ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 18 ное 2013, 17:14

Delija написа:Защо, нищо лошо няма в това да се пипаш ....

.....по носа! :qipag:
Последна промяна от Vesela Taneva на 18 ное 2013, 20:10, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 18 ное 2013, 17:22

Vesela Taneva написа:Тази тъпотия ти не си я написал и ние не сме я прочели! :qipac:


Веселка е чувствителна към тези неща ! Преди мача на Григор с т.нар. номер 1 в Синсинати....се изказах в подобен аспект, и момичето ме намрази за 3 месеца напред.После едвам стоплихме отношенията. :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 18 ное 2013, 17:26

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Тази тъпотия ти не си я написал и ние не сме я прочели! :qipac:


Веселка е чувствителна към тези неща ! Преди мача на Григор с т.нар. номер 1 в Синсинати....се изказах в подобен аспект, и момичето ме намрази за 3 месеца напред.После едвам стоплихме отношенията. :qipag:

Мисля ,че имате шофьоски книжки нали!? Или ходите още прави под масата! :qipac:
С теб се намразихме заради друго.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 18 ное 2013, 17:34

Vesela Taneva написа:Мисля ,че имате шофьоски книжки нали!? Или ходите още прави под масата! :qipac:
С теб се намразихме заради друго.


Значи успелия мъж трябва да има задължително шоф.книжка. :qipag:
Аз не съм те намразвал.Най-малкото не те познавам лично. :wink:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 18 ное 2013, 17:52

Какъв успял мъж?!Второто изречение е съществено!
И аз те познавам само на думи ,но вече се съмнявам ,че те познавам и така.Беше ми писал ,че си мъдър старец ,а то какво излезе?Не стар лъв ,а .... :D

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 18 ное 2013, 17:57

Vesela Taneva написа:Какъв успял мъж?!Второто изречение е съществено!
И аз те познавам само на думи ,но вече се съмнявам ,че те познавам и така.Беше ми писал ,че си мъдър старец ,а то какво излезе?Не стар лъв ,а .... :D


Сега вече разбрах, че съм преуспял младеж...щом имам шоф.книжка, че и кола имам също. [-o<
По-добре и да не ме виждаш на живо, че испанеца е отишъл. :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 18 ное 2013, 18:04

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Какъв успял мъж?!Второто изречение е съществено!
И аз те познавам само на думи ,но вече се съмнявам ,че те познавам и така.Беше ми писал ,че си мъдър старец ,а то какво излезе?Не стар лъв ,а .... :D


Сега вече разбрах, че съм преуспял младеж...щом имам шоф.книжка, че и кола имам също. [-o<
По-добре и да не ме виждаш на живо, че испанеца е отишъл. :qipag:

Няма какво да кажа....просто ме остави без думи!ОтидЕ испанеца и без да те виждам на живо! :qipah:
:D и :qipbr:

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 18 ное 2013, 18:16

Vesela Taneva написа:Няма какво да кажа....просто ме остави без думи!ОтидЕ испанеца и без да те виждам на живо! :qipah:
:D и :qipbr:


Колко пъти да ти казвам, че иронията не я владееш. [-X Аз съм сигурен, че като видна снобарка....посещаваш само пиано барове. :qipag: И си поръчваш само подобни изпълнения - http://www.youtube.com/watch?v=4Yomr3_81Ps ! :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 18 ное 2013, 18:53

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Няма какво да кажа....просто ме остави без думи!ОтидЕ испанеца и без да те виждам на живо! :qipah:
:D и :qipbr:


Колко пъти да ти казвам, че иронията не я владееш. [-X Аз съм сигурен, че като видна снобарка....посещаваш само пиано барове. :qipag: И си поръчваш само подобни изпълнения - http://www.youtube.com/watch?v=4Yomr3_81Ps ! :qipag:

Какъв е този ужас!От всичко на света мразя най-много масовата песен и чуждите химни!Да,ходя в пиано барове ,но там не свирят такива парчета ,щото ще избяга клиентелата!
Какво имаш против моята снобарска ирония!?Просто няма как по-добре да ти кажа ,че заради теб няма да натиря Рафа от сърцето си! :qipbl:
пп Ти направо изтрепа рибата!Откъде го изрови този химн на Перу?! #-o

