НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 30 яну 2015, 18:30

Ти си за Джоко, щото трепериш за Ролан Гарос. Пределно ти е ясно, че който вземе АО, после не взима следващия ГШ :qipag: , дори Надал не взе РГ, точно след като се "прееба" да вземе единствената си титла в Мелбърн. :qipag: :qipag:

Не ми се прави, ясна си ми, знаеш че има прокоба и ти треперят мартинките за Париж.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 30 яну 2015, 19:03

Сега чакам и онази черна котка бай Матс да се произнесе за новия шапион на АО и съм спокойна за РГ!!Изображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот saretta_ » 30 яну 2015, 19:05

Веселка, Глория и пенсионерката от ЮАР....дълго ще ронят крокодилски сълзи след Ролан Гарос 2015.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот 8 » 30 яну 2015, 19:26

РГ ще го вземе Гришо Ел Ей :qipbp:
Колко му е :qipam: Голям е, в топ 10 влиза, остава както каза Стинката само да го вземе. Ми толкова е просто. Отива и казва "вземам го" и го взема.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 30 яну 2015, 19:29

Vesela Taneva написа: Аз съм за Балканския регион независимо от това, че домът на Джокович е в Монте Карло!


Да те цитирам ли как пожелаваш успех на белгийската крава срещу Симона Халеп ?? :qipag: :qipag: Или, може би, познанията ти по география са достатъчно слаби, че да не знаеш къде се намира Румъния ?! :qipag: :qipag:

А това за АО и РГ, си е така, самият факт, че Надал само веднъж не успя да спечели в Париж, и това стана в единствения случай, когато взе АО, говори достатъчно. Има си някаква ебана традиция, Бог знае откога е.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот blazev1992 » 30 яну 2015, 19:39

8 написа:РГ ще го вземе Гришо Ел Ей :qipbp:
Колко му е :qipam: Голям е, в топ 10 влиза, остава както каза Стинката само да го вземе. Ми толкова е просто. Отива и казва "вземам го" и го взема.

Шегите настрани, но не е толкова невъзможно да си около ТОП10 и да вземеш Шлем-справка Чилич, че и Вавринка. Чилич беше извън ТОП 10, но взе ЮС Оупън без проблеми.
Иначе последният, печелил РГ и АО, е Джим Къриър 1992г.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 30 яну 2015, 19:59

Шегата настрана, но мисля, че тази година Джоко ще направи всичко възможно да постигне кариерен голям шлем. Това направиха Надал и Фед, а преди тях само Агаси.
Стига само Джоко да загуби АО естествено! :D
Един въпрос. При евентуала победа на Мъри /пу да не/ до кое място в класацията ще се изкачи? Днес четох, че Стан след загубата ще се срине до №9
пп Това с АО и РГ не някаква прокоба, а си има напълно логично обяснение, господа!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот saretta_ » 30 яну 2015, 20:11

Мъри се изкачва до номер 3(при титла), Оцеола слиза на 4-то място.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот 8 » 30 яну 2015, 20:20

Оцеола :qipbj:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот 8 » 30 яну 2015, 20:26

Delija написа:А това за АО и РГ, си е така, самият факт

Това по-скоро е Надал феномен, а не на целия тенис свят по простата причина, че Надал основно взема РГ през последното десетилетие (9 РГ титли) и за да се получи номера пак той, а не някой друг тенисист трябва да вземе АО.
Щеше да важи за тениса като цяло ако бяха различни победители на РГ, че да кажем "колко много се изредиха, но нито един от тях не успя преди това и АО да печели".

Последният успял е Джим Къриър 1992, но и тук има логика защо точно той. Просто съвпада със силния му период. Той има четири титли от Големия шлем. Случайно или не по 2 от АО и РГ, точно въпросните турнири коментирани от нас. И те съвпадат със силата му в тениса, РГ 91 и 92, АО 92 и 93. Човекът има 4 титли и 3 финала между лятото на 91 и лятото на 93. Точно там и се получава номера, през 92-ра.

Не на последно място двата турнира са на различна настилка, още едно препятствие, което предполага, че е малко по-трудно победителя да е един и същ освен ако не е някой очевиден бог в тениса без значение на настилката, нещо като Майкъл Джордън в баскетбола да кажем, има и други велики, но той е над всички велики баскетболисти и то отчетливо.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 30 яну 2015, 20:28

Като оставим настрана Оцеолата / супер герой/, сега разбрахте ли, господа, защо съм за Джокович на финала и искам да спечели купата на АО.
Какъв РГ и някакви прокоби и проклятия!?!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот 8 » 30 яну 2015, 20:33

сега разбрахте ли, господа, защо съм за Джокович на финала и искам да спечели купата на АО.

Да. Всяка жена тайно в себе си си мечтае да усети грубата мъжка сила и да "поеме" ударите й. Един вид да доведе до релакса на мъжкия самец, точно ТЯ, не друга...........а Джоко е грубоват, не е сладникав. Естествено е да се подмокряш, няма нищо срамно.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 30 яну 2015, 20:47

Какви глупости дрънкаш.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 30 яну 2015, 21:10

Vesela Taneva написа:Шегата настрана, но мисля, че тази година Джоко ще направи всичко възможно да постигне кариерен голям шлем.


Той всяка година прави опити. Най-близо беше преди 2 години, когато на 1/2-финал беше на косъм да бие Надал, финала не го броим, мишката Ферер беше обречена да яде много бой, който и от Надал и Джокович да бе се класирал.


Vesela Taneva написа: Това с АО и РГ не някаква прокоба, а си има напълно логично обяснение, господа!


И то е ???

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 30 яну 2015, 21:45

Фен съм на Рафа и докато играе ще бъда. Тази година всичко е възможно на РГ. Реалист съм по отношение на Надал.
Джокович рано или късно ще направи кариерен голям шлем!! Ако не тази година, то следващата със сигурност.
ГШ е безподобно трудно да се постигне от когото и да било, но знае ли се. За Фед е късно, Надал с безкрайните контузии и прекъсвания няма да го направи, повече от ясно е.
Имам някакво логично обяснение за АО и РГ, не зная колко е вярно обаче. Мисля,че е свързано с тенис календара, но трябва да го погледна за да съм по- сигурна. Няма прокоби и проклятия!
Ако Мъри спечели АО, Рафа става четвърти, ако Джоко спечели АО си осигурява лидерството за много дълго време. Рафа няма да докопа пак първото място, но поне да е в първата тройка!
Това е обяснението за подкрепата ми! :wink:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта

cron