ТЕНИС 2

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Delija » 08 фев 2015, 12:08

Хотелът му е грозен почти колкото него. :qipag: :qipag:

Ташак, де. (е, не че няма и малко истина :qipag: :qipag: )

Иначе му пожелавам на Анди да вземе Уимбълдън или Артър Аш, Джоко взима РГ, друго не му трябва, натам го пускаме. :qipbo:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Ich_Will_ » 11 фев 2015, 17:59

Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот rafaelis » 14 фев 2015, 15:38

Тая история със Серената и ИУ съм я пропуснала покрай ушите си преди години и някак от мимолетно прочетеното съм останала с впечатление за наистина някакви расистки подмятания по неин адрес. Чета сега историята, така както е описана, нищо расистко не виждам, ама яко пищене са хвърлили по въпроса ...

Теория заговора Уильямс

Сёстры Уильямс к началу сезона-2001 уже были явлением в мировом теннисе. До первой строчки ни одна из них к тому моменту добраться ещё не успела, но Серена уже победила на US Open-1998, а Винус – на Уимблдоне и US Open в 2000 году. Американки нередко встречались друг с другом на корте, и по поводу их матчей ходили различные слухи – якобы они заранее договариваются между собой, или победительницу их очередного матча определяет папа Ричард. Сложно сказать, имели ли подобные разговоры под собой реальную почву, но на их фоне отказ Винус от выхода на полуфинальный матч с Сереной в Индиан-Уэллсе-2001 многие сочли весьма подозрительным – особенно с учётом того, что в предыдущих матчах у старшей из сестёр не было заметных проблем со здоровьем.

Обструкция Серены и расистские оскорбления в финале

Болельщики посчитали, что это было сделано специально, чтобы сэкономить силы Серены в преддверии финала, куда пробилась Ким Клейстерс после трёхсетовой победы над первой ракеткой мира Мартиной Хингис. И последствия этого предположения оказались весьма серьёзными. Серену начали освистывать ещё в момент выхода на финальный матч. Толпа недовольно гудела на протяжении всего поединка, радостно приветствуя каждое выигранное бельгийкой очко – даже если американка допускала невынужденную ошибку. Проиграв первый сет, Уильямс всё же сумела выиграть матч, но и во время церемонии награждения зрители продолжали её освистывать. Находившийся на трибуне Ричард Уильямс затем заявил, что он подвергался оскорблениям на расистской почве.


С две думи при мача между Винъс и Серена Винъс се отказва от игра и така Серена съхранява сили за финала, на който Ким Клайстерс се класира след три сетова победа над Мартина Хингис.
Преди полуфинала между двете сестри и двете не са имали видимо никакви физически проблеми. Предишни години пък е имало доста спекулации по въпроса, че татко им решава коя да победи в мачовете между двете.

И така Серената е освиркана. И при самия финал, и при награждаването. Как се освирква расистки? :roll: Собствената ти американска публика (в която няма как да не е имало доста черни) те освирква, щото си черна и е за чужденката Ким, щото е бяла? Айде бе ...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Delija » 14 фев 2015, 22:42

Малцина разбират този лайнян език ..... все пак, имаш и напредък - този път си преразказала на разбираем език лайняницата. :qipag:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот rafaelis » 15 фев 2015, 07:26

Бай Матс и Навратилова обвинили Ноле в симулации по време на финала на АО. Голяма драма, що спекулации и обяснения са се изписали по въпроса от кого ли не. Обаче Богдан Обрадович ... Първо ги критикувал, че говорят глупости. Туй добре, ама после ... "Ние никога към никого не сме се отнасяли с ненавист, ние сме воювали само с тези, които са ни нападали. Откъде им е електричеството? Благодарете на сърбина Никола Тесла. Такива хора, като Тесла и Джокович, показват колко струваме". #-o #-o #-o


Изображение
Delija написа: все пак, имаш и напредък

:mrgreen:
този лайнян език

Ц. Няма лайняни езици. Всеки език е кофти, когато у в устата на орки. Когато е в говоренето/писането на който го може, е друга работа. Така и с руския. Определено може да е/и е в такива случаи прекрасен език.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Al » 15 фев 2015, 14:04

rafaelis написа:
този лайнян език


Ц. Няма лайняни езици.


Така е. :qipaz:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Delija » 15 фев 2015, 17:39

rafaelis написа:Бай Матс и Навратилова обвинили Ноле в симулации по време на финала на АО. Голяма драма, що спекулации и обяснения са се изписали по въпроса от кого ли не.


