ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 07 фев 2013, 18:24

Ани ,то хубаво ,ама за довечера ще "бутнеш ли хава"?Ще дадеш ли линк имам предвид!? :qipag:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 07 фев 2013, 19:13

http://88.80.5.80/w00t/20130205/vv51117 ... 20969.html
Веси, намерим ли, ще пуснем и тук линк, аз за сега имам това горе, но не предават нищо :?

или от тук: http://www.streamhunter.eu/tennis-live- ... video.html
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 07 фев 2013, 21:11

Ани,10Х ,изпълняваш желания бързо и точно!! Да се надявам ,че тази вечер ще гледам Рафа!
Изобщо не е по темата ,ама ние тези теми вече ги правим на нищо,та ще питам:гледам едни сериали в нета и от тази вечер започна всеки клип да ми иска инсталиран Flach player.Преди това имах някакви проблеми със зареждането и понеже единия филм предизвиква много негативи у някои хора,си рекох ,че някаква гад ми е набутала вирус

То не протестирахме ли против някакво ограничение и не се ли отказаха да го въвеждат?Явно тихомълком става ! :qipac:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 07 фев 2013, 21:21

Веси, с Гугъл хром ли си? Аз ползвам него и съм със същия проблем, в допълнение и компа е стар с едноядрен процесор и все си мисля, че е заради това, клиповете масово ми накъсват, преди време мислих, че е супер мърляв (той си и беше де), ама имА преинстал и трябваше да върви нормално, но...не е винаги хубаво. :?
Инсталирах Флашплейър (даже снощи за пореден път :qipap: ) от официалния им сайт.
Хм...вчера, докато гледах обаче ми излизаше някакъв банер/реклама, че ме е кофти плеъра да влезна и да го оправя и т н, но такива не ги пипам аз ;)

...за да не е всичко не по темата ;)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 07 фев 2013, 21:34

Всичко свалено от Vibox7 не се отваря без инсталиране на онова нещо.Аз с това няма да се оправя ,щото съм :( та ще се заеме "силният пол" :D

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 08 фев 2013, 14:30

Таман похвалихме чилийците и те не пуснаха камери за снощния мач на двойки, но пак спечелихме. Довечера пак в 23 сингъла, а от 3 ако има мераклии, и двойките, макар че за тях пак едва ли ще има лайв стрийм. Както рече Рафаелис, испански сблъсък. Траверсът ще се пъне яко.
Рафа е дал обширно интервю за Л'Екип, ама сега нямам време, та с две думи: лекарите са му казали, че болката в коляното ще отмине постепенно. Засега се чувства много добре. Принципно таз болка преди е била в 9 от 10 дни, а сега е много по-нарядко, но идеята е да започне по-интензивно натоварване. Съзнава, че е много бавен и умишлено се въздържа, за да не провокира усложнения, донякъде му пречи на бекхенда. И една битова подробност, която го приближава към нас. :qipag: На въпроса гледал ли е финала на АО, отговаря "не". Журналистът е удивен. Баш тогаз им сменяли сателитните канали и не могъл. :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 08 фев 2013, 18:11

С кого играем довечера?
пп Рафа е направил коментар на изказването на Рошус и е критикувал ITF и WADA,че не се представят публично резултатите от проверките.Според него това е причината хора като белгиеца да говорят "глупости без доказателства"Поискал е от испанския лекар Фуентес да оповести имената на спортистите ,които са ползвали услугите му ,защото така ще се спрат спекулациите.
Имаше приказки ,защо не е отговорил на Рошус /или Рокюс,все тая/и ето,отговаря!

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 08 фев 2013, 21:20

Дам, Весе, и са го скъсали от проверки, докато не играеше, а Мърю и Джо се "оплакваха", че не ги тествали редовно. Плюс това, Рафа уточнява, че въпросният доктор доказано е работил с много чуждестранни спортисти, но тъй като е испанец, обвиненията текат по посока на испанските спортисти, а не на неговите клиенти, след като имената не се разкриват.
При такава явна субективност в проверките, и Рохус, и всички френски тъпанари да си ядат най-скъпото и да престанат да пищят за глупости, че баш те най-малко имат право да се обаждат.
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 09 фев 2013, 02:12

Страхотно подобрение в движението в този мач, включително напред, което преди куцаше. Много по-уверена игра, не бягаше от бекхенда, дано болката е почнала да стихва. Все още се усеща "ръждата", но някои точки напомняха ако не върховната, то поне близка до върховната му форма. За 7 месеца откъсване никак не е зле.
Много ми хареса изказването на някой си Фернандо, който твърди, че е участвал в рехабилитацията на Рафа и сега даже топспинът от форхенд бил още по-сериозен.
Clay is tennis. Tactic, point construction, stamina, mental strength, discipline, defense. Better player not better server wins.

"Клеят е тенис. Тактика, конструкция на разиграването, психическа сила, дисциплина, защита. Печели по-добрият играч, а не този с по-добрия сервис."
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 09 фев 2013, 08:49

Победа с 6/16/4 над испанеца Даниел Травер!Сега на полуфинал или с Шарди или с италианец.На двойки Рафа достига също до полуфинал!
Мери,много добро определение за качествата на клей тениса! Спомням си ,че имахме дебат на тази тема с любителите на изкуственото още преди години! :qipag:Имахме и девиз:Все напред и нагоре!

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот maryan unfaitful » 09 фев 2013, 10:12

Полуфиналът е с Шарди. Но е от 3 нощес.
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот annysy » 09 фев 2013, 10:59

:mrgreen: И на двойки ли, бравос, аз него не успях да го дочакам...уф, как пък от 3, тия хора не мислят хич за мен :lol:
Изображение

:D
Изображение
Идваааа!
Изображение

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот blond » 10 фев 2013, 09:46

Честито двойно финалче :qipbo:
Следва аржентинец на име Орасио...

ВАМОС! :qipaz:
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 10 фев 2013, 10:10

Май ще вземе и двете купи! :D
Вамос!!

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот rafaelis » 10 фев 2013, 13:21

От доста време съм се регнала на едно място, пак по тенис въпроси и щом започна да играе Надал, веднага наизпълзяха комплексарчетата - пускат пяна, щото и на пето място да е, знаят кой може да е заплаха за първите места. И луди коментари, как не играел като преди, как се сдържал от това или онова, как с тая игра на ИУ не би спечелил ...

Пък един рафаелец много елегантно ги резна: Не е нужно чак толкова да фантазирате! Рафа игра точно толкова, колкото му бе необходимо, за да победи! Шарди игра толкова, колкото Рафа му позволи да го направи! :qipbo:

пп. Страхотна атмосфера на мача, едно дете какъв танц само изкара в една от паузите :qipap: и пълно със собственоръчно правени рафаеловски плакати.



Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта

cron