ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 18 ное 2013, 23:49

Vesela Taneva написа:Някои девойки може,но не и видните снобарки!За иронията ще се постарая повече,обещавам!Музикален редактор ли,надявам се не на някое фолк предаване!
Виж какво,не оставай с впечатлението ,че това е някакво долнопробно място!Докато аз съм тук все още, ще се опитам да пиша за тенис.След като затворя вратата на бараката ми е все тая на какво ще заприлича тази темичка.
пп Щом непрекъснато пишеш за иронията ми,значи се получава и още как!


Честно казано не те разбрах.Хвалиш ли ме, съветваш ли ме....или ми се караш. :qipag: Радио и ТВ....не на предаване. :wink: Иронията наистина ти е слаба точка. :oops:
Много интересно питане има към теб. :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 19 ное 2013, 09:20

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Някои девойки може,но не и видните снобарки!За иронията ще се постарая повече,обещавам!Музикален редактор ли,надявам се не на някое фолк предаване!
Виж какво,не оставай с впечатлението ,че това е някакво долнопробно място!Докато аз съм тук все още, ще се опитам да пиша за тенис.След като затворя вратата на бараката ми е все тая на какво ще заприлича тази темичка.
пп Щом непрекъснато пишеш за иронията ми,значи се получава и още как!


Честно казано не те разбрах.Хвалиш ли ме, съветваш ли ме....или ми се караш. :qipag: Радио и ТВ....не на предаване. :wink: Иронията наистина ти е слаба точка. :oops:
Много интересно питане има към теб. :qipag:

Честно казано и аз не те разбрах,но не е нито едното от трите.
Радио и ТВ ,това добре ,но си бил към някоя програма.Не си тонрежисьор,а направо музикален редактор!
Питане ли?Каквото не искам да видя,не го виждам.Някои господа се развълнуваха по неизвестни за мен причини,но ще се успокоят.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 19 ное 2013, 11:13

Музикален редактор в ТВ, муз.ред. в радио...и тонрежисьор в радио.Сега ясно ли е. :roll:
Значи човека е задал риторичен въпрос. :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 19 ное 2013, 11:23

saretta_ написа:Музикален редактор в ТВ, муз.ред. в радио...и тонрежисьор в радио.Сега ясно ли е. :roll:
Значи човека е задал риторичен въпрос. :qipag:

Добре,разбрах!
Как е хавата в Кафето?Ще намина ако има повод ,а той ще е някоя победа на Рафа.Когато чета анализите на Симо ,все едно съм гледала мача.
Рафа с 30 предупреждения за бавене на играта,Джоко и Потро с по 11
Изображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 19 ное 2013, 17:15

Vesela Taneva написа:
saretta_ написа:Музикален редактор в ТВ, муз.ред. в радио...и тонрежисьор в радио.Сега ясно ли е. :roll:
Значи човека е задал риторичен въпрос. :qipag:

Добре,разбрах!
Как е хавата в Кафето?Ще намина ако има повод ,а той ще е някоя победа на Рафа.Когато чета анализите на Симо ,все едно съм гледала мача.
Рафа с 30 предупреждения за бавене на играта,Джоко и Потро с по 11
Изображение


Какво да става в тенискафе, завърши сезона....и 75 % от потребителите се махнаха. :qipag: Те повечето са абсолютни дилетанти. :wink:
Анализите на симОланта са потресаващи.На тоя повече и от теб в устата му е - "Рафата". :qipag:
Нормално най-големия симулант в тениса да има най-много предупреждения. :wink: Виждаш, че най-успелия за всички времена Федерер....е с НУЛА ! :wink:
Не ти е лесно и на теб да живееш в ерата на двама велики шампиони - Федерер и Джокович.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 19 ное 2013, 17:54

Не виждам връзка м/у предупрежденията за забавяне на сервиса и симулацията.Я обясни на лаиците каква е?
Чакай,Джоката още нищо не е станал!Колкото до Фед ,колкото и да е велик ,яде бой на поразия от Рафата и с това ще се запомни!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 19 ное 2013, 18:01

Vesela Taneva написа:Не виждам връзка м/у предупрежденията за забавяне на сервиса и симулацията.Я обясни на лаиците каква е?
Чакай,Джоката още нищо не е станал!Колкото до Фед ,колкото и да е велик ,яде бой на поразия от Рафата и с това ще се запомни!


