Големият шлем 4

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Ich_Will_ » 16 яну 2014, 23:53

Ясно, решил си да се криеш :qipap: Не се и съмнявам, след жена с по-малко опит и познания по тенис от теб те прави на 2 стотинки :qipag: А тая двойка си си я писал на себе си. Понеже ми е приятно да те унижавам, ето статистиката на Дел Потро на турнирите от ГШ през въпросните две години:
2009 - 17 победи и 3 загуби
2013 - 8 победи и 3 загуби
И подобряването на всеки компонент в играта му не означава, че е във формата на живота си. Когато това се отрази на представянето му и почне да дава нужните резултати, тогава може да се говори за нея.
П.П. Веси, това не може да е сериозно оправдание. За справка, през въпросната 2009 година Дел Потро спечели другият турнир преди АО и въпреки това игра 1/4 финал. Отделно Жил Симон в първия кръг изигра доста дълъг петсетов мач, завършил 16:14 в негова полза в петия сет и след това още един и вече е в трети кръг, да не говорим, че не е на 100% физически. Така че оправдания в този случай няма.
Последна промяна от Ich_Will_ на 17 яну 2014, 00:04, променено общо 1 път.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 17 яну 2014, 00:01

Ich_Will_ написа:П.П. Веси, това не може да е сериозно оправдание. За справка, през въпросната 2009 година Дел Потро спечели другият турнир преди АО и въпреки това игра 1/4 финал.

Вил, все пак сега е 2014, а и няма постоянна величина в тениса. Всеки сезон е сам да себе си, а и Потро имаше разни контузии, операция някаква претърпя и тн. Не си спомням коя година беше, не съм по статистиката както знаеш вече! :wink:

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 17 яну 2014, 00:04

Ясно, решил си да се криеш :qipap: Не се и съмнявам, след жена с по-малко опит и познания по тенис от теб те прави на 2 стотинки :qipag:


Определено знаеш как да ме вбесиш! Човъркаш ми много неприятно по нервите.Успяваш, за разлика от лица като blazev92. :wink: Толкова си далече от истинската причина за днешната загуба на аржентинеца, че ми става смешно. Не може ли "умните" ви глави да проумеят, че веднъж на 5г....иначе посредствени тенисисти като Баутиста...правят мача на живота си! 72 уинъра!!!!!!....никога повече няма да ги направи. :wink: Гледал съм му поне 15 мача, сигурно общо нямаше толкова печеливши удари. Уникално се придвижваше по корта. 20 от 28 на мрежата....чудесно постижение за такъв тенисист.
Ти пак ми даваш елементарна статистика която знам наизуст. :wink:
Вече съм абсолютно убеден, че си блондинка!
И стига с тая тъпа тема за Дел Потро, че ми писна! Отклонявам се от най-важното нещо, а то е размазване на ш****** перуанец.
Последна промяна от saretta_ на 17 яну 2014, 00:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 17 яну 2014, 00:11

blazev1992 написа:
Delija написа:Аз не знам кой е очаквал от него нещо голямо ..... пак ли някой псевдо-специалист се е изцепил преди турнира, в жалък опит да блесне като някакъв капацитет ??

Никой, разбира се. Просто се очакваше да достигне до мач с Надал и там я измъкне нещо, я не.
Аз се чудя как може някой, освен Веселка, която си пада по новия гост във форума, да му чете мненията, че и да му отговаря сериозно. :shock: #-o
Иначе за дел Потро е ясно. След травмата си той наистина е по-добър..... но в 2/3-сета, в ГШ е жалко подобие отпреди. Просто няма силици горкичкият да издържи по-дълъг мач.
А иначе Анчето не бих я отписал, Стоусър в Австралия е гола вода, да не говорим, че Анчето я би в София преди 2 месеца.


Отворко, вземи кажи поне едно добра дума за Григор, че такива антибългари като тебе и другия...най-обичам. Не ти ли е неудобно, бе?! Хубаво е, че се мислиш за голям тенис експерт. :wink: Такива като тебе в тенискафе...ги поставям на мястото им. Тук обаче ще запазя доколкото мога благоприятния тон!
Ich Will, ти си същата! Как пък една дума не ви се отрони от ****те ви усти за огромния успех на Гришо?

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Ich_Will_ » 17 яну 2014, 01:16

:qipbc: :qipbc: :qipbc:
Много се вманиачаваш нещо. Защо не си признаеш, че си обсебен от Надал? Защо не си признаеш, че познах за Дел Потро? Защо не слезеш на земята малко?
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 17 яну 2014, 01:37

Ich_Will_ написа::qipbc: :qipbc: :qipbc:
Много се вманиачаваш нещо. Защо не си признаеш, че си обсебен от Надал? Защо не си признаеш, че познах за Дел Потро? Защо не слезеш на земята малко?


Дел Потро е в най-добрата си физическа форма в кариерата. :wink: По-добре от това...трудно може да стане! Точка по въпроса!
Аз съм здраво стъпил на земята. Ти обаче си знаеш твоето....и само това си плямпаш. :qipag: Айде като си толкова голяма разбирачка....дай една спортно-техническа характеристика на Андерсън и Весели.Ако искаш може и на Гем или Андреоци.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Ich_Will_ » 17 яну 2014, 03:22

