ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Ich_Will_ » 02 ное 2013, 21:04

В последно време пиша все по-рядко тук. Сигурно не си забелязала.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 02 ное 2013, 21:33

Ich_Will_ написа:В последно време пиша все по-рядко тук. Сигурно не си забелязала.

Напротив и точно заради това питам!

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Ich_Will_ » 02 ное 2013, 21:58

Дълга история е, не ми се разправя просто.

А сега се замислих... в предвид групата на смъртта(Група B), на Рафа ще му е по-труден жребия. Не виждам кой от тия трима ще го спре за първото място. Ако следваме логиката Рафа трябва да играе срещу Дел Потро или Федерер на полуфинал.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 02 ное 2013, 21:59

Нито съм бил на мача, нито имам сръбско знаме. На ясни мачове не ходя. :qipae: :qipae:

Иначе Рафа повтори Шанхай - уплаши се и загуби точно преди Джокович. След боя в Пекин явно го е страх вече. Мачовете до Джоко ги взима, обаче като дойде време да си чукне среща с него, изведнъж ...... губи.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 02 ное 2013, 22:09

Delija написа:Нито съм бил на мача, нито имам сръбско знаме. На ясни мачове не ходя. :qipae: :qipae:

Иначе Рафа повтори Шанхай - уплаши се и загуби точно преди Джокович. След боя в Пекин явно го е страх вече. Мачовете до Джоко ги взима, обаче като дойде време да си чукне среща с него, изведнъж ...... губи.

За Симона имаше много суперлативи.Не гледах много, защото си късах нервите с Рафа!
Ако си прав за последното което си писал ,това не е добре.Само да не започва пак старата история от 2011!
Ще видим в Лондон!
пп Шегичка за знамето и Ана.Отдавна знам ,че си за Халеп! :D

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 03 ное 2013, 01:04

Не съм за Халеп бе, стига си подлъгвала хората. :qipaq: Просто отчитам страхотния й прогрес, нищо повече. [-X [-X

Иначе Рафа намаза с група в Лондон. Тулуп до тулупа са се наредили там. :qipbl: :qipbl: В другата група ще е голяма сеч .... най-добрият в света - Джоко, Дел Коньо, даващият признаци на съживяване дядка и един за пълнеж.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 03 ное 2013, 10:10

Delija написа:Не съм за Халеп бе, стига си подлъгвала хората. :qipaq: Просто отчитам страхотния й прогрес, нищо повече. [-X [-X

Иначе Рафа намаза с група в Лондон. Тулуп до тулупа са се наредили там. :qipbl: :qipbl: В другата група ще е голяма сеч .... най-добрият в света - Джоко, Дел Коньо, даващият признаци на съживяване дядка и един за пълнеж.

Добре,не си за Халеп.Както кажеш!
За Лондон очаквам всичко от Рафа вече.Не обича да играе в зала и това е.Каква сеч виждаш в другата група?
Конят едва крета,"дядката"и той с последни сили се добра,пълнежът си е пълнеж и остава Джоко ,който откакто стана №2 все едно го ухапа ...конска муха образно казано! :D

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 03 ное 2013, 10:40

..ми като не игра като хората ще падне, друго ми се щеше да бъде ,но не стана :?
Поне Лондона да вземе и така да си завършим годината с успех ;)
В крайна сметка, ако теглим чертата хич не е малко това, което направи през тази год Рафа...та и контузия и после само нагоре ;)
И си оставаме Първи 8) Не, че ми дреме кой знае колко къде е в някаква си ранглиста, при мен все си е Номер 1 :P
Изображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 03 ное 2013, 11:24

Vesela Taneva написа:
Delija написа:Не съм за Халеп бе, стига си подлъгвала хората. :qipaq: Просто отчитам страхотния й прогрес, нищо повече. [-X [-X

Иначе Рафа намаза с група в Лондон. Тулуп до тулупа са се наредили там. :qipbl: :qipbl: В другата група ще е голяма сеч .... най-добрият в света - Джоко, Дел Коньо, даващият признаци на съживяване дядка и един за пълнеж.