6 месеца симулация на контузия...какво е ?
Федерер щял да се запомни с загубите си от нандролона. :qipag: #-o Не мислех, че си толкова заблудена, но сега ми отвори очите.Федерер ще се запомни като най-великият тенисист, а метиса.... като вечния втори. :qipbj:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 19 ное 2013, 18:24

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Не виждам връзка м/у предупрежденията за забавяне на сервиса и симулацията.Я обясни на лаиците каква е?
Чакай,Джоката още нищо не е станал!Колкото до Фед ,колкото и да е велик ,яде бой на поразия от Рафата и с това ще се запомни!


6 месеца симулация на контузия...какво е ?
Федерер щял да се запомни с загубите си от нандролона. :qipag: #-o Не мислех, че си толкова заблудена, но сега ми отвори очите.Федерер ще се запомни като най-великият тенисист, а метиса.... като вечния втори. :qipbj:

Първо ми отговори веднъж завинаги на въпроса :Възможно ли е Рафа да е зобал и да е падал ,а след като се е изчистил през 6 те месеца да е започнал да бие наред?!? Виждаш ли някаква логика в това ,защото аз не виждам.
"Метисът" е за втори път №1!!!!
ппНито дума от големият спец по въпроса за връзката м/у забавянето на играта и симулацията!
Колкото до великият ,вечните ви мерки и теглилки в Кафето кой е по, ми дойдоха в повече!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 19 ное 2013, 20:33

Vesela Taneva написа:Колкото до великият ,вечните ви мерки и теглилки в Кафето кой е по, ми дойдоха в повече!


Как няма да ти дойдат в повече...като всички статистики говорят категорично в полза на Федерер ! Ако беше обратното, нямаше да можем да ти затворим...клавиатурата. :qipag:

http://en.wikipedia.org/wiki/Tennis_rec ... 7s_Singles

Хубаво ги разгледай. :wink:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 19 ное 2013, 22:11

Не ми отговори на въпроса!
Разгледах и какво!?Бие ли го ,бие го барабар с всичките му статистики.Какво се казва за този, който бие редовно най-великия? :wink:

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 19 ное 2013, 22:48

Vesela Taneva написа:Не ми отговори на въпроса!
Разгледах и какво!?Бие ли го ,бие го барабар с всичките му статистики.Какво се казва за този, който бие редовно най-великия? :wink:


И ти не отговори на въпроса на фена на Джокович. :qipag: Много важно като го бие. :wink: Важни са титлите, титлите от шлема, броя седмици под номер 1 и титлите от най-силния турнир след шлемовете - Мастърс Къп.
Бие ли го по тези показатели, бие го барабар с всичките му статистики. :qipae:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 19 ное 2013, 22:54

Веселке, самопосягала ли си си ??

п.п.: еби му майката, понякога имам чувството, че съм във форума на непорочните девственици, последователки на девата от Гуаделупе ...

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 19 ное 2013, 23:14

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Не ми отговори на въпроса!
Разгледах и какво!?Бие ли го ,бие го барабар с всичките му статистики.Какво се казва за този, който бие редовно най-великия? :wink:


Много важно като го бие. :wink: Важни са титлите, титлите от шлема, броя седмици под номер 1 и титлите от най-силния турнир след шлемовете - Мастърс Къп.
Бие ли го по тези показатели, бие го барабар с всичките му статистики. :qipae:

Не е така!Когато публиката гледа как Рафа го бие на корта, изобщо не се замисля за статистиките!
Затова ти казвам ,че трябваше да се откаже по-рано.Сега е като остаряла примадона ,която не иска да слезе от сцената.
Сори,че не съм уважителна към любимеца ти.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 19 ное 2013, 23:17

Delija написа:Веселке, самопосягала ли си си ??

Не съм правила опит за самоубийство!
О, Сашо,успокой се вече!Снимката е на другата страница!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 19 ное 2013, 23:28

Vesela Taneva написа:
saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Не ми отговори на въпроса!
Разгледах и какво!?Бие ли го ,бие го барабар с всичките му статистики.Какво се казва за този, който бие редовно най-великия? :wink:


Много важно като го бие. :wink: Важни са титлите, титлите от шлема, броя седмици под номер 1 и титлите от най-силния турнир след шлемовете - Мастърс Къп.
Бие ли го по тези показатели, бие го барабар с всичките му статистики. :qipae:

Не е така!Когато публиката гледа как Рафа го бие на корта, изобщо не се замисля за статистиките!
Затова ти казвам ,че трябваше да се откаже по-рано.Сега е като остаряла примадона ,която не иска да слезе от сцената.
Сори,че не съм уважителна към любимеца ти.


Аз съм останал с впечатлението, че Федерер ти е набор.Защо го наричаш остаряла примадона. :qipag:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта

cron