ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот maryan unfaitful » 18 окт 2011, 14:15

Много по-простичко е, умници, :qipag: няма какво да се пише. Не мога да се жалвам, че пада, когато не играе. Да го ругая не виждам смисъл, а с таз коса не мога и да го гледам, тъй че и снимки не ми се пускат.
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Mike Bibby » 18 окт 2011, 17:31

Да бе да - човекът е (полу)бог, пък нямало какво да се пише за него. :qipap: Не на мен тия. :qipad:

П.П. Дори загубите му вече не коментирате. :qipay:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот maryan unfaitful » 18 окт 2011, 17:54

Всеки си има лошите моменти, при някои явно са по-дълги. И в случая е почти като в гръцка трагедия за полубог, защото няма явни обяснения за подобна промяна. От друга страна, Рафа от 2011 няма почти нищо общо с Рафа от 2006, на когото станах почитателка. И не говоря за победите или за играта само, а за колосална промяна откъм личностни качества. Още преди време казах, че го вкарват външно в калъп, който не му тича, сега май виждаме резултатите. Счичкоса се кат Фед. И докат на оня му тича, при Рафа не се получава. И, честно казано, ми мирише на прегаряне. Човешко е, ще видим какво ще стане след тази явно отписана от него година, но след като той си дава почивка от себе си, не виждам защо и аз да не си дам почивка от него. Пак му гледам мачовете, пак се тюхкам, пак ругая, пак го насъсквам, но... виждам, че го няма. Тъй че ще се кротна на стенд бай и ще си търся вдъхновение другаде в паузата.
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Mike Bibby » 18 окт 2011, 19:06

Аз пак не разбирам откъде тази депресия или поне тези депресионни настроения/кротване у вас (защото очевидно не е само при теб). Все пак Надал има достатъчно време и е на подходяща възраст, за да хване цаката на Джокович. Докато Федерер така и не успя да хване цаката на Надал през годините (с редки изключения), а и вече в общи линии няма закога да го прави. А това за счичкосването явно си идва в някаква определена възраст. Е, да, Фед никога не е бил с тениски без ръкави, но в ранните си години беше с конска опашчица. Но на 23-24 започна да развива деловия бизнес облик. Но наистина някакси на него този имидж му отива. Може би проблемът на Надал в момента е, че бунтарското у него намалява, все пак, след толкова много години в тура (въпреки че е на 25), нормално е и при него да се появи видима криза, може би първи признаци на изчерпаност, демотивация...

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот maryan unfaitful » 18 окт 2011, 19:53

Аз не бих го нарекла депресия, за мен това, което става в момента, е - меко казано - неочаквано. Факт е, че при Рафа се редуват силни и слаби години, но такова чудо като тази, без видими травми, не се беше случвало. И покрай демотивацията си мислех, че може би, макар и от различни поколения и много различни като тип, с Фед бяха две противоположности, които взаимно се теглеха нагоре, и когато единият от тях пое надолу, и другият го последва. Макар да направи уникална година, Джокович не е човекът, който ще ме накара да гледам тенис. Не че е важно на глобално ниво, не че не заслужава поздравления за постиженията си, просто ми е скучен. И неприятен. Няма интрига, няма драма. И да, Мъри направи блестящ азиатски хеттрик, сега се очаква те да направят върло и може би надминаващо предишните съперничества. Но поне засега от чисто тенис гледна точка, за мен, са много далеч от тръпката.
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 19 окт 2011, 17:03

Охо, гледам, че на някои хора им е станало скучно като ни няма. :qipag: Не се притеснявайте за нас, добре сме, благодаря. :qipay: Гледаме мачовете на Рафаел, коментираме си ги и се забавляваме. И него не го мислете, не сме го изоставили. :qipae:
Приятна вечер на всички! :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот vill_1 » 19 окт 2011, 19:21

Охо, гледам, че на някои хора им е станало скучно като ни няма.

Ами,скучно ми е.Като посърнали кифли сте,сякаш не знам какво е станало.Паднал няколко пъти от жирафа,издънил се веднъж срещу слабак и това е!Какво толкова?
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 19 окт 2011, 19:36

vill_1 написа:Ами,скучно ми е.Като посърнали кифли сте,сякаш не знам какво е станало.Паднал няколко пъти от жирафа,издънил се веднъж срещу слабак и това е!Какво толкова?

Благодаря, Вил, но много бъркаш. Това, че не пишем тук въобще не означава, че не се веселим на други места, с други неща. Аз лично съм в чудесно настроение. :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот vill_1 » 19 окт 2011, 19:37

Къде са другите места?И аз искам да се веселя там!
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 19 окт 2011, 19:42

vill_1 написа:Къде са другите места?И аз искам да се веселя там!

Не става така на готово, всеки сам трябва да ги открие за себе си. :qipab:
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот rafaelis » 03 ное 2011, 14:19

:? Защо така с Париж? :roll:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот maryan unfaitful » 03 ное 2011, 14:22

Никой не ни обяснява, но очевидно има нещо, което не знаем. След толкова почивка да се откаже...
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот maryan unfaitful » 03 ное 2011, 17:49

В туитъра коментират, че е изиграл повече от 600 мача през годината и има право да пропусне един мастърс без наказания. От друга страна оня ще е пръв при всички случаи за годината, а ние ще играем и ДК, тъй че що да се пъне?
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот rafaelis » 04 ное 2011, 08:55

Е, ако е така, лошо няма. Обаче това с 600-те мача за годината не го разбрах, множко ми се виждат. :roll:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот maryan unfaitful » 04 ное 2011, 10:42

Щот някои още спяхме, докато пишехме. :qipag: 600 общо, естествено. Броят се и тези от разни челинджъри и прочее, така че ги е направил.
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта

cron