ТЕНИС 2

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Ich_Will_ » 16 юни 2015, 14:44

Поведението на Ник Киргьос е крайно дразнещо. През целия мач обясняваше, че не му е добре, че бил станал 1 час преди мача. Даже каза, че иска да го изкарат от корта #-o #-o Аз гледах малко, не видях да е толкова зле. Дали това не са цигански номерца?
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Saretta the Great » 17 юни 2015, 19:27

Ich_Will_ написа:Не мога да не отбележа как Джокович щял да е на 100% на турнира в Мадрид :qipbj: :qipbj:


=D>

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Ich_Will_ » 17 юни 2015, 19:45

Англетата пак ли ще се излагат с тревата? Преди 2 години на Уимбълдън всеки трети тенисист падаше като круша на корта, сега подобно нещо се случва и в Куинс. Дано тази история не се повтори след две седмици.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Saretta the Great » 17 юни 2015, 20:05

Така и не разбрах под какво име се подзвизаваш в тенискафе, но определено го четеш най-редовно. Защо не блеснеш и там с анализи и наблюдения? :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Vesela Taneva » 17 юни 2015, 20:07

Ich_Will_ написа:Англетата пак ли ще се излагат с тревата? Преди 2 години на Уимбълдън всеки трети тенисист падаше като круша на корта, сега подобно нещо се случва и в Куинс. Дано тази история не се повтори след две седмици.


За англетата не знам, защото нямам време да гледам, но прочетох, че с 7-6(4) 7-6(11) Кевин Андерсън e победил Стан

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Ich_Will_ » 17 юни 2015, 20:41

Казваш го така, сякаш е някаква изненада :qipag: :qipag: То се очакваше. Тревата му е най-слабата настилка. В интерес на истината се изненадах, очаквах още Ник да го ковне, но австралиецът много бързо се предаде, но и първият сервис на Стан влизаше. Днес пропиля страхотен шанс да вземе втория сет и да се бори за победата.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Saretta the Great » 17 юни 2015, 20:49

Харесва ми да се правите, че не ме забелязвате. :qipag: Говори за дълбоки чувства. :qipae: Феска е много силна в смешните форуми на Гонг.бг, даже **** на администраторите и ме бан-ват. :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Vesela Taneva » 17 юни 2015, 20:58

Ich_Will_ написа:Казваш го така, сякаш е някаква изненада :qipag: :qipag: То се очакваше. Тревата му е най-слабата настилка. В интерес на истината се изненадах, очаквах още Ник да го ковне, но австралиецът много бързо се предаде, но и първият сервис на Стан влизаше. Днес пропиля страхотен шанс да вземе втория сет и да се бори за победата.

Не, не е изненада. Нали каза, че няма да се задържи дълго в Куинс и позна!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Al » 18 юни 2015, 09:39

Saretta the Great написа:Харесва ми да се правите, че не ме забелязвате. :qipag: Говори за дълбоки чувства. :qipae: Феска е много силна в смешните форуми на Гонг.бг, даже **** на администраторите и ме бан-ват. :qipag:


Къде се загуби бре и защо си с нов ник?
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Vesela Taneva » 18 юни 2015, 11:15

Al написа:
Saretta the Great написа:Харесва ми да се правите, че не ме забелязвате. :qipag: Говори за дълбоки чувства. :qipae: Феска е много силна в смешните форуми на Гонг.бг, даже **** на администраторите и ме бан-ват. :qipag:


Къде се загуби бре....?


******* ** ** около чашите с кафе! :qipap:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Ich_Will_ » 18 юни 2015, 18:48

Някой следи ли турнира в Хале? Обмислям да го гледам, защото случващото в Куинс е на път да ме откаже да го гледам. Аман от тупалки и сервиращи ботове. Опитах се да гледам малко от Лопес - Иснър, няма такъв кошмар.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Saretta the Great » 18 юни 2015, 21:15

Al написа:
Saretta the Great написа:Харесва ми да се правите, че не ме забелязвате. :qipag: Говори за дълбоки чувства. :qipae: Феска е много силна в смешните форуми на Гонг.бг, даже **** на администраторите и ме бан-ват. :qipag:


Къде се загуби бре и защо си с нов ник?


Цензура! Опитаха се да ме спрат административно. :qipag:

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Saretta the Great » 18 юни 2015, 21:16

Vesela Taneva написа:
Al написа:
Saretta the Great написа:Харесва ми да се правите, че не ме забелязвате. :qipag: Говори за дълбоки чувства. :qipae: Феска е много силна в смешните форуми на Гонг.бг, даже **** на администраторите и ме бан-ват. :qipag:


Къде се загуби бре....?


******* ** ** около чашите с кафе! :qipap:


Феске, ** ** ****** ** ***** **. :qipag:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Ich_Will_ » 19 юни 2015, 18:09

Не мога да повярвам. Единият от сервиращите ботове беше отстранен. Евала на Симон! Показа невероятна психика, здрави нерви и успя да обърне мача. Милош на два пъти ми направи впечатление, че след като загуби втория сет, след това отива в съблекалнята и прави дълга пауза. Това успя да разконцентрира Гаске и Ришар успя да се изложи като кифла. Този път номерът на канадеца не мина и Жил Симон успя да го победи. Личи си, че Симон е по-стабилен психически, а и франсето успя да ме впечатли с интелигентна игра. На няколко пъти успя да матира съперника си, например като направи два прехвърлящи удара, та Милош се чудеше откъде му е дошло. Последният гейм на мача беше доста оспорван. Франсето сервираше за победата и почти не успяваше да вкара първи сервис. Канадецът пък от своя страна се прояви като невероятен лузър, успявайки да прати цели три ретура в мрежата при втори сервис на Симон :qipbj: :qipbj: :qipbj: Силно се надявам французинът да успее да победи и другият сервитьор - Кевин Андерсън. Много ме хвана яд на Гийермо Гарсия-Лопес. Много се бори испанецът, но имаше нещастието да падне много лошо към края на втория сет и това му се отрази и на играта.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Delija » 19 юни 2015, 21:24

Недоумявам как Виктор падна от Надал на трева, гледам го и днес и още повече се чудя. #-o #-o


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 64 госта

cron