Добре,не си за Халеп.Както кажеш!
За Лондон очаквам всичко от Рафа вече.Не обича да играе в зала и това е.Каква сеч виждаш в другата група?
Конят едва крета,"дядката"и той с последни сили се добра,пълнежът си е пълнеж и остава Джоко ,който откакто стана №2 все едно го ухапа ...конска муха образно казано! :D


Джокович е най-добрия тенисист през 2013 г ! Неоспорим факт, единствения с три финала на ГШ.И ще завърши годината като номер 1.С победа на финала в Париж, и пет победи в Лондон.Надал максимум ще спечели 1 мач там.А в края на другата година ранглистата ще е в нормален вид - 1.Джокович, 2.Дел Потро, 3.Надал, 4.Федерер.....10.Димитров ! :qipad: Края на 2015 г. - 1.Джокович, 2.Дел Потро, 3.Мъри, 4.Димитров, 5.Надал....и т.н.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 03 ное 2013, 11:33

В Кафето бяха направили сметките за първото място и друго излиза! :qipbl: При всяко положение Рафа е Изображение,а твоят нов любимец си остава ИзображениеЗа наш Григор :а дано ама надали!Много титли трябва да вземе за да стигне десятката!
ппSaretta,пиши си спокойно това което мислиш ,тук нямаме цензор да ни виси на главата като в Кафето!
Това обаче не означава ,че се бием .Тук е като в малък английски клуб! :qipad:
пп2Не забравяй ,че каквото кажеш в тениса, става точно обратното. :D

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 03 ное 2013, 11:40

Аз винаги пиша културно и възпитано.Просто в тенискафе има много дегенерати и болни мозъци....които ме изкарват извън нерви.Това са сметките...само при такъв сценарий се завръща на върха !Няма как при всяко положение да е номер 1.Ферер пак ще го бие. :wink: Този път и Бердих няма да му прости.За пъпчивия абонат от Швейцария.....там вече ще му е единствената победа в групата.
Джокович ми стана скъп от 2011 г. насам. :twisted:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 03 ное 2013, 11:58

annysy написа:..ми като не игра като хората ще падне, друго ми се щеше да бъде ,но не стана :?
Поне Лондона да вземе и така да си завършим годината с успех ;)
В крайна сметка, ако теглим чертата хич не е малко това, което направи през тази год Рафа...та и контузия и после само нагоре ;)
И си оставаме Първи 8) Не, че ми дреме кой знае колко къде е в някаква си ранглиста, при мен все си е Номер 1 :P

Ани,+1!!! =D>

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 03 ное 2013, 12:47

saretta_ написа:Аз винаги пиша културно и възпитано.Просто в тенискафе има много дегенерати и болни мозъци....които ме изкарват извън нерви.

Зная как пишеш и заради това няма да си припомняме какво написа през лятото!Рафа биеше де що види на поразия и ти беше :qipak: ,а и аз го забравих.Да,има ,но има и читави хора и доста фенове на Рафа!

saretta_ написа:Ферер пак ще го бие. :wink: Този път и Бердих няма да му прости.За пъпчивия абонат от Швейцария.....там вече ще му е единствената победа в групата.
Джокович ми стана скъп от 2011 г. насам. :twisted:

Ще поживеем и ще видим.Може би ще се случи обратното с първите двама.
пп Заложи пари за полуфинала на РГ и ги загуби.Предупредихте тогава. Дано не си направил същото и за мача Рафа /Янович! :qipab:

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 03 ное 2013, 15:33

Каквото съм написал август месец...остава си за август. :) Но с нетърпение чакам появата на приятелката ти Мeри-Ан ЪнфейтФУЛ. :oops: Знаеш колко я уважавам.
Ще заложа на Ферер и Бердих в Лондон, за мачовете им с т.нар. номер 1. :twisted:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 03 ное 2013, 18:37

Мери аз я изгоних оттук, едва ли ще я видиш. Аз съм зверски селянин и простак, с мен не се излиза на глава. :qipag: :qipag:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 71 госта

cron