Фенклуб Рафаел Надал 34

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 25 ное 2013, 23:30

Само девойки ли сте се събрали в този форум ?!
Аз ти казвам каква е генералната статистиката, а че не ти изнася... това е друг въпрос.Колко жалко е да си фен/ка на вечния номер 2. :oops:

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот glory » 25 ное 2013, 23:37

За генерална статистика ще говорим, когато и двамата се "пенсионират", сега, за да е коректно сравняваме резултатите им, постигнати, когато и двамата са били на една и съща възраст. Така че, защо да не ми изнася? Все пак, до тук статистиката е в полза на Рафа. :qipae:
И за твое сведение въобще не ме интересува ранкингът. Ако исках да съм фен на номер едно, значи трябва да си сменям любимците всеки път, когато някой се изкачи на върха. Когато станах фен на Рафа той беше просто един от многото талантливи тийнейджъри и не беше печелил нито една значима титла. Но за мен той беше и си остава най-добрият.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 25 ное 2013, 23:54

glory написа:Все пак, до тук статистиката е в полза на Рафа. :qipae:


Това не говори добре за умственият ти капацитет. :qipag: Значи според теб.....

13 е повече от 17
115 е повече от 302
60 е повече от 77
НУЛА е повече от 6.


Феновете на мургавия сте доказани тенис лаици, не признаващи очевидни факти ! Ах колко болка ви носи този лош Федерер. :qipae:

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот glory » 26 ное 2013, 00:13

Леле, толкова ли си комплексиран от Рафа? :qipag: Какво е тази безпределна омраза към Надал! Значи, заради нея си готов да се правиш на най-големия глупак, да обиждаш без причина опонента, както и да извърташ нещата, когато не ти изнася нещо?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 26 ное 2013, 00:22

glory написа:Леле, толкова ли си комплексиран от Рафа? :qipag: Какво е тази безпределна омраза към Надал! Значи, заради нея си готов да се правиш на най-големия глупак, да обиждаш без причина опонента, както и да извърташ нещата, когато не ти изнася нещо?


Признавам, че съм малко по-суров към теб, но ти си перфектната извадка за фен на испанеца, нищо друго не признаваш....освен индианеца.Ако кажеш, че си девойка....веднага ще омекна. :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Delija » 26 ное 2013, 00:29

Това е шимейл.

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот glory » 26 ное 2013, 00:39

Delija написа:Това е шимейл.

Знаеш ли, по принцип не обичам да се заяждам, но ти мина всякакви граници. Разбирам да съм седнала на масата ти, да ме познаваш лично или да съм се отнесла с теб по най-долния начин, за да съм заслужила омразата ти. Но да паднеш чак до там и да отправяш такива обиди, към непознат, значи не си нищо повече от най-добрия приятел на Буридан.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Ich_Will_ » 26 ное 2013, 00:49

Анархия в Бавария... пардон, в подфорум Тенис :qipbc: Да взема да се намеся и аз за по-интересно :qipap:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Vesela Taneva » 26 ное 2013, 09:06

Глори!!10Х!!Тъкмо щях да надам вик за помощ! :qipbc:
Само така с ...господата!
пп Моят експеримент може и да се получи! :D

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 26 ное 2013, 15:38

Vesela Taneva написа:Глори!!10Х!!Тъкмо щях да надам вик за помощ! :qipbc:
Само така с ...господата!
пп Моят експеримент може и да се получи! :D


Дали ще те спаси от Джокович и Григор ? :oops:
Експеримент ? Слабост са ми фантастичните филми. :qipae:

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот glory » 26 ное 2013, 16:58

На Рафа не му трябва помощ, за да се справи с такива като Джокович. Не само Джокович, Надал също винаги търси начин да подобрява играта си. Преди време Рафа нямаше нито една победа в продължение на няколко мача, след първия им сблъсък с Блейк, който беше един от най-неудобните му съперници, но постепенно налучка вярната формула да се справи с него. Така ще бъде и сега, Надал е боец и няма лесно да се предаде.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 26 ное 2013, 17:18

Не ми преподавай статистически урок по тенис. :wink: Тенис гледам над 15г....така че съм наясно с всички възможни статистики.
Като ти чета писанията, ВеселКа ще се окаже най-обективната фенка на метиса. #-o
Такива като Джокович ?! Усещаш ли се, че говориш за абсолютния номер 1 през последните 3 сезона. :roll:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот Al » 26 ное 2013, 17:25

В тая тема за последните 5-6 години какви мнения са летели наляво-надясно. На никого не прави впечатление изказа вече. :qipap:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот glory » 26 ное 2013, 17:27

Точно ти ли ще ми говориш за обективност? #-o Не случайно си най-подиграваният в Тенискафе с лаишките си твърдения, че Рафа е просто един обикновен тенисист, и то само защото го мразиш от дън душа. Личи си какъв тенисспец си, чела съм ти смотаните прогнози.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Фенклуб Рафаел Надал 34

Мнениеот saretta_ » 26 ное 2013, 17:36

glory написа:Точно ти ли ще ми говориш за обективност? #-o Не случайно си най-подиграваният в Тенискафе с лаишките си твърдения, че Рафа е просто един обикновен тенисист, и то само защото го мразиш от дън душа. Личи си какъв тенисспец си, чела съм ти смотаните прогнози.


Ооо...ето къде било разковничето. :) Изплю най-накрая...каквото трябваше. :qipag: Разбира се, че е клей специалист.Все пак не беше печелил титла извън клея....от 2,5 г.
Що се касае да тенискафе....там съм институция ! 8)
Много си агресивна ! Вземи пример от Веселка, и се дръж като възпитано момиче. :wink:
Последна промяна от saretta_ на 26 ное 2013, 17:40, променено общо 1 път.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 101 госта

cron