Бай Матс очевидно мрази Джокович и това се набива на очи не от вчера. Не знам дали е завист, че Новак го задмина по успехи или нещо друго, но обяви Мъри за фаворит срещу него, което е абсурдно, после пък го обвинява, че симулирал ..... по същата логика можеше да обвини Мъри, че е симулирал в един от предните мачове, но не го направи. Тоест, явно нещата са на съвсем друга плоскост.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Vesela Taneva » 21 фев 2015, 11:37

Анди още не може да преживее загубата на АО и продължава да се оплаква и да злобее. Фотото е трепач :!:
Изображение
Изминаха почти три седмици откакто Новак Джокович пречупи волята на Анди Мъри на финала на Australian Open със 7-6(5) 6-7(4) 6-3 6-0, но пожарът от ярост в мислите на шотландеца явно все още не е угаснал. Сега световният №4 си позволи да коментира работата на щаба на Ноле, като заяви: "Честно казано, не виждам разлика в играта на Новак откакто Борис Бекер е негов треньор. Той не го е превърнал в по-добър тенисист."

После позамазва гафа с Бекер и пак подхваща приказки за крампите на Джоко:
"Не искам да кажа, че Борис няма нужните качества за треньор или не помага. Резултатите са налице и това е най-важното.
Не ми се иска да вярвам, че това е било нарочно, но съм бесен на себе си, че оставих нещо, което се случва от другата страна на мрежата да ми повлияе.Ако това бяха крампи мога да кажа, че никога не съм виждал спортист да се възстановява толкова бързо."

Жалка работа!
Рафа игра финала на АО 2014 с контузия и рани по ръцете, загуби, беше му кофти, но не рева с дни като този и поздрави победителя без много коментари защо и как! :qipbs:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Ich_Will_ » 18 мар 2015, 21:34

Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот rafaelis » 20 мар 2015, 11:40

Нали Бушар има близначка. Като гледам, ако се отстранят няколко косъмчета от устната на другаря Бийбър, спокойно той може да мине за близначката. :qipap:

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот rafaelis » 12 апр 2015, 13:05

Изображение :qipaz: :qipag:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот rafaelis » 14 апр 2015, 11:08

Изображение

Обмяна на опит как се гледат близнаци. Федови водят по бройка де ... :qipag:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Ich_Will_ » 20 апр 2015, 14:28

Прави ми впечатление следното: от началото на годината Джокович спечели трите турнира от сериите Мастърс досега, но на финалите побеждаваше едвам, независимо кой му е съперник. Имам чувството, че не той е във формата на живота си, а другите не впечатляват кой знае колко. Вчера реших да погледам част от финала и честно казано не го намирам за страхотен: първият сет беше парад на пробивите. Първо Бердих поведе с един още в първия гейм на мача, после Джокович върна един, а сетне направи още един и точно, когато трябваше да сервира за сета, беше пробит отново #-o След това когато чехът трябваше да сервира за влизане в тайбрек, беше пробит и сетът завърши 7:5 за Ноле. Вторият сет преди прекъсването беше нескопосана мъка и за двамата: с едно изключение двамата с триста зора измъкваха сервис геймовете си. То не бяха непредизвикани грешки, не бе чудо. Джокович допусна цели 4 двойни :-# Бердих беше трагичен на мрежата, а първия му сервис се излежаваше на плажа с бира в ръка. По-нататък вече се отказах да гледам, защото ми дойде много тази мъка. Не отричам, че имаше хубави отигравания, но като цяло не бях доволна. Изобщо, не съм грам оптимист за Ролан Гарос. Миналата година заради слабата форма на Надал бях повярвала, че това е шансът на Джокович да спечели този турнир, но не стана.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот saretta_ » 20 апр 2015, 15:27

Джокович маже всички, но ФРГ Форум не бил доволен. :qipag: Е**хти специалистите. Побеждавал на финалите....едвам. :qipag: Особено в последните сетове е мноооооого едвам. Чупи рекорди по спечелени сетове 6-0, играе извънземен тенис, но това е скрито за ФРГ "спецовете". Нереални индивиди сте. :qipag:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС 2

Мнениеот Ich_Will_ » 20 апр 2015, 16:34

Нали се сещаш, че това мачкане е нож с две остриета? Сещам се за два очебийни примера: Надал 2009 и Джокович 2011 година. Тогава и двамата бяха в нечовешка форма до Ролан Гарос и мачкаха всичко по пътя си, вторият дори нямаше загуба за годината и точно в Париж загубиха. Така че колкото и да мачкаш, рано или късно започваш да се пропукваш. Точно затова не съм оптимист в момента. Защото както му върви в момента победната серия на Джокович, така има голяма вероятност скоро да падне отвисоко, а тогава най-боли. Предпочитам да намали темпото, за да си пести силите за турнирите, които са му жизненоважни в момента(Ролан Гарос и Синсинати на този етап), отколкото да се хвърля да печели абсолютно всичко. Надявам се сега разбираш причината за недоволството ми.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта

cron