НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 07 юни 2015, 11:25

Изображение
Днес от 16:00 бг време започва борбата за трона на Рафа!

Вил, успех на Джокович!
пп Няма да го преживея лесно ако онзи посредсвен натегач Стан пипне мускетарската! :evil:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Ich_Will_ » 07 юни 2015, 17:08

Посредствен натегач? На коя планета сте, хора? Вавринка е всичко друго, но не и посредствен. Ако беше такъв, сега да беше клекнал пред Джокович.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот betina_bambina » 07 юни 2015, 17:20

:) сега става интересно. Джокович ще трябва да се стегне, ако иска купата.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 07 юни 2015, 17:54

Ich_Will_ написа:Посредствен натегач? На коя планета сте, хора? Вавринка е всичко друго, но не и посредствен. Ако беше такъв, сега да беше клекнал пред Джокович.

На планетата тенис съм и то от години. Много варианти ще намери Ноле за успех и има шампионското. Лошото е доиграването, което се проточи, но всеки иска купата
Айде започна да обръща мача!!

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Ich_Will_ » 07 юни 2015, 18:00

Нищо изненадващо няма. Аз още преди началото на турнира предвиждах, че ако Надал отпадне преди финала, Джокович трябва да преминава през деветте кръга на Ада, за да се добере до титлата. Сега нещата вървят за титла на Вавринка.
Веси, какво обръщане на мача те гони? Джокович си загуби подаването след пробив аванс и сега Вавринка ще даде всичко от себе си да го бие. Още преди началото на турнира тикахте титлата в ръцете на Джокович, но май ще имаме друг победител. Жалко, кариерният шлем отново ще му се изплъзне.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 07 юни 2015, 18:14

Гледам! Нищо не е загубено още, Вил ! Спокойно!!
Айде, беееее!!!
Не, това ме разби! :evil:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Ich_Will_ » 07 юни 2015, 18:18

Нямам сили. То се очакваше. Явно не му е писано да направи кариерния шлем.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 07 юни 2015, 18:29

Не мога да повярвам, че този спечели! Какво взе Стан тази година? Нямам думи, бях сигурна в победата на Ноле!
Догодина ще го направите кариерния!
Толкова ми е неприятен Стан и играта му не ми харесва! Но трябва да се поздрави победителя!
Мога да кажа, че Ваврата имаше голям късмет. Двама се карат, трети печели. Това е! Всички говеха Рафа, Ноле и какво ли не, а то какво стана! :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Ich_Will_ » 07 юни 2015, 18:36

Престанете с този късмет на Стан. Швейцарецът е класа, а не случайно явление. То по тази логика и Мъри спечели двете си титли от шлема с невероятен късмет: На US Open 2012 имаше ден повече почивка, а на Уимбълдън 2013, след отпадането на Надал и Федерер, до финала не срещна играч от топ 20.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 07 юни 2015, 18:45

Варвата имаше по-леки съперници май, ден почивка в повече, комфорта да не е много в прожекторите до финала!
Не му следих много мачовете на Стан, но вече ще е след големите.
Амбиция, амбиция и амбиция- това е Вавринка! Инресено ми е какво ще е представянето му след Ролана.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 07 юни 2015, 18:49

Ами, така е, лайнян късмет .....

Джокович до финала трябваше да мине през Краля на Ролан Гарос и през намиращия се в чудесна форма Мъри ..... другият си почиваше до финала и бъхтеше само паляци.
Джокович нямаше почивен ден преди финала, а Вавринка цял ден почиваше и релаксираше.

Това е, когато нещата са равнопоставени, трътлата я бият като евтина парясница. За другото има АО 2014 и РГ 2015. Абсолютно жалък и смешен "шампион", доказал че по друг начин не може да печели, все трябва да има някакви странични намеси.

В друг случай бих запсувал Новак, но тук не мога да го виня, всичко беше против него и облагодетелстваше тлъстата.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 07 юни 2015, 18:55

Ich_Will_ написа:Нямам сили. То се очакваше. Явно не му е писано да направи кариерния шлем.


Аз го очаквах, не го написах, но имах някакво много гадно чувство, че щом би най-сетне Надал, но не на финал, ще се провали. Дори подозирах че още срещу Мъри ще стане, но ме опроверга. Не бях сигурен, разбира се, но чувството ми се сбъдна.

Често става така - дълго време се опитваш да преодолееш дадена трудност и, когато най-сетне успееш, се изчерпваш емоционално. И тогава идва някоя мишка, дето е чакала отстрани и се възползва от труда ти. Ако Джокович трябваше да играес Надал чак на финала, според мен щеше да вземе лайняния трофей.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 07 юни 2015, 18:56

Ich_Will_ написа:Посредствен натегач? На коя планета сте, хора? Вавринка е всичко друго, но не и посредствен. Ако беше такъв, сега да беше клекнал пред Джокович.


Трудно ще клекнеш, когато си си почивал цял турнир и трябва да се натегнеш само за 1 мач. :wink:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Ich_Will_ » 07 юни 2015, 19:07

Ама ти сериозно си мислиш, че Мъри е имал по-тежки съперници на Уимбълдън 2013, отколкото Стан сега :shock: :qipag: :qipag:

Дели, не се знаеше изобщо дали щеше да го вземе този трофей, ако Надал беше на финал. Изглежда е вярно, че испанецът тръгва трудно и от полуфинала нататък става силен. То се видя: на полуфинала преди 2 години спечели в оспорван мач в пет сета, миналата година, дето беше уязвим на клея, успя да бие в четири, а сега на 1/4 финал пада.
А за мишките не съм съгласна изобщо: Ако беше спечелил онзи оспорван двубой преди две години, щеше ли да клекне пред Ферер на финала? Аз си мисля, че Давид максимум сет щеше да вземе.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 07 юни 2015, 19:13

За Мъри на Уимбълдън и Ю Ес Оупън съм писал, когато му е било времето, няма сега да му обсъждам триумфите. И да, може и много да го плюя Мъри, но е много по-достоен за уважение и заслужава много повече трофей от ГШ, отколкото тая тлъста, късметлийска крава от Алпите.

Това е, понякога животът е много гаден и награждава разни мишки и лайнари, няма начин, трябва и това да се преглъща.

И не ми хареса това как Джокович се лендзеше на награждаването и обясняваше как имало и по-важни неща в живота ..... исках да го видя съсипан и съкрушен, за съжаление, лъхаше на някаква тотална примиренченост ..... явно с това и ще остане, може би това и заслужава, тоя лайнян поднос ли е, табла ли е, не можах и да го погледна дори ...


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта

cron