Да се разберем за някои неща:
1. Под формата на живота ти си имал в предвид подобряването на играта му. Станало е недоразумение, за което се извинявам. Реших, че говориш за резултатите, които е постигнал.
2. Под това, че познах за аржентинеца имах в предвид не физическата му форма, а представянето му на Australian Open. Още преди да започне турнирът и малко след като изтеглиха жребия споменах, че не вярвам да се стигне до мач с Надал, както и стана.
3. Въпреки всичко аз все още му симпатизирам, колкото и невероятно да звучи :qipag: През изминалите 2-3 години тайничко се надявах на втора титла от шлема, някоя от сериите Мастърс и по-добро класиране. Споменаването от моя страна, че не очаквам нищо от него, беше по-скоро песимистична, отколкото реалистична преценка, но по-добре така, отколкото да съм оптимист и да се разочаровам. Дай Боже направи наистина силна година [-o<
4. Не следя кариерата на всеки тенисист, а на тези, които ме интересуват. Така че в случая съм пас. Сега ме разпъни на кръст и ме наречи поредната блондинка, макар че нямам и един рус косъм по главата си.
5. Не се правя на разбирачка, останал си с грешно впечатление. Имам гадния навик да се шегувам във всеки удобен момент, така че недей да ме приемаш прекалено на сериозно.
6. Извинявай, ама на моменти хвърчиш във въздуха. Ще си спестя примерите да не вземеш да се обидиш отново.

Мир?
А по темата: Жил Симон нямаше ли да се отказва от този турнир? Четох, че е контузен, а вече е в трети кръг на турнира и изигра два дълги 5-сетови мача :shock:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 17 яну 2014, 12:44

Щом нямаш и един рус косъм на главата, време е да те попитам....Приличаш ли на Ализе Лим(на аватара ми е)?! :roll: :qipag:
Нищо не казвам вече по темата Дeл Потро, че ми писна тотално. [-X
Не си личи да му симпатизираш особено, странни фенове сте събрали в този форум. Фенове на титлите и победите....лошо, много лошо. :wink: Това си е кристално "Glory Hunter". :oops:
Далеч съм от намерението да те разпъвам на каквото и да било. :qipag:
Ти и шегуване? Ариберт Хайм и хуманизъм? :qipag: Щом приемаш заяждането за шега...добре! :qipag: :evil:
Дай примери как хвърча във въздуха. :roll:
Мир? Никога! Ще те преследвам винаги. :qipag: Какъв мир, какви войни....
Щеие да се отказва Симеон, но и той си е симулант като надролона, така че нормално да играе по 4:30 ч...и да хвърчи по корта.

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 17 яну 2014, 12:58

Много техничен и приятен за гледане мач между Иванович и Стоусър. Браво и на двете!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 17 яну 2014, 17:07

Томи Робредо с победил Гаске!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 17 яну 2014, 18:49

saretta_ написа:
Отворко, вземи кажи поне едно добра дума за Григор, че такива антибългари като тебе и другия...най-обичам. Не ти ли е неудобно, бе?! Хубаво е, че се мислиш за голям тенис експерт. :wink:


Със сигурност е много по-голям тенис-експерт от теб, самовлюбена невежо. От постовете ти вони единствено на някаква маниакална самовлюбеност. От тенис нищо не вдяваш очевидно.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 17 яну 2014, 18:53

blazev1992 написа:А иначе Анчето не бих я отписал, Стоусър в Австралия е гола вода, да не говорим, че Анчето я би в София преди 2 месеца.


Позна .... аз очаквах трите сета и оспорван двубой, но бях убеден, че Стоусър ще бие.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 17 яну 2014, 19:02

Delija написа:
saretta_ написа:
Отворко, вземи кажи поне едно добра дума за Григор, че такива антибългари като тебе и другия...най-обичам. Не ти ли е неудобно, бе?! Хубаво е, че се мислиш за голям тенис експерт. :wink:


Със сигурност е много по-голям тенис-експерт от теб, самовлюбена невежо. От постовете ти вони единствено на някаква маниакална самовлюбеност. От тенис нищо не вдяваш очевидно.


По-големи недоразумения от вас двамата....няма. :wink: Как пък не ви видях веднъж да направите спортно-технически анализ на дадена среща или даден тенисист? Само плюване по Григор....Ама пък как добре ви го слага, за чудо и приказ. Неслучайно не пишете в кафето, просто нямате никакви тенис аргументи. Тук е лесно да се правите на разбирачи пред девойките.
На т.нар. от вас "Дришко", не сте достойни и чадъра да му държите по време на паузите. Това което прави за България...вие цял живот няма да достигнете и 2 % от направеното. :wink:
Неслучайно Турция е вашата родина!
Последна промяна от saretta_ на 17 яну 2014, 19:14, променено общо 3 пъти.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 17 яну 2014, 19:12

saretta_ написа: Как пък не ви видях веднъж да направите спортно-технически анализ на дадена среща или даден тенисист? Само плюване по Григор


Правили сме много пъти, ама толкова си и чел явно .... а Григорчо мен лично въобще не ме вълнува толкова, колкото се опитваш да втълпяваш. Нито се радвам като бие, нито пък като пада. Излез малко от филма, в който си се вкарал.


saretta_ написа: ....Ама пък как добре ви го слага, за чудо и приказ. Неслучайно не пишете в кафето, просто нямате никакви тенис аргументи. Тук е лесно да се правите на разбирачи пред девойките.


Явно за да си тенис-разбирач, трябва да пишеш в някакво кафе. Иначе не важиш. :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 17 яну 2014, 19:15

saretta_ написа:На т.нар. от вас "Дришко", не сте достойни и чадъра да му държите по време на паузите. Това което прави за България...вие цял живот няма да достигнете и 2 % от направеното от него. :wink:


И какво прави за България, нещо фондация ли е учредил, която да помага, какво по-точно прави ??

Ето, Бербатов прави, не го харесвам, но му го признавам. Има различни инициативи. Докато малкият келеш дори не си прави труда да пише на родния си език ....


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта

cron