Големият шлем 4

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 06 юни 2012, 12:38

Ха така!Чаках да го споменеш ,да набъркаш Надал и прочия.Каквото и да говориш Цоньо не е от ранга на Рафа ,Фед и Джоко.Всичко има франсето и физика и талант ,но няма това за което говорим.Колкото до спада на Джоката в мача, споменаха нещо за проблеми в гърба ,но честно казано не съм сигурна ,че ставаше въпрос за сърбина ,щото хвърлях око и на другите двама Фед и Потро

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Големият шлем 4

Мнениеот blazev1992 » 06 юни 2012, 12:46

Че кой го бута при Надал, Джокович и Федерер освен теб. #-o Цонга е много добър тенисист, който може да победи всеки тенисист в света, но никога няма да е голям шампион.Но това не пречи да бие големите.
Само ще ти спомена, че миналата година обърна Федерер на Уимбълдън :idea: Мисля, че само още 1 загуба има Федерер, след като е водел с 2-0, като тая е на Уимбълдън.Не мисля, че му е толкова слаба психиката.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 06 юни 2012, 12:55

Такааааа...Значи си съгласен с мен ! :qipad: И какво му пречи да е шампион след като може да бие всички ?Има нещо ,което му пречи.Има физика и талант. Вярно ,че има и контузии ,но кой ги няма.Рафа има проблем с колената ,Джоко с дишането ,Потро беше на операция ако не греша.Значи е друго,което спира Цонга и то е непостоянство и липса на характер.В интерс на истината побеждава големите когато те имат проблем или в момента не са във форма,това прави

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Големият шлем 4

Мнениеот blazev1992 » 06 юни 2012, 13:09

Да.Съгласен съм с теб, разбира се.То без психика се обръща Федерер от 0-2 до 3-2 на Уимбълдън и се стига финал на АО след победи над Мъри и Надал.А иначе 2010г. победи Джокович на Австралиън Оупън в пет сета.И има бая победи над тримцата големи.Но това не е нищо за теб.
Заради това трябваше Джокович да си бие с 3-0 вчера и да няма такива глупости, ръсени от хора, които никога не са гледали тенис. #-o
А иначе големите заради това са големи.Но и са малко.Не може в една епоха да има 100 големи.А в момента в тениса има 3-ма големи, не виждам защо останалите трябва да се отричат тотално.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 06 юни 2012, 13:22

Цонга, ако играеше 10-ина години по-рано, сигурен съм, че щеше да има и титли от Големия шлем. Две-три поне. Но за негово нещастие се намира в ерата на двама велики тенисисти - Федерер и Надал, плюс още един, който се е запътил към величието - Джокович.

Нека припомним само титлите от ГШ на тримата - Федерер 16, Надал 10, Джокович 5. А вторият и третият са и в такава възраст, че ще спечелят и още.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Mike Bibby » 06 юни 2012, 13:31

Весела, Цонга имаше ли психика на АО 2010, когато на 1/4-финалите би Джокович? Предполагам, че само с талант го е бил. :qipap: Или когато обърна Федерер от 0:2 на Уимбълдън?

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 06 юни 2012, 15:05

Като не четеш какво пиша ,аз какво да направя? :qipap: Въпреки победите за които споменаваш ,той не е спечелил титла от ГШ,няма и Мастърс.Две титли от АТР и то на двойки.Има потенциал ,но му липсва това за което пиша.Роден е 1985г така ,че не е "младенец на корта"
Колко велик е щял да бъде Цоньо ,а аз да не разбера.Преди 10 години друг щеше да му попречи
Самият Цонга си го е казал в интервюто след мача:"Като тенис съм в първата четворка,но като кондиция съм далеч след тях"Кондиция ,психика ...все тая

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Mike Bibby » 07 юни 2012, 16:01

Наистина ли не си даваш сметка и не отчиташ факта, че в момента са се събрали в една ера две от големите легенди на тениса плюс още един изключителен тенисист, който също е доста близо до величията в този спорт? #-o

Мислиш ли, че Кафелников, Алберт Коста, Петер Корда или Томас Йохансон или дори Карлос Моя щяха да имат титла от шлема ако се състезаваха в момента?

