ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот itsoVIII » 17 май 2011, 07:36

Брей, Яра, ако беше толкова "лесно" да влезнеш в някакви граници с ФП и хранителен режим, защо масово не е така? :qipbj: :qipbj: :qipbj: Пробвай за 1 месец да свалиш 5 кила и да ги задържиш за 3 месеца, тогава говори :qipaq: :qipaq: :qipaq: Всъщност, това е лесната част - трудната е и да задържиш макса на издръжливост/мускулна маса/тонус... Сама може и да налучкаш ваксата =D>
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот maryan unfaitful » 17 май 2011, 08:19

Ице, с твоя приятел Дели говори по въпроса, нещо си се объркал откъм авторските права. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 17 май 2011, 08:43

Още един "умник" се пръкна. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот itsoVIII » 17 май 2011, 08:52

Само се забавлявам с писаниците ви :lol: :lol: :lol: А Шамот е термоустойчива КАЛ за камини :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 17 май 2011, 09:08

itsoVIII написа:Само се забавлявам с писаниците ви :lol: :lol: :lol: А Шамот е термоустойчива КАЛ за камини :qipbj:
Добре, че сам си се смееш на акъла, защото няма кой друг. Шамотът се използва за много неща, включително при калъпите за отливането на скулптури, а не само за камини, умнико.
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Vesela Taneva » 17 май 2011, 09:12

Изображение
Рекламно фото на КОРТ ООД Пазарджик-производство на настилки за тенис кортове от шамот!До колкото ми е известно използвания шамот на РГ е естествен.
пп Защо сам да си се смее на акъла и аз се смея! :qipad:
Последна промяна от Vesela Taneva на 17 май 2011, 09:17, променено общо 1 път.

martin nestorov
Мнения: 226
Регистриран на: 17 мар 2005, 16:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот martin nestorov » 17 май 2011, 09:15

И аз се забавлявам искрено като чета тука


Керамичните покрития известни още като шамот или клей настилки са подходящи за терени на открито - тенис кортове, баскетбол, бадминтон. Шамотът представлява предварително изпечена глазирана глина, по принцип на базата на рециклирани производствени отпадъци. Шамотът се стрива и пресява до получаването на частици с необходим размер. След това той се добавя към глината, съгласно различни продуктови рецепти, за да се придадат следