ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 21 ное 2013, 22:43

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Не съм го гледала.От детството,а? :qipag:


Естествено,че става въпрос за Пийт Сампрас. :evil:

Сега разбирам твоята тайна любоф към Фед.Чувала съм за Майкъл Ченг ,спечелил на 17 години РГ.Малко е играл ,но съм сигурна ,че автоматично щях да му стана фен.Може и да не слушам онзи глупак ...Плесника,но съм абсолютен антиконформист.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 21 ное 2013, 22:59

Vesela Taneva написа:
saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Не съм го гледала.От детството,а? :qipag:


Естествено,че става въпрос за Пийт Сампрас. :evil:

Сега разбирам твоята тайна любоф към Фед.Чувала съм за Майкъл Ченг ,спечелил на 17 години РГ.Малко е играл ,но съм сигурна ,че автоматично щях да му стана фен.Може и да не слушам онзи глупак ...Плесника,но съм абсолютен антиконформист.



О, йееееее....underground style. :qipag: Представям си как се обличаш. :qipap: Мишо Шамара си е класика в ъндърграунда.
Какво значи, че малко е играл(Ченг)....при положение че се отказа през 2003 г. на 31 г.Тенисист с 34 титли в кариерата.:wink:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 21 ное 2013, 23:11

Наистина!Колко жалко ,че късно съм се зарибила за тениса.Гледах запис на негов мач.Разкош!
Ти не знаеш ,но имаме точно една стр.да си дрънкаме ,защото на страница 100 темата се заключва.Не съм решила още дали да отворя нова тема.За какво да я отварям след като си шрайбаме само двамата ,а ти ненавиждаш Рафа.
Преди да ти кажа бай искам да ти споделя ,че имам угризения към феновете на Фед.Баш на неговия ЧРД направих голям гаф и една близка на сърцето ти дама ме рендоса.Знаеш ли какво написах? :qipag:
"ЧРД на Фед,голям тенисист и достоен съперник на Рафа!"Добре ,че не написах ,че КОЛЕДА се е преместила на неговия рожден ден. :qipap: Направо щяха да ме изличат от Кафето завинаги!На клавиатурата ми беше да го направя,но не го направих!Та ако можеш предай извиненията ми! :oops:

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 21 ное 2013, 23:58

Vesela Taneva написа:Наистина!Колко жалко ,че късно съм се зарибила за тениса.Гледах запис на негов мач.Разкош!
Ти не знаеш ,но имаме точно една стр.да си дрънкаме ,защото на страница 100 темата се заключва.Не съм решила още дали да отворя нова тема.За какво да я отварям след като си шрайбаме само двамата ,а ти ненавиждаш Рафа.
Преди да ти кажа бай искам да ти споделя ,че имам угризения към феновете на Фед.Баш на неговия ЧРД направих голям гаф и една близка на сърцето ти дама ме рендоса.Знаеш ли какво написах? :qipag:
"ЧРД на Фед,голям тенисист и достоен съперник на Рафа!"Добре ,че не написах ,че КОЛЕДА се е преместила на неговия рожден ден. :qipap: Направо щяха да ме изличат от Кафето завинаги!На клавиатурата ми беше да го направя,но не го направих!Та ако можеш предай извиненията ми! :oops:


Естествено че ще отвориш. :twisted: Няма как да останеш само с тенискафе, там не се радваш на особено добра популярност. :qipag: Единствения достоен съпреник на Федерер е.... Сампрас. :wink: Перуанеца може да се сравнява с тенисисти като - Фереро,Берасатеги,А.Коста,Кория и т.н.
Не бих казал, че ми е близка точно на сърцето въпросната г-жа. [-X От доста време отношенията ни са хванали лек скреж. :qipag:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Al » 22 ное 2013, 09:49

Колко е готино да си дърт и да си гледал Бекер, Едберг, Къриър и т.н. :qipbo:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 22 ное 2013, 16:59

saretta_ написа:Естествено че ще отвориш. :twisted: Единствения достоен съпреник на Федерер е.... Сампрас. :wink: Перуанеца може да се сравнява с тенисисти като - Фереро,Берасатеги,А.Коста,Кория и т.н.


Да,ще отворя !Няма да оставя №1 без тема .Да изброя ли всичките му титли?Защото за финал може това би трябва да се направи или по-добре не,а нещо по-така! :D
saretta_ написа: Няма как да останеш само с тенискафе, там не се радваш на особено добра популярност.