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 07 юни 2012, 17:20

Аз прекрасно си давам сметка,но твоите приятели Блажко и Сашко не си дават.Самият човек е казал точните думи за себе си.Между другото,френските журналисти са предрекли загуба на Цонга,точно заради липса на характер.Не може да се каже дали тези силни тенисисти които споменаваш биха печелили ако играеха днес и затова е излишно да се правят сравнения.След време ще се появят нови звезди ,които ще са по-силни от днешните
пп О,я баста по тази тема ,че...Ти кажи,кажи кой ще спечели РГ? :qipap:
пп2Ако наречеш Рафа "величие"сигурно ще се разсмее от сърце.Божественият няма да го направи 100% :qipad:
Стискай му палци ,че ми се гледа класика

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Mike Bibby » 07 юни 2012, 17:32

Не знам кой ще спечели, но няма да е Надал... надявам се. :qipap: Надявам се и Джокович да не спечели, но ако го направи, ще е велико постижение. Аз съм си за Федерер и най-сетне искам да бие Надал на финала на РГ. Но предпочитам финал Федерер - Ферер, все пак. :qipap:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 07 юни 2012, 17:40

Яснооо!За тебе няма вариант да спечели Рафа
Да не защитаваш новото си име?/шегичка/Вече започнах да уточнявам ,че аман от докачливци :qipad:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 07 юни 2012, 18:15

Веселке, за пореден път се убеждавам колко си неадекватна. #-o #-o

Mike Bibby написа:Наистина ли не си даваш сметка и не отчиташ факта, че в момента са се събрали в една ера две от големите легенди на тениса плюс още един изключителен тенисист, който също е доста близо до величията в този спорт? #-o



Vesela Taneva написа:Аз прекрасно си давам сметка,но твоите приятели Блажко и Сашко не си дават.


Само по-малко нагоре "Сашко" е написал същото:


Delija написа:Цонга, ако играеше 10-ина години по-рано, сигурен съм, че щеше да има и титли от Големия шлем. Две-три поне. Но за негово нещастие се намира в ерата на двама велики тенисисти - Федерер и Надал, плюс още един, който се е запътил към величието - Джокович.

Нека припомним само титлите от ГШ на тримата - Федерер 16, Надал 10, Джокович 5. А вторият и третият са и в такава възраст, че ще спечелят и още.


:qipag: :qipag:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Големият шлем 4

Мнениеот blazev1992 » 07 юни 2012, 18:23

Аз вчера й го казах, че има проблем с асимилирането на написаното, ама тя не вярва. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 08 юни 2012, 07:57

О,любимият ми дуетИзображениеВие не асимилирате ,не аз!Всичко тръгна от това ,че казах ,че Цоньо няма психика за шампион.Вие започнахте не,та не.ГолЕм бил,нам к`во си.Блажко,виж му титлите ,нали си по статистиката.Ако въпросът е да се заяждате .....това е друга работа
пп Айде,жИвели :qipad:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 08 юни 2012, 08:01

Стига си увъртала бе, Веселке, нагледно с цитати ти показах колко си неадекватна - как аз и Биби сме написали едно и също нещо, обаче ти твърдиш, че аз не схващам същото това, което той е написал. :qipbj: :qipbj:

Още с Моуриньо, когато му приписа думи, които никъде не е казвал, ми стана ясно, че си мега зле.

Ти, Веселке, определено имаш огромен проблем с четенето и осмислянето и на най-прости текстове. Това е факт. :qipbl: :qipbl:

п.п.: а за титлите 300 пъти ти бе обяснено, че в ерата на Федерер, Надал и Джокович, трудно би спечелил нещо. И Куертен да играеше сега, ни един сериозен трофей нямаше да вземе.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 93 госта

cron