ТЕНИС 2

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Saretta the Great » 01 дек 2015, 18:02

Vesela Taneva написа:Федерер след загубата в Лондон май е ..избухнал
"Може би трябва да подобря начина, по който подхождам към съперниците. Да се съсредоточа изцяло върху Новак, който направи много силен сезон няма да е верният подход. Сега съм фокусиран да продължа да подобрявам играта си и да тренирам усърдно за новия сезон."


И какво да каже? Джокович ми би всички най-добри сезони? :qipag:

пп Кой открива страница №69? Естествено - Saretta! Кой друг?! :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Delija » 01 дек 2015, 21:17

Ти кое обичаш да си - шестицата или деветката ??

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Saretta the Great » 01 дек 2015, 22:54

Просто любимо число. Не може ли да имам любимо число? :shock: :roll:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Delija » 01 дек 2015, 23:00

Ама аз нещо друго ли съм попитал ??!

69 се състои от две цифри, просто питам коя ти е по-любима.

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Saretta the Great » 02 дек 2015, 18:13

Не разбирА.....

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Ich_Will_ » 02 дек 2015, 23:54

Време е за годишния обзор на сезона:
1. Моноспектакъл -да, тази година станахме свидетели на моноспектакъл. Новак Джокович разигра монолог от началото до края на годината. Беше прекъснат на няколко пъти, за съжаление все на най-интересното, но това не му попречи да си го довърши. Надявам се да ни изрецитира най-интересната част догодина, а тези, които се осмелиха да го прекъснат, да си получат заслуженото за наказание.
2. Бум на сватбите - не знам как доста тенисисти масово решиха да минат под венчилото, но е факт, че го сториха. Анди Мъри поведе вълната и понеже му донесе успехи на червено, за които преди дори и не можеше да си помисли, другите, и те да не видят нещо, последваха стъпките му с надеждата да им донесе късмет.
3. Лебедът и кифлата, хванати ръка за ръка - така наречените Ернест Гулбис и Южени Бушар. Определено ще запомнят този сезон за цял живот. Сезон, изпълнен с... поредица от отпадания в първи кръг. Да, когато не умееш да държиш устата си затворена и се правиш на голямата работа, обикновено така се получава. Втората се прочу и с нелепата си контузия в съблекалнята по време на турнира US Open, може би най-добрият и от началото на сезона. Определено историята е доста неприятна, но да съдиш някого за травмата си в този случай, вече ми идва нанагорно.
4. Новата звезда на небосклона: карираните шорти - бих сравнила популярността им с тази на Кен Лий. Само в рамките на няколко месеца успяха да накарат хората да говорят за тях. Дори станаха по-известни от техния носител. Вече почвам да си мисля, че те са причината Вавринка да се снима гол в ESPN. Но както казах, тази популярност прилича на тази на Кен Лий: всяко чудо за три дни. Ще мине известно време и за тези гащи никой няма да си спомня нищо.
5, Пижамата на Бердих - общо взето от тук се почна. Още преди гащите да придобият световна слава, на очи ми се наби тениската на чеха. Какво имам в предвид под общо взето от тук се почна ли? Ами това, че това е първото от поредицата странни неща, които носят късмет на тенисистите. Бердих беше с тази фланелка на турнира в Монте Карло и очевидно много му донесе късмет, защото чехът игра финал на турнира, даже притисна Джокович максимално до стената. След това се сещате как продължи историята.
6. Безумната прическа на Тийм - да, и австриецът стана популярен благодарение на онова нещо на главата, наречено коса. Или по-скоро гейска прическа. И това нещо донесе късмет: две поредни титли на клей. Игра и трета поредна седмица на клей, но не му стигнаха силите на момчето. Поне се постара да си тръгне с високо вдигната глава и с достойнство. След като късметът изчезна, реши да си върне старата прическа. И Слава Богу!
7. Брадата на Маестрото - мне, явно късметът е с тенисистите, които играят на червени кортове. Федерер определено изпусна влака, но това не попречи на феновете на тениса да коментират лицевото му окосмяване. Защо ли? Защото Роджър е известен с прозвището си Господин Голо лице. Какво да очакваме още? Сънародникът му, а.к.а. Господин Кактус да се избръсне ли?
8. Боговете сигурно са полудели - Мистър Лузър, демек Ришар Гаске, се отърва от подигравателния си прякор след 1/4 финала на Уимбълдън срещу Вавринка. Друг негов сънародник, Мистър Кокоши крака, а.к.а Жил Симон, се разигра на тревата, най-слабата му настилка? Същият, който се слави като едно от франсетата с най-силна психика, беше обърнат за пръв път на твърди кортове от 0:2 сета? Капитан на Франция е последният шампион на турнир от ГШ на сингъл Яник Ноа? Великобритания са новите шампиони на Купа Дейвис? Накъде върви този свят?
9. Цирк Кирьос отвори врати - всичко започна с мача срещу Алберт Рамос в Ещорил и се стигне до сапунената опера "Той спи с гаджето ти." Признавам го, досега не съм виждала тенисист да си е навличал толкова НЕфенове за толкова кратко време. Съвсем спокойно можем да му пуснем кандидатурата за "Най-противен тенисист на всички времена". Шансовете му са доста големи.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Vesela Taneva » 03 дек 2015, 18:18