За това ти положи специални усилия!!

Едно фото за финал на темата:
Изображение
:D

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 22 ное 2013, 17:47

Vesela Taneva написа:
saretta_ написа:Естествено че ще отвориш. :twisted: Единствения достоен съпреник на Федерер е.... Сампрас. :wink: Перуанеца може да се сравнява с тенисисти като - Фереро,Берасатеги,А.Коста,Кория и т.н.


Да,ще отворя !Няма да оставя №1 без тема .Да изброя ли всичките му титли?Защото за финал може това би трябва да се направи или по-добре не,а нещо по-така! :D
saretta_ написа: Няма как да останеш само с тенискафе, там не се радваш на особено добра популярност.

[quote="Vesela Taneva"]За това ти положи специални усилия!![quote="Vesela Taneva"]

Ще отвориш разбира се !Иначе губиш връзка с най-голямата си слабост - saretta_. :twisted: Чак пък специални усилия да съм положил. :qipbl: Ти сама си буташе стола. :qipag:
Стига си пускала снимки на расови метиси ! [-X

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 22 ное 2013, 17:53

Е,не може всички да са фенове на разни "божества".Има и такива ,които харесват простосмъртните!Те не са малко ,въпреки ,че над тях тегне дискриминация!
Такова фото имам ,такова и пускам!
пп Някои хора може пак да се развълнуват,но това е ,какво да се прави! :qipag:

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 22 ное 2013, 18:14

Vesela Taneva написа:Е,не може всички да са фенове на разни "божества".Има и такива ,които харесват простосмъртните!Те не са малко ,въпреки ,че над тях тегне дискриминация!
Такова фото имам ,такова и пускам!
пп Някои хора може пак да се развълнуват,но това е ,какво да се прави! :qipag:


Нещо си си превъзбудила, пишеш отнесено.Поредния тежък ден в офиса ? :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 22 ное 2013, 18:15

Al написа:Колко е готино да си дърт и да си гледал Бекер, Едберг, Къриър и т.н. :qipbo:

Тези не са ли от времето ,когато се е играло с ...дървени ракети?!? :D

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 22 ное 2013, 18:18

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Е,не може всички да са фенове на разни "божества".Има и такива ,които харесват простосмъртните!Те не са малко ,въпреки ,че над тях тегне дискриминация!
Такова фото имам ,такова и пускам!
пп Някои хора може пак да се развълнуват,но това е ,какво да се прави! :qipag:


Нещо си си превъзбудила, пишеш отнесено.Поредния тежък ден в офиса ? :qipag:

Не,радвам се предварително на свободните дни!За каква отнесеност става дума?Пиша в пълна кондиция!
Чао Saretta,започва най-хубавата част от седмицата!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 22 ное 2013, 18:32

Vesela Taneva написа:
saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Е,не може всички да са фенове на разни "божества".Има и такива ,които харесват простосмъртните!Те не са малко ,въпреки ,че над тях тегне дискриминация!
Такова фото имам ,такова и пускам!
пп Някои хора може пак да се развълнуват,но това е ,какво да се прави! :qipag:


Нещо си си превъзбудила, пишеш отнесено.Поредния тежък ден в офиса ? :qipag:

Не,радвам се предварително на свободните дни!За каква отнесеност става дума?Пиша в пълна кондиция!
Чао Saretta,започва най-хубавата част от седмицата!


За мен всички дни са от хубавата част на седмицата. 8) Да не искаш да кажеш, че излизаш на нощен тур из столичните фолк заведения. :shock: Веселка Танева отива на партита...това не е истина ! Отказвам да приема и повярвам. :qipag: Накъде отива света. :x

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 22 ное 2013, 23:27

Я, имало е някакъв мач в Сантяго де Чили (там говедата в клетки стоят* :qipag: ), кои са играли, някой ще разкаже ли, че не можах да разбера ??


* - http://www.vbox7.com/play:1be241b1 (за не схваналите :qipag: )

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 23 ное 2013, 09:03

Изображение
Изображение
Знам за мача и резултата!Споко,това ще му е на онзи радостта!Какъв шум се вдига за някакъв никакъв демо мач.....
Сашо,какви алюзии правиш!?! :qipat: Разкарай ги тези...червените!Този цвят го намразих ,че и всичките му отенъци!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 24 ное 2013, 20:21

Много намирисва на свинско ?!


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта