ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 12 ное 2013, 11:52

Мамма миа !Ти направо го ...погреба за тениса!По-зле го изкара и от старата си любоФ дедо Фед! :qipbh
Saretta,радвай сега и мечтай за после!Честитка на твоя човек,който е новата ти любоФ .Не си спомням дали споменах.
:qipbr: щото трябва и да се работи все пак!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 12 ное 2013, 11:55

Пак ти казвам, че съм за този който бие испанеца. :twisted: Нямам други пристрастия освен към Григор. :wink: Ти работиш ?! Досега оставах с впечатлението, че си на свободна практика. :qipag: :qipae:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 13 ное 2013, 00:24

Vesela Taneva написа:О,Рафаааа! :(
Въпреки загубатаИзображение!!
Знам какво ще последва тук.Всеки път едно и също когато Рафа падне! :qipac:
Въпреки тази загуба ,годината беше повече от успешна.Тръгнахме от 0 и стигнахме до№1!
VAMOS RAFEL!!!

:qipba: :qipba: :qipba: :smlove12: :smlove12: :smlove12: Рафа си е Рафа, каквото и да стане, той си е номер 1 за нас!
Съгласна с писаното от Веси :qipbq:
Всичко, което направи през тази година си е супер! Браво, Рафа!

Яд ме е за снощи, но определено играта му не беше такава, че да стигне до победа...


---

Дели май си има последовател в плюенето, обаче...ние тая бира отдавна сме я пили и не ни дреме за нея :qipap: :qipap: :qipap:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 13 ное 2013, 00:28

Хайде, пак Дели виновен ..... какво да направя, че и други хора са прогледнали, както се вика - в царството на Рафаелките и едноклетъчният е цар. :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 13 ное 2013, 09:07

И аз се чудя защо се набутвате в нашето царство ,но имате мерак да сте ...Изображение
Не знаете ли кои сме ние в действителност?!?Изображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 13 ное 2013, 11:31

Защо се набутвам ? Доколкото си спомням...ти няколко месеца неистово желаеше да се включа при вас, сега пък защо съм се включил. [-X А, че сте заблудени...това е повече от ясно. :qipaj:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 13 ное 2013, 11:55

saretta_ написа:Защо се набутвам ? Доколкото си спомням...ти няколко месеца неистово желаеше да се включа при вас, сега пък защо съм се включил. [-X А, че сте заблудени...това е повече от ясно. :qipaj:

Защо аз имам други спомени?Ти се оплакваше ,че не те искаме.Ето,искаме те ,но не като крал!Още повече,че аз имах един таен план за твоя милост :D
Чете ли какво е казал Пат Кеш за нашия общ любимец?

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 13 ное 2013, 11:58

Vesela Taneva написа:
saretta_ написа:Защо се набутвам ? Доколкото си спомням...ти няколко месеца неистово желаеше да се включа при вас, сега пък защо съм се включил. [-X А, че сте заблудени...това е повече от ясно. :qipaj:

Защо аз имам други спомени?Ти се оплакваше ,че не те искаме.Ето,искаме те ,но не като крал!Още повече,че аз имах един таен план за твоя милост :D
Чете ли какво е казал Пат Кеш за нашия общ любимец?


Нормално да имаш други спомени. :oops: Какъв е този таен план ? :evil:
Естествено ! То на всеки е ясно, че Григор ще мачка наред.
На тебе май ти стана любимец след титлата в Стокхолм. :wink: Така всеки може, докато аз съм му фен още от 2007 г. 8)

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 13 ное 2013, 12:05

saretta_ написа:
Нормално да имаш други спомени. :oops: Какъв е този таен план ? :evil:
Естествено ! То на всеки е ясно, че Григор ще мачка наред.
На тебе май ти стана любимец след титлата в Стокхолм. :wink: Така всеки може, докато аз съм му фен още от 2007 г. 8)

Ако ти го кажа какъв е ,няма да е таен!
Разбира се ,че ми стана любимец след Стокхолм.Дотогава го подкрепях просто защото е от Б-я,но след титлата разбрах ,че ще го бъде!Знаеш защо започнах да го харесвам повече! :qipad:
Такааа! Последното ти изречение е много яко!Аз съм на същия принцип с Рафа и то от 2005
Най-последни снимки:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 13 ное 2013, 17:43

Ейййй...офис сътрудничките сте голЕми снобарки - факт. :qipag: Само с успEли младежи се....
Таен план ?! :x Дано поне е нещо приятно....Да не ме запознаваш с приятелките ти ? :twisted:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 13 ное 2013, 21:41

:qipaz: Дели, естествено, че винаги си виновен и да мрънкаш, и да не ;) :qipae:



Vesela Taneva написа:И аз се чудя защо се набутвате в нашето царство ,но имате мерак да сте ...Изображение
Не знаете ли кои сме ние в действителност?!?Изображение

:qipbo: :qipbo: :qipbo: Веси :qipay:


Жребият за Абу Даби е изтеглен, демо турнирът събира шестима от Топ 10 на света
http://tenniskafe.com/atp/%D0%BD%D0%BE% ... 1%82%D0%B0
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 14 ное 2013, 17:22

Че то общо взето същите муцуни от Лондон +Мъри и Цоньо!Тъкмо се успокоих ,че сме приключили с емоциите за тази година... и пак! :D

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 14 ное 2013, 17:33

saretta_ написа:Ейййй...офис сътрудничките сте голЕми снобарки - факт. :qipag: Само с успEли младежи се....
Таен план ?! :x Дано поне е нещо приятно....Да не ме запознаваш с приятелките ти ? :twisted:

Любопитството убива котката,сори ..котарака! :D Успели или не ,поне трябва да се стараят за успеха!
Признай ,че по друг начин изглежда и играе тенис наш Григор след като взе титличка.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот saretta_ » 14 ное 2013, 17:40

Vesela Taneva написа:Любопитството убива котката,сори ..котарака! :D Успели или не ,поне трябва да се стараят за успеха!
Признай ,че по друг начин изглежда и играе тенис наш Григор след като взе титличка.


:^o Изглежда си както и преди. :wink: Нормално е играта му да се развива в положителна насока.
Един по-интимен въпрос имам към теб ! Кога разбра, че има игра наречена тенис ? :qipag: 2006 г. ? 2007 г. ?

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 14 ное 2013, 17:52

saretta_ написа:
Vesela Taneva написа:Любопитството убива котката,сори ..котарака! :D Успели или не ,поне трябва да се стараят за успеха!
Признай ,че по друг начин изглежда и играе тенис наш Григор след като взе титличка.


:^o Изглежда си както и преди. :wink: Нормално е играта му да се развива в положителна насока.
Един по-интимен въпрос имам към теб ! Кога разбра, че има игра наречена тенис ? :qipag: 2006 г. ? 2007 г. ?

През 2005.Бях болна от грип,отегчавах се до смърт ,щраках по каналите на тв и ...попаднах на Ринг бг.Имаше мач от турнира в Монте Карло.Играят Гаске и Фед.Божественият пада и бай Тодор Попов,който коментираше мача казва:"Вижте как този тинейджър побеждава световния №1!"Антиконформистът в мен направо.... :qipbp:
Фед загуби мача ,а аз станах фен на Гаске моментално,но временно!Можеш да направиш справка за този мач.На другия ден играят полуфинал Гаске и Рафа.Появява се Надал -18 годишен тийн ,побеждава ,после прави фантастичен финал с Кория.Играе уникален финал пак с него в Рим и ...спечелва първият си РГ.Това беше!Оттогава , досега фен на Рафа!
пп Добре ли ти го разказах? :D


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 115 госта