ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 19 ное 2013, 23:42

Защото има поведението на примадона в залеза на кариерата си."Мен не ме интересува кой № съм ,след като не съм №1" :qipao: .Рафа ,Джоко и не си спомням кой беше излизат с изявления в спортните списания ,че във Фед има още много хляб. #-o Това да е правено за някой досега?Хората си казват сбогом на тениса без пози и салтанати и толкова!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 19 ное 2013, 23:46

Твоя приятел испанеца.....след 7 месеца също ще спада в категория ветерани. :wink: Ще го видим срещу младите как ще се справя. Федерер на 28 г. вече го пенсионираха.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 20 ное 2013, 01:19

Vesela Taneva написа:
Delija написа:Веселке, самопосягала ли си си ??

Не съм правила опит за самоубийство!
О, Сашо,успокой се вече!Снимката е на другата страница!


Аз съм спокоен, особено след като онзи ден ръкополагах Изображение, но много ми се иска и ти да си признаеш, а не да ми се правиш тук на непорочна монахиня-послушница. Изображение

п.п.: нали знаеш, признат грях - половин грях ?! Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 20 ное 2013, 18:29

Някой пак се е вихрил тук! Изображение

Рафа с Налби в Аржентина за демо мачовете с които Налби ще се сбогува с тениса:
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 20 ное 2013, 20:29

Веселке, стига си пускала фотоси от южноамерикански пампаси. :x Кой е негъра до Налбандян ?

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 20 ное 2013, 21:34

saretta_ написа:Веселке, стига си пускала фотоси от южноамерикански пампаси. :x Кой е негъра до Налбандян ?

Този мачо до Налбандян го познавам,но не мога да се сетя за името на мачото със светлия костюм.Гледала съм негов мач ,но.....
Ето така Рафа ще приключи когато дойде момента за сбогом.Демо турнир с приятели ,без панагирици по пресата и сълзливи лакърдии от колегите.Помня как Моя се раздели с тениса.Кратко ,скромно и по мъжки! :wink:
saretta_ написа:Твоя приятел испанеца.....след 7 месеца също ще спада в категория ветерани. :wink: Ще го видим срещу младите как ще се справя. Федерер на 28 г. вече го пенсионираха.

Да,така ще е!За разлика от "божествения",той е заявил ,че ще се раздели с ракетата разбере ли ,че нещата тръгват надолу.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 20 ное 2013, 22:02

Vesela Taneva написа:
Ето така Рафа ще приключи когато дойде момента за сбогом.Демо турнир с приятели ,без панагирици по пресата и сълзливи лакърдии от колегите.Помня как Моя се раздели с тениса.Кратко ,скромно и по мъжки! :wink:


Откъде каза, че си родом ? :qipag: Панагирици ? WTF ? :shock:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 20 ное 2013, 22:07

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:
Ето така Рафа ще приключи когато дойде момента за сбогом.Демо турнир с приятели ,без панагирици по пресата и сълзливи лакърдии от колегите.Помня как Моя се раздели с тениса.Кратко ,скромно и по мъжки! :wink:


Откъде каза, че си родом ? :qipag: Панагирици ? WTF ? :shock:

Не знаеш какво е панагирик?Възхваляваща или по-точно похвална реч.Нарицателно за прекалени хвалби.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 20 ное 2013, 22:19

Vesela Taneva написа:
saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:
Ето така Рафа ще приключи когато дойде момента за сбогом.Демо турнир с приятели ,без панагирици по пресата и сълзливи лакърдии от колегите.Помня как Моя се раздели с тениса.Кратко ,скромно и по мъжки! :wink:


Откъде каза, че си родом ? :qipag: Панагирици ? WTF ? :shock:

Не знаеш какво е панагирик?Възхваляваща или по-точно похвална реч.Нарицателно за прекалени хвалби.