Забавно е и браво!
Специално и по повод на "монолога". Дано през 2016 понамали... скоростта! :lol: :lol:
Изображение
Две новини за сезон 2016. Дел Потро ще се появи на АО, а Сьодерлинг - бивш №4 ще се опита да се завърне на корта след дълго отсъствие.

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Saretta the Great » 03 дек 2015, 19:13

Много обичам анализите на Ич Уил. :qipag: :qipbj:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Vesela Taneva » 03 дек 2015, 21:35

Ich_Will_ написа:
Новата звезда на небосклона: карираните шорти - Само в рамките на няколко месеца успяха да накарат хората да говорят за тях. Дори станаха по-известни от техния носител. Вече почвам да си мисля, че те са причината Вавринка да се снима гол в ESPN. Ще мине известно време и за тези гащи никой няма да си спомня нищо.

О, не-е-е! Това е незабравимо!. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Ich_Will_ » 03 дек 2015, 22:08

Ще се забравят. Ще мине известно време, но ще се забравят. Не бяха нищо особено. Как станаха популярни, и до ден днешен не ми е ясно.
Сьодерлинг се завръща? След 4 години и половина? Аз се чудя още как не е прекратил кариерата си. Мононуклеозата му съсипа организма и не го виждам да стигне далеч. Не мисля, че ще е същият тенисист, който беше от Ролан Гарос 2009 до Бостад 2011.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Vesela Taneva » 07 дек 2015, 17:42

Сайтът на ATP представя изминалия сезон. Електронното издание на асоциацията отличи петте най-добри срещи за 2015-а в турнири извън Големия шлем.

№5 Милош Раонич – Рафаел Надал 4-6 7-6(10) 7-5, четвъртфинал в Индиън Уелс
Изображение


№4 Гаел Монфис – Александър Долгополов 7-6(5) 7-6(6), 1/16-финал в Монте Карло


№3 Фабио Фонини – Федерико Делбонис 6-4 6-7(10) 7-6(9), четвъртфинал в Рио

№2 Анди Мъри – Новак Джокович 6-4 4-6 6-3, финал в Монреал

№1 Ник Кирьос – Роджър Федерер 6-7(2) 7-6(5) 7-6(12), втори кръг в Мадрид

Най-забавното е, че в най-добрите мачове за 2015 според АТР Рафа, Джоко и Фед губят! :D
+
Предколедно поздравче с едно фото на Ноле!
Изображение
То е за едни фенове на тениса които от време на време се вестяват тук. Редно е да ни поздрави най-добрият за 2015
:D

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Vesela Taneva » 13 дек 2015, 10:39

Рафа и Фед в Ню Делхи. Мач от IPTL


Браво на Рафа! :D

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Ich_Will_ » 13 дек 2015, 17:51

На снимката с Раонич Надал прилича на гръмнал бойлер в тръстика в главата.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Vesela Taneva » 14 дек 2015, 20:44

Има нещо такова. :wink:
На това фото се е сресал малко като за снимка
Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Ich_Will_ » 24 дек 2015, 10:20

http://www.tennis.com/pro-game/2015/12/soderling-2-time-french-open-finalist-retires-at-31/57098/#.Vnupv0-bUmw

По темата се изказах достатъчно. Сега е ваш ред.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 73 госта

cron