ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Mike Bibby » 18 сеп 2011, 22:48

Е то на Ноле май му стана навик да играе по сет и половина. :qipap:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Delija » 18 сеп 2011, 22:55

`що.... само за втори път му е тая година, ако се не лъжа. :qipae:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Mike Bibby » 18 сеп 2011, 23:10

Е, то си му е специалитет от едно време. :qipae: Неприятно впечатление прави - и срещу Мъри на финала в Синсинати губеше в резултата и се отказа. Просто като не си готов - не излизай на корта. Като знаеш предварително, че си на 50-60%, не излизай на корта. Не му отива на такъв голям тенисист.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Delija » 18 сеп 2011, 23:17

Е той в първия си мач не излезе, ама като видя Троицки и Типсаревич какви са папуняци, реши, че трябва да се пробва във втория, па макар и болнав ... :qipae:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Vesela Taneva » 20 сеп 2011, 17:48

Рафаелци,попадна ми прелюбопитно четиво за нашия съперник Джоко.Никакви глутеини и прочия,престоявал е периодично под високо налягане в някаква яйцевидна барокамера и така се е повишавала концентрацията му и физическата му издържливост.Апаратът се нарича CVAC-Pod и според автора на него се дължал факта ,че Джоко печелел турнир,след турнир и дори се избавил от някои интимни проблеми.Настоятелно било препоръчано от мениджърската фирма IMG на Шарапова да последва примера на Джоко.К`во ли ще да е това чудо?
пп Не пиша това в темата на Джоката за да не кажат ,че е от пуста завист! :qipap:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Mike Bibby » 20 сеп 2011, 19:10

Не знам какво е туй чудо, но определено върши работа. На мен през този сезон ми направи впечатленение, че в не един и два мача Джокович срещаше сериозна съпротива от различни противници, но ги пречупваше с характер. Примерно при 3:3 в първия сет изостава с 15:40, но спасява брейкпойнтите и в следващия гейм пробива. И, разбира се, след толкова много победи, вече си вярва, че може да победи и Господ. Но този сезон не може да бъде повторен, дори е немислимо да се доближи до него.

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 20 сеп 2011, 23:07

Единия от ефектите на тази барокамера е, че увеличава червените кръвни телца, от там количеството кислород в кръвта и съответно издръжливостта и възстановителните способности на организма. В колоезденето и други спортове е забранено ползването й, смятала се за повече от допинг. No comment.
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Mike Bibby » 20 сеп 2011, 23:39

Само че тенисът не е колоездене. :qipab: В колоезденето няма сервис, ретури, бекхенд с две ръци, волета, пуснати топки и хотдог. :qipab: Между другото, мисля че Надал би направил страхотна кариера и в колоезденето. :qipap:

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 21 сеп 2011, 00:35

Биби, на интересен ли се опитваш да се правиш? Не ти се получава. 8)
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот emevev » 21 сеп 2011, 07:05

Джоко е наркоман, Рафа е натрупал мускули от тренировки с щангите... :qipag:

и точно пък фенове на Надал да коментират, че друг играч все се контузва при негативен развой на среща е... странно! ;)

:D :D :D :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот rafaelis » 21 сеп 2011, 08:01

Е не, не е точно така. Просто проглушиха ушите на всички отвсякъде с тая безглутенова диета. Вярно е, че такава диета се използва за повишаване на концентрацията (при деца аутисти, да речем) и тя дава резултати, но не чак толкова чудодейни. И ето, че се оказва нещо друго.

Та Ноле му ставаше лошо и се задъхваше на малко по-висока температура, а изведнъж стана непобедим, доста рязко. Не ме разбирай погрешно, щом някой разрешава да се ползват определени средства, ползваш ги, щом си решил. Но защо в единия спорт се смята въпросното нещо за допинг, а в другия не - не намирам логично обяснение.

Колкото до ДК, не зная какво точно се е случило, та да прекъсне мача (дано не е нещо сериозно), но все пак, само за протокола - едно е да се свалиш от мач, в който играеш само за себе си, друго - ако се състезаваш за отбор (говорим за едно отборно състезание за месеци наред, не за футболни мачове всяка седмица) и в момента си заявил, че участваш - видно е, че като действащ №1 трябва да си моторът на тоя отбор.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Mike Bibby » 21 сеп 2011, 09:34

Леле, толкова ви бърка в здравето Нолето, че чак от колоездене започнахте да се интересувате и разбирате. :qipap: Разбира се, не вярвам някога да сте си задавали въпроса защо Надал на 17 години имаше физиката на Рокстеди от Костенурките нинджа. :qipag:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот rafaelis » 21 сеп 2011, 10:13

Дрън дрън, въобще не ми бърка, да е жив и здрав да си играе играта. Професионалният спорт е конкуренция и не виждам нищо ненормално някой да бие някого.

Тоя, дето бърка тук на някои хора знаеш добре кой е. Започва с Р и свършва на афаел. :qipag: Ей, не съм предполагала, че прилична външност плюс професионални успехи, плюс добро заплащане, плюс добри личностни качества на един човек, плюс искреното фенство на няколко души могат да доведат част от мъжкото съсловие до такова завиждане, забавлявам се, определено. Между впрочем, понеже пиша не само тук и на местата, където го правя, е ставало дума за него, съм установила, че мъжете със самочувствие и добра личностна реализация му симпатизират. :qipag:

И, няма нищо лошо човек да чете и да се опитва да си състави мнение по даден проблем, така че не се смей на това кой колко и какво разбира. а чети и търси инфо и ти, за да си в крак. А ако си го чел, това за въпросния вид стимулации (все пак си в спортната журналистика) и си си замълчал тук, оставяйки версията за диети водеща - ми ... no comment, дето се вика. :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Delija » 21 сеп 2011, 10:16

Vesela Taneva написа:Рафаелци,попадна ми прелюбопитно четиво за нашия съперник Джоко.Никакви глутеини и прочия,престоявал е периодично под високо налягане в някаква яйцевидна барокамера и така се е повишавала концентрацията му и физическата му издържливост.Апаратът се нарича CVAC-Pod и според автора на него се дължал факта ,че Джоко печелел турнир,след турнир и дори се избавил от някои интимни проблеми.Настоятелно било препоръчано от мениджърската фирма IMG на Шарапова да последва примера на Джоко.К`во ли ще да е това чудо?
пп Не пиша това в темата на Джоката за да не кажат ,че е от пуста завист! :qipap:


Психика, "мила" ми Весе, не се гради и калява в никакви яйцевидни барокамери, краставичовидни хидрокамери или пъпешовидни хладилни камери.... а именно психиката е компонентът, в който Джокович показа най-голямо израстване. Вече е много по-спокоен и уравновесен на корта, по-уверен.... а това, ако ми обясниш как се гради в барокамера, ще съм ти много признателен. :qipag:

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 21 сеп 2011, 10:48

Сега остава вие, умници, да ни обясните, как се подобрява драстично психика и физика само за един месец (в случая декември стана скока), щото ние сме паднали от небето, видите ли. Години наред един играч се тръшка на корта по повод и без повод и изведнъж - Хоп!, с вълшебната пръчица, и става чудото. На тия приказки и в първа група в детската градина няма да ви повярват, но щом на вас ви харесва, вярвайте си. :qipag: :qipag: :qipag:

rafaelis написа:Между впрочем, понеже пиша не само тук и на местата, където го правя, е ставало дума за него, съм установила, че мъжете със самочувствие и добра личностна реализация му симпатизират. :qipag:

Така е, Рафаелис. :qipaz:
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 88 госта

cron