ЧувАл съм за панЕгирик. :oops: :qipag: И все пак...откъде си родом ? Лояч ? Руси ? Слиен ? :qipag:
Иначе знаем, че си крайно ерОдирана блУндинка. :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 20 ное 2013, 22:36

saretta_ написа:
ЧувАл съм за панЕгирик. :oops: :qipag: И все пак...откъде си родом ? Лояч ? Руси ? Слиен ? :qipag:
Иначе знаем, че си крайно ерОдирана блУндинка. :qipag:

Хубаво е и аз да науча нещо от теб.Радвай се ,че знаеш нещо повече от мен ,защото ти бях забелязала правописа и гооолемите букви. :D ПанЕгирик,ще си го запомня за да смайвам когото трябва!
Любопитството убива котката.
Толкова си зле с тениса ,че не ми отговори на нито един въпрос.За Рафа те питах,за този със сивия костюм и какво ли не.....пълно мълчание .Нещо за музика да те попитам ли?!?

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 20 ное 2013, 22:43

Vesela Taneva написа:
saretta_ написа:Хубаво е и аз да науча нещо от теб.Радвай се ,че знаеш нещо повече от мен ,защото ти бях забелязала правописа и гооолемите букви. :D ПанЕгирик,ще си го запомня за да смайвам когото трябва!
Любопитството убива котката.
Толкова си зле с тениса ,че не ми отговори на нито един въпрос.За Рафа те питах,за този със сивия костюм и какво ли не.....пълно мълчание .Нещо за музика да те попитам ли?!?


Хванахме Веселка в крачка. :qipbp: Какви сиви, какви светли костюми ?! Какво ме питаш за Маугли ? Не съм ли казал всичко за него ? Посредствен тенисист, който се състезава в ерата на Федерер и Джокович. 8)
За музика можеш да ме питаш каквото искаш....от Пантера и Чайковски.....през Емилия и Илиян.... до Лимп Бизкит и Colle der Fomento. :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 20 ное 2013, 22:50

Е,голяма работа!Спи спокойно!Внимавай обаче ,защото ....Нещо за музика да те питам или по-добре не ,защото ще оплескаш работата!Музикалният редактор с националния химн! :qipag:
За Рафа те питах,защо всички говорят за зоб след като няма логика в случилото се .Има фото на мачовци с костюми,та там един е в по-светъл и не мога да сетя как се казва.Нали виждаш твоята тръпка Джоко,точно до него е.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 20 ное 2013, 23:03

Vesela Taneva написа:Е,голяма работа!Спи спокойно!Внимавай обаче ,защото ....Нещо за музика да те питам или по-добре не ,защото ще оплескаш работата!Музикалният редактор с националния химн! :qipag:
За Рафа те питах,защо всички говорят за зоб след като няма логика в случилото се .Има фото на мачовци с костюми,та там един е в по-светъл и не мога да сетя как се казва.Нали виждаш твоята тръпка Джоко,точно до него е.


Личи си, че си слаба на музикална тематика.Аз съм уникален музиковед. :wink:
Масу е отдясно на Джокович, другия е най-големия тенис талант на Чили - Гарин. :wink:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 20 ное 2013, 23:11

Никола Масу?Не смея да ти попитам не беше ли олимпийски шампион ,за да не се получи като с панЕгириците. :oops:
Не разбирам защо не мога да си говоря с някой фен на Джоката или на дядо Фед нормално за тенис ,а трябва да се разправям винаги за някакви глупости и то само заради това ,че харесвам Надал!
Добре,кажи ми какво е D7 и ще те оставя на мира на музикалната тема!
Последна промяна от Vesela Taneva на 20 ное 2013, 23:15, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 20 ное 2013, 23:15

Vesela Taneva написа:Никола Масу?Не смея да ти попитам не беше ли олимпийски шампион ,за да не се получи като с панЕгириците. :oops:
Не разберам защо не мога да си говоря с някой фен на Джоката или на дядо Фед нормално за тенис ,а трябва да се разправям винаги за някакви глупости и то само заради това ,че харесвам Надал!


НиколаС Масу. :wink: Олимпийски шампион от Атина 2004 г.Ти тогава си била 10-и клас. :qipag: Не беше кой знае колко класен тенисист.
Аз съм фен на Григор....и затова си говорим нормално за музика, заведения и т.н. :qipbj:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта

cron