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 18 ное 2013, 19:17

Vesela Taneva написа:Какъв е този ужас!От всичко на света мразя най-много масовата песен и чуждите химни!Да,ходя в пиано барове ,но там не свирят такива парчета ,щото ще избяга клиентелата!
Какво имаш против моята снобарска ирония!?Просто няма как по-добре да ти кажа ,че заради теб няма да натиря Рафа от сърцето си! :qipbl:
пп Ти направо изтрепа рибата!Откъде го изрови този химн на Перу?! #-o


Всички девойки ходите само в пиано бар...и изискани заведения, но накрая винаги се озовавате в Plazza,Гранд-а,Sin City и т.н.Неудържими сте на песните на Анелия и Андреа. :qipag:
Нямам нищо против твоята ирония, просто не ти се получава. 8)
Що се касае до химните...все пак съм работил дълго време като музикален редактор. :twisted:
Последна промяна от saretta_ на 18 ное 2013, 19:20, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 18 ное 2013, 19:19

Delija написа:Пипате ли се, докато го гледате ??


Както се пееше :

Не си ми спешен,
ръцете знаят как.
По пътя грешен
ще минат пак...и пак...и пак...:oops: :qipag:

Ръцете знаят накъде отиват,
когато искам мога и сама.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 18 ное 2013, 19:24

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Какъв е този ужас!От всичко на света мразя най-много масовата песен и чуждите химни!Да,ходя в пиано барове ,но там не свирят такива парчета ,щото ще избяга клиентелата!
Какво имаш против моята снобарска ирония!?Просто няма как по-добре да ти кажа ,че заради теб няма да натиря Рафа от сърцето си! :qipbl:
пп Ти направо изтрепа рибата!Откъде го изрови този химн на Перу?! #-o


Всички девойки ходите само в пиано бар...и изискани заведения, но накрая винаги се озовавате в Plazza,Гранд-а,Sin City и т.н.Неудържими сте на песните на Анелия и Андреа. :qipag:
Нямам нещо против твоята ирония, просто не ти се получава. 8)
Що се касае до химните...все пак съм работил дълго време като музикален редактор. :twisted:

А,не !Тези не мога да ги понасям!Никаква чалга,това е най-големия ми кошмар,по -голям от масовата песен!
Добре,щом не ми се получава иронията ,другия път ще се постарая повече!
Saretta,толкова ми е мъчно ,но трябва да се разделя с теб за да видя по телевизора дали не е паднало правителството!
пп Наистина ли си бил музикален редактор!?Сори,ще ми го кажеш другия път!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 18 ное 2013, 22:23

Vesela Taneva написа:
Delija написа:Защо, нищо лошо няма в това да се пипаш ....

.....по носа! :qipag:


Кажи ми честно, ти мастурбирала ли си някога ?? (ама честен отговор, ако ме излъжеш, ще повикам Осмака, той обожава сексуалната тематика, ще ви подпали темата :qipag: :qipag: )


Ето, аз си признавам - пипал съм се. :qipap:

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 18 ное 2013, 23:03

Vesela Taneva написа:А,не !Тези не мога да ги понасям!Никаква чалга,това е най-големия ми кошмар,по -голям от масовата песен!
Добре,щом не ми се получава иронията ,другия път ще се постарая повече!
Saretta,толкова ми е мъчно ,но трябва да се разделя с теб за да видя по телевизора дали не е паднало правителството!
пп Наистина ли си бил музикален редактор!?Сори,ще ми го кажеш другия път!


Всички девойки така казвате, а същевременно въртите здрави гьобеци на фолк ритми. :qipag: Постоянен свидетел съм ! :oops:
Иронията....приеми, че някои неща не ти се получават. :qipae:
Правителство ?!?! Как може да те вълнуват подобни мръсни теми. :x
Естествено, че съм бил музикален редактор ! Цели 4 г. :xmas8:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 18 ное 2013, 23:16

Някои девойки може,но не и видните снобарки!За иронията ще се постарая повече,обещавам!Музикален редактор ли,надявам се не на някое фолк предаване!
Виж какво,не оставай с впечатлението ,че това е някакво долнопробно място!Докато аз съм тук все още, ще се опитам да пиша за тенис.След като затворя вратата на бараката ми е все тая на какво ще заприлича тази темичка.
пп Щом непрекъснато пишеш за иронията ми,значи се получава и още как!


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта

cron