ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Ich_Will_ » 03 ное 2013, 19:00

Чакай, не я ли изгоних аз? Обърках се нещо тук :qipbn:

А сега по темата: Ако Надал запише две победи на финалния мастърс, завършва под номер 1, независимо дали Джокович запише 5.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 03 ное 2013, 19:44

Ти си много мека, не можеш и муха да изгониш.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 06 ное 2013, 18:45

Изображение
Рафаел Надал Изображениеза 2013г!!! :qipay:

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот glory » 06 ное 2013, 19:01

Рафа заслужено завършва годината като № 1 в света, с оглед представянето през сезона! :qipbp:

ИзображениеИзображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 06 ное 2013, 19:27

Глори,страхотно фото! :D

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 06 ное 2013, 20:45

:evil: :x :qipaq: [-X :^o #-o СРАМ ! Григор ще бъде най-големия душманин на тоя.....

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 06 ное 2013, 21:05

saretta_ написа::evil: :x :qipaq: [-X :^o #-o СРАМ ! Григор ще бъде най-големия душманин на този.....

Може!Доколкото знам Рафа харесва много Григор като тенисист.Още след първия им мач каза ,че Григор ще е най-малко в топ10,че е много способен и ,че го чака отлична кариера.Доколкото разбрах от едно интервю на Стоичков,наш Григор е тренирал в Испания известно време.
Не че нещо ,но не мога да разбера на какво се дължи тази омраза към Рафа.Играе си играта ,както го правят всички.Те са профита и играят за пари .Слава богу ,че малко ги интересуват разни идиотски статистики с които се занимават в Кафето.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 06 ное 2013, 21:16

Ти ще излезеш мн кротка девойка.Значително смекчи тона към моята скромна особа. :twisted: Насред горещите Август и Септември....щеше да ме застреляш с очи. :o :o Вярно, че бях изнервен от неочакваната загуба на Джокович...от този, а след като Григор го изпусна в Синсинати...всички исках да ви... :evil: Омраза към онзи...не бих казал, по-скоро градивна критика ! 8) А в тенискафе са събрани изключителни дебили.Аз разбира се съм от ЕнтЕлИгентната вълна. [-o<

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 06 ное 2013, 21:35

saretta_ написа:Ти ще излезеш мн кротка девойка.Значително смекчи тона към моята скромна особа. :twisted: Насред горещите Август и Септември....щеше да ме застреляш с очи. :o :o Омраза към онзи...не бих казал, по-скоро градивна критика ! 8) А в тенискафе са събрани изключителни дебили.Аз разбира се съм от ЕнтЕлИгентната вълна. [-o<

Не съм кротка ,а умна! :qipao:
Не мога да стрелям по някого нито през Август,нито през Ноември независимо от "милите" ти думички през лятото!В крайна сметка ,всеки си има любим тенисист.Не виждам защо трябва да се трепем заради това.И да си разменяме обиди какво ще постигнем?Нито ти ще ме накараш да не харесвам Рафа ,нито аз теб да го харесваш.Може фино да се води словестен двубой с опонента.По-забавно е!
пп Можеш и да му напишеш името ,няма да получиш уртикария от това! :qipab:

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 06 ное 2013, 21:42

Vesela Taneva написа:Не мога да стрелям по някого нито през Август,нито през Ноември независимо от "милите" ти думички през лятото!В крайна сметка ,всеки си има любим тенисист.Не виждам защо трябва да се трепем заради това.И да си разменяме обиди какво ще постигнем?Нито ти ще ме накараш да не харесвам Рафа ,нито аз теб да го харесваш.Може фино да се води словестен двубой с опонента.По-забавно е! :qipad:


Тези т.нар мили думи...не ги използвах към твоята персона.Освен едно пожелание което в крайна сметка ти носи само приятни чувства. :qipag: Гнева ми беше насочен най-вече към приятелката ти Марийка и психаря-плехар В.А.Този последния индивид беше казал, че ако сина му играе с дългокоска....щял да е срещу сина си.Марийка се беше изказала в подобна светлина за мача с Григор.

Умна ! Това не е добре, винаги съм предпочитал глуповатите госпожици.....за събеседнички де.Нали ги видя 200-те в....коя от коя по-глупава. :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 06 ное 2013, 21:49

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Не мога да стрелям по някого нито през Август,нито през Ноември независимо от "милите" ти думички през лятото!В крайна сметка ,всеки си има любим тенисист.Не виждам защо трябва да се трепем заради това.И да си разменяме обиди какво ще постигнем?Нито ти ще ме накараш да не харесвам Рафа ,нито аз теб да го харесваш.Може фино да се води словестен двубой с опонента.По-забавно е! :qipad:


Тези т.нар мили думи...не ги използвах към твоята персона.Освен едно пожелание което в крайна сметка ти носи само приятни чувства. :qipag: Гнева ми беше насочен най-вече към приятелката ти Марийка и психаря-плехар В.А.Този последния индивид беше казал, че ако сина му играе с дългокоска....щял да е срещу сина си.Марийка се беше изказала в подобна светлина.

Всеки има право на мнение.Живеем в демокрация и има свобода на словото!Мери е изключително интелигентна дама,а другият не го познавам.Не знам с какво те е разгневила Мери,но искам да ти кажа ,че гневът не е признак на сила! :qipbl: Не знам дали си съгласен за това ,но аз определено мисля така!
И защо предпочиташ глупачки?Никого не съм видяла ,просто прочетох ,че имаш 200 приятели в четири групи

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 06 ное 2013, 21:55

Къде пък съм вложил сила. [-X Тази Мери... :^o Не се съмнявам, че е дама. :qipag:

Аааа, защо предпочитам...не се обсъжда в форум. :twisted: Какви 4 групи ?! :shock:
Последна промяна от saretta_ на 06 ное 2013, 21:58, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Ich_Will_ » 06 ное 2013, 21:56

Хайде сега не му написал поне името. Сякаш ти не се обръщаше към един твой "любимец" с местоимението "тоя" :qipag: :qipag:

П.П. Честито първо място все пак!
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 06 ное 2013, 22:01

saretta_ написа:Къде пък съм вложил сила. [-X Тази Мери... :^o Не се съмнявам, че е дама. :qipag: Аааа, защо предпочитам...не се обсъжда в форум. :twisted: Какви 4 групи ?! :shock:

Не си вложил сила никъде.Просто констатация какво е гнева!Така пише :200приятели в четири групи.Ти би трябвало да знаеш,откъде бих могла да знам аз!Ето защо не го обичам Фейса,пазар и клюкарник.Рафаелис го нарича сурат тефтер! :D

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 06 ное 2013, 22:05

Ich_Will_ написа:Хайде сега не му написал поне името. Сякаш ти не се обръщаше към един твой "любимец" с местоимението "тоя" :qipag: :qipag:

П.П. Честито първо място все пак!

Saretta не го пише ,но след като аз пиша го чете непрекъснато ,а и му гледа фотото.Какво изтезание!
Иначе 10Х за поздрава! :D


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта

cron