ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот blond » 28 май 2011, 17:49

Светлинки:
http://www.youtube.com/watch?v=bKnGVqU1sL8

:qipaz:

От ФБ преди малко:

De vuelta al hotel, con muchas mejores sensaciones del partido de hoy. Esta noche veremos el fútbol! Back to the hotel. Better feelings on the match today. Tonight, we'll watch the football match!

Вамоооос, Барса! :qipae:
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот PyyHu » 29 май 2011, 01:28

yarra777 написа:
PyyHu написа:Днеска нямаше мач, това си беше трнировка :qipap:
Знаем, че обичаш да гледаш Рафа и искаш всичките му мачове да са дълги, но нека има и той един лесен мач, де. :qipae:


Самозалъгваш се.Аз наистина харесвам много Рафа.Няма как да отрека, че играе перфектен тенис.Който си го може си го може.Пък и не само Рафа направи протоколен мач днес, Джоко съшо направи тренировъчна среща с Дел Потро, но се залиса и загуби един сет :qipbl:

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 29 май 2011, 09:06

PyyHu написа:Самозалъгваш се.
Май чувството за хумор го няма след победата на Барса снощи, а? :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 29 май 2011, 19:16

Отговорите за Ел Мундо:
1. Луис Марсала: Поздравления, Рафа. Известен френски журналист писа, че възрастта на един тенисист не се измерва с годините му, а с това колко пъти е ударил топката. Ако е истина, ти вече си ветеран със седмата си година на най-високо ниво. Не ти ли е писнало малко от всичко това? Защо не си вземеш една година почивка или поне няколко месеца?
- Да, винаги казвам, че се чувствам ветеран, въпреки възрастта си, защото съм само на 25г., ще ги навърша тази седмица. Но не ми е писнало от нищо. Обичам много тениса и състезанията, и се чувствам късметлия, че мога да върша, да работя това, което харесвам. Не мога и не трябва да се оплаквам, а обратното.

2. Педро Чамако: Здравей, шампионе. Каквото и да говорят, аз те виждам отново на финал. Какво знаеш за Антонио Веич? Гледайки ранкинга му, е изненадващо да го видиш в трети кръг, нали?
- Истината е, че не го познавам много добре, но щом е в трети кръг, значи го е заслужил. Освен това не е никак лесно да победиш Николай.

3. Педро Хосе Руис Рамирес: Не мислиш ли, че има прекалено много Мастърси на хард? Би ли ти харесало да има и някой на трева? На трева или на хард се чувстваш по-удобно? Благодаря.
- Да, прав си. Още преди време съм казвал и публично, че тенисът е един от малкото спортове, в който не се гледа настилките да са благодатни за играчите. Тревата и клеят са по-щадящи за тялото и на тях се получават по-малко травми на ставите. Но е трудно това да се промени. Моето поколение няма да види промяна, но дано в бъдеще се направи нещо по въпроса.

4. Уго Ернандес: Струва ми се, че си обезкуражен, напрегнат и притеснен. Изражението на лицето ти го показва. Спокойно, шампионе. Не знам дали получаваш някаква психологическа помощ, но ако не е така, искам да знаеш, че цяла Испания, от домовете си, е с теб, каквото и да правиш. Не смяташ ли, че и противниците ти го забелязват? Не би ли трябвало да се крие, както правят колоездачите, колкото и да са изтощени? Заради постоянството ти, саможертвите и личните ти качества, ти си щастливец. Докажи го и продължавай да бъдеш за пример. Кураж, шампионе!
- Благодаря много за коментарите и окуражаването ти. Аз се опитвам да играя и се боря за всяка точка на корта. Мисля, че всички съперници ме познават добре и няма смисъл да се крия, щом не играя добре. Важното е да подобря играта си, която занега не върви добре.

5. Ракел Мартин: Независимо дали печелиш или губиш, чувствай се щастлив заради щастието, което даваш на хората. Не мислиш ли, че форхендът ти създава проблеми защото се чувстваш прекалено задължен да даваш 150% във всеки мач? Очите ти не се усмихват както преди. Забрави как си в момента и си спомни кой си в действителност!
- Благодаря много.

6. Франсиска Кампос: Възможно ли е заради всички настройки, които правиш всеки път, когато сменяш настилката, с промените, които трябваше да направиш, за да подобриш играта си на хард, да си загубил нещо от непринудеността си когато се завръщаш на клей? Благодаря и давай за шестата!!
- Не, не, в никакъв случай. Имай предвид, че винаги е било така, а не ми е вървяло толкова зле. Мисля, че не трябва да се драматизира.

7. Маркос Еспалда: Липсват ми ударите ти по правите и скоростта на бекхенда ти. Къде са? Защо изчезнаха? Благодаря и късмет.
- Благодаря. Мисля, че бекхендът всъщност е от най-добрите ми удари през тази седмица. Драйвът е ударът, който трябва да намеря в мачовете си.

8. Лаура Кабо: Радвам се, че мога да говоря с теб, дори и чрез екрана. Натрупал си 7 часа на корта за два мача. До каква степен това може да ти се отрази в края на турнира? Благодаря много и успех.
- Добър въпрос. Истината е, че в случая това има и плюсове, и минуси. Дано да съм тук през втората седмица и нещата да вървят добре.

