ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 30 май 2013, 21:46

Мачът на Рафа ще се доиграва утра заради дъжд.Не намерих никакво инфо при какъв резултат е прекратен и от колко часа ще се доиграва! :qipac:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 30 май 2013, 22:14

Той не започна хич, доколкото видях.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Ich_Will_ » 31 май 2013, 14:17

Нещо не почвате много убедително този турнир. Това ако не се лъжа е втори мач, в който губите сет. Все пак победата си е победа. Честито! :qipaz: Според мен това се един вид "заблуда за противника". В началото испанецът не си дава много зор, но след това ще натисне газта и ще почне да мачка наред. Поне такива са ми предположенията. Не виждам друга логика.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 01 юни 2013, 12:07

И друг път се е случвало да не почваме добре турнири, тук и времето има пръст вероятно. Да не говорим, че ни се паднаха нахъсени и добре играещи младежи, не като онез, дето са му ги надиплили на Федя, за да стигне до финал безболезнено.

И да, Дели, бях сигурна, че ще бием в Монте Карло, но пак се панирахме и вече ми писна от това. Хубаво е, че оня като се напъна толкоз да играе "контузен" в Монте Карло, си пожъна последствията. Донякъде, още мноооого има да плаща за простотиите си и дано почне от днес.

Бясна бях, ама не затова не съм се вясвала. Оня горе ми беше предвидил интересни времена.
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 01 юни 2013, 21:36

Няма ли наказания за преструвки при искане на медицински паузи? Оня смешник днес я поиска, за да покаже на всички, че може да го прави и като е сигурен, че ще спечели мача. Благодаря, приятелко, за идеята, сопол йе точната дума. :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 01 юни 2013, 21:48

Намали малко злобата. Ще се гътнеш някой ден.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 01 юни 2013, 21:51

Каква злоба, Дели? Факти, които не ти се ще да признаеш.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 01 юни 2013, 21:55

Какви факти бе, Мери ??! Надал вчера пък се е оплаквал от програмата, 2-3 часа разлика имал с бъдещия си съперник и голям проблем направи от това. Значи Надал като хленчи от кортове и програми, като се оплаква от контузии, винаги всичко е на 6, ама Джокович като го направи, опищяваме света, бил смешник и не знам още какво .... #-o #-o

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 01 юни 2013, 22:04

Я да видим, Надал се оплаква за пръв път от разписание, при което единствен от четиримата първи е с изоставане. Кравата е вечно пръв, да не се мине, туй го знаем и отпреди. Отказвал се е - с истински контузии - май един или два пъти. А е играл докрая много повече пъти, за да покаже уважение към противника. Сопола се отказваше зарад течение, кофти либидо, схващане на малкото пръстче на левия пръст и кво ли не, в Мадрид спретнА номера с контузията на Гришо и слава богу, че падна, а днес - понеже много се писа по точно оня повод - ни показа колко е зле дясната му ръка. Дели, лъже като луд, и ти го знаеш.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 01 юни 2013, 22:14

"Кравата", "оня смешник", "Сопола" ...... какво да обясняваш повече..... ясно ми е, че Надал като хленчи и е контузен, винаги имаме разумно обяснение, но виж, когато е "оня смешник" - всичко е преструвки .....

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Ich_Will_ » 01 юни 2013, 22:18

Само че това като е темата на Надал защо отново се намесват "кравата" и "ревльото"? #-o
Рафа днес не загуби сет, но навсякъде се тръби, че не е бил толкова слаб. Какво му става всъщност?
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 01 юни 2013, 22:19

Ами оня смешник си е изпросил определенията зарад поведението си. Ето и последното - отказал ПК след мача (честно казано, тез вечни ПК след всеки мач са излишни, ама явно журналистите трябва да докажат, че са работили), защото едва в съблекалнята разбрал, че е починала бившата му треньорка. Аз го знам от сутринта, едва ли той го е разбрал по-късно. Гадно е да се възползваш от нещата по този начин.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 01 юни 2013, 23:16

:qipag: :qipag:

Ти си уникална обаче .... като каже нещо Джоко, го плюеш що го е казал, като не каже нищо, защо не казал нищо. :qipag: :qipag: :qipag: Въобще, важното е плюенето да не спира .... :qipag:

И днес Джоко игра след Надал, трябва ли и той да захленчи от програмата, все пак май ще се срещнат скоро, а Надал трупа повечко часове за почивка така ??!

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 01 юни 2013, 23:20

Не съм уникална и даже не плюя, просто ти отказваш да признаеш нещо, което отдавна е ясно на всички, а тъй като Джо е с его кат вселената, непрестанно го праска пред всички погледи. Сега се сетих, че преди време игра пък с траур по деде си. Драматична работа е, той не играе просто така.
Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Ich_Will_ » 01 юни 2013, 23:37

То да беше единственият оплют в тази тема, ама не би... Федерер също го отнесе подобаващо и то без да се оплаква от нищо и да не е казал ни една думичка. Въобще стана традиция да се споменават хора, нямащи нищо общо с темата, а понякога и неща, нямащи нищо общо и с тениса :qipag: :qipag:
Та не разбрах, защо дъвчете Джо и Федерер след като нямат нищо общо с темата?
Колкото до времето - май няма да има повече валежи или такива са прогнозите/слуховете.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта

cron