НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот drvasko98 » 14 юли 2015, 13:43

Тогава пак няма да може да си даде прогнозите и в играта :qipap:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 25 авг 2015, 21:36

Майка ти да еба, педал скапан.

2 турнира имаше да спечели тая година, и на двата се провали, пичка непоръбена. Силна психика, боец, дрън-дрън, хуя ми Янко ..... айде, печели сега по 180 пъти Рим, Уимбълдън и всякакви лайняни турнирчета, мама ти дееба.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 08 ное 2015, 18:15

Обожавам този поглед на Мъри. :qipag: :qipag:

Изображение

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Saretta the Great » 08 ное 2015, 18:21

Delija написа:Майка ти да еба, педал скапан.

2 турнира имаше да спечели тая година, и на двата се провали, пичка непоръбена. Силна психика, боец, дрън-дрън, хуя ми Янко ..... айде, печели сега по 180 пъти Рим, Уимбълдън и всякакви лайняни турнирчета, мама ти дееба.


:qipbc: :qipbu:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 08 ное 2015, 23:28

Същото ще го напиша и догодина, ако пак се провали.

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Saretta the Great » 22 ное 2015, 00:17

Провал? :qipag: :qipbj: :qipap:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 26 ное 2015, 17:37

Ами, да, Ролан Гарос и Синсинати са си чист провал.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Ich_Will_ » 05 юни 2016, 18:30

Чакането си заслужаваше. Честита титла от Ролан Гарос, Ноле! :qipbp: :qipbp: Честито и на Дели! Надявам се да си щастлив като мен. Преживяхме много разочарования и страдахме много, но в крайна сметка всичко завърши щастливо. Поздравления и за Анди Мъри. Никога не съм вярвала, че ще един ден ще постигне големи успехи на клей, но ето, че успя. Поздравления и за това, че успя да стигне до тази фаза на турнира без треньор и успя да навлезе в ритъм след катастрофалните първи два кръга, където беше на косъм от отпадането. С радост бих изиграла Танца на радостта, но за съжаление няма с кого :qipag:
Изображение
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 05 юни 2016, 20:08

И един фен на Надал казва честито на Джоко за титлата от РГ съвсем искрено! Който се е борил за тази невероятна купа мускетарската и е спечелил, заслужава поздравления.
БРАВО на Джокович! Направи кариерен шлем.
Джокович: "Това е най-важния момент в кариерата ми!"
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 06 юни 2016, 01:17

Ich_Will_ написа: Честито и на Дели! Надявам се да си щастлив като мен.


Щастие не толкова, колкото ..... облекчение. :qipag: :qipag: Голямо бреме беше тая сгурия, вечно изплъзващият се трофей.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Ich_Will_ » 06 юни 2016, 20:25

Понеже кариерният шлем е факт, длъжна съм да си призная нещо, което крих доста дълго време, за да не разваля магията. Миналата година заявих, че най-вероятно Ролан Гарос ще му се изплъзне на Новак, но истината е, че тогава разочарованието, а не разумът, надделя. Тайно в себе си вярвах, че ще Новак Джокович ще вдигне купата в Париж и то точно тази година. Може да е било шесто чувство, не знам, но важното е, че не ме подведе. Друг фактор е липсата на "експертната" прогноза на Матс Виландер на финала, но това е друг въпрос вече. Миналата година също така заявих, че загубата от Вавринка може да е за добро - тази година е Олимпиадата в Рио и това е чудесна възможност както за кариерен шлем, така и за олимпийско злато. Половината от това вече познах, а като гледам каква е конкуренцията в момента, другата половина също е възможна. И понеже вчера преди финала ме заливаха с пристрастни статии, не мога да не се намеся:
http://www.tenniskafe.com/atp/pet-neshta-koito-mari-da-napravi-za-da-pobedi-dzhokovich/
Пет неща, които Мъри да направи, за да победи Джокович

Май са забравили да му се обадят и да му ги съобщят.
Да започне мача добре

Печеленето на първия сет по принцип е много важно, но това важи с двойна сила срещу Джокович. Само в четири от двубоите им човекът, загубил първия сет, печели мача. Световният №2 потегли мощно срещу Вавринка и трябва да го стори и срещу Новак Джокович.

Да, много е важно да се започне добре... за да може после да се сгромоляса с гръм и трясък.

http://www.tenniskafe.com/atp/makenrou-situatsiyata-za-mari-e-sega-ili-nikoga/
Макенроу: Ситуацията за Мъри е „сега или никога“

Значи да не очакваме от Мъри да спечели Ролан Гарос до края на кариерата си.

И, разбира се, коментар на "експерта" по прогнозите Матс Виландер:
Главата му работи като компютър, който анализира все повече данни с напредването на двубоя, и формира все по-ясен план за действие.

Само дето компютърът вчера заби по някое време, или някой го е хакнал, забравих вече.

http://www.tenniskafe.com/atp/mari-e-na-tochnoto-myasto-i-v-tochnoto-vreme-prevyu-i-linkove/
Мъри е на точното място и в точното време

Сбъркали са мястото и времето. Да се пробват догодина, може и да познаят.

Изглежда някой отчаяно е желал Анди Мъри да триумфира. Все пак ги поздравявам за тактиката: решиха да ни спестят поредната доза размисли и страсти по кариерния шлем и това се оказа блестящ ход: съвсем закопаха горкия Мъри. И преди някой да е заговорил за това колко смешен и жалък беше Ролан Гарос тази година, колко смешен жребий е имал Новак и как всичко му е било поднесено на тепсия, нека си спомни какво беше на Уимбълдън през 2013 и пак да се опита да мрънка. А за финал: лафовете за проклятието на Откритото първенство на Австралия/Ролан Гарос и за "узряването за великите дела" вече никога няма да са същите.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 07 юни 2016, 00:24

Аз, за разлика от миналата година, тази бях убеден, че Джокович няма да спечели РГ. И пак ..... не познах.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Al » 07 юни 2016, 14:09

Браво на Джоко, доволен съм. :qipaz:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта

cron