9. Карлос Бретон: Здравей, Рафа, кураж! Велик си! Въпреки, че в първите мачове не игра на своето ниво, сигурен съм, че ще вървиш нагоре и че накрая ще спечелиш този РГ. Въпросът ми: Преди имах супер сигурен и относително добър драйв, но от известно време не ми се получава. Как да си го възстановя? Как може една седмица да имаш страхотен драйв и в следващата да изчезне? Благодаря.
- В тениса е така. И аз трябва да намеря своя. Ще ти кажа нещо... :-)

10. Хавиер Белидо: Рафа, благодаря ти за това, което си и много късмет в турнира. Мисля, че като пример за хората и особено като човек, чиито думи имат отзвук, бих се радвал да вземеш отношение във връзка с движение 15-М.
- Благодаря ти за думите, но знаеш, че аз не се меся никога в политиката. Имам своето мнение и моите притеснения, но предпочитам да не влизам в обществени дебати. Оставям го за вкъщи.

http://www.elmundo.es/elmundodeporte/te ... rio-nadal/
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 29 май 2011, 19:21

Утре сме втори мач на ЦК. Дано наистина играта на Рафаел върви нагоре. :qipaz:
http://www.rolandgarros.com/en_FR/score ... ule14.html
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот PyyHu » 29 май 2011, 21:39

yarra777 написа:
PyyHu написа:Самозалъгваш се.
Май чувството за хумор го няма след победата на Барса снощи, а? :qipag:


Ще се върне след като Джоко вдигне титлата :twisted:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот annysy » 29 май 2011, 22:53

:qipae: Руни, да не би да правят финал след финала - Джокович с/у Барса, к`ва титла го чакаш да вдига?
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот PyyHu » 30 май 2011, 13:18

След още няколко мача ще видиш коя титла ще вдигне :twisted: :qipae:

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Cveti » 30 май 2011, 14:00

Нямам думи!!! Чешанков как се осмелява да говори кой какви права имал???
За мен този господин няма право да коментира двубои при положение, че е не просто пристрастен и настроен срещу Рафа, той очевидно не може да го понася и дори не се опитва да прикрие яда си от това, което Рафа е постигнал. Всеки има слаби моменти, спадове и върхове, драги господине, но Вие никога няма да притежавате най-важното - професионализъм!
Възмутена съм :!:
Това, че не си знаеш цената, не те прави безценен!

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Your new lover » 30 май 2011, 15:34

Cveti написа:Нямам думи!!! Чешанков как се осмелява да говори кой какви права имал???
За мен този господин няма право да коментира двубои при положение, че е не просто пристрастен и настроен срещу Рафа, той очевидно не може да го понася и дори не се опитва да прикрие яда си от това, което Рафа е постигнал. Всеки има слаби моменти, спадове и върхове, драги господине, но Вие никога няма да притежавате най-важното - професионализъм!
Възмутена съм :!:

Какво е казал?
    Изображение

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Cveti » 30 май 2011, 15:49

На зрителски въпрос как оценява шансовете на Надал за титла тази година отговори, че той изобщо не заслужавал да стигне дори до финала...
Сякаш той не е човек и не може да има спадове в играта си. Колко пъти неговият любим Фед едва се е измъквал в първите си мачове дори на Уимбълдън. Чешо изобщо не умее да прикрива пристрастията си.

П.С ЧЕСТИТА ПОБЕДА! :qipaz:
Това, че не си знаеш цената, не те прави безценен!

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Vesela Taneva » 30 май 2011, 16:04

Що го слушате Чешо!?Още щом му чуя гъгнивия глас, автоматично изключвам звука!Освен глупости нищо друго не може да каже.В групата на Шаро тоя е на първо мЕсто
Честита 128 победа на Рафа от Шлема и 42 от РГ!Независимо от резултата играта на Рафа не ми хареса.Имаше много фирА и дано причината за това да е ,че Рафа не е бил на МАХ.Да внимава ,щото чалгарят няма да плете крака като бай Лю :qipbl:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот rafaelis » 30 май 2011, 16:05

Ами, трудно е за преглъщане, някой да е едновременно работлив, талантлив, можещ, успял, симпатичен, възпитан. :qipag: Затова толкова хора се мятат на всеки, победил го веднъж дваж, с писъци "ааааааааа, на тоя съм му голям фен, фен съм на можещите в тениса", само дето така леко пропускат Рафа в графата на можещите, дето е бил същите тия немалко пъти. На мен са ми забавни, комплекси, какво да ги правиш. :qipag: :qipag: :qipag:


Честитка и от мен за мача. :qipaz:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Vesela Taneva » 30 май 2011, 16:08

Рафаелис,ама и ти ли го слушаш тоя?Недей!
пп Пропусна да кажеш ,че освен всичко Рафа е и хубав! :qipad:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот rafaelis » 30 май 2011, 16:13

Vesela Taneva написа:Рафаелис,ама и ти ли го слушаш тоя?Недей!
пп Пропусна да кажеш ,че освен всичко Рафа е и хубав! :qipad:


О, абсолютно имунизирана съм откъм глупотевини вече, мога да го слушам до безкрай. Колкото за послеписа, това реших да (им) го спестя, ама като си рекла. :qipad: :qipag:


От първия сет
http://www.youtube.com/watch?v=Abo3PHb2wAg


Последният гейм
http://www.youtube.com/watch?v=9KiHwtaysWo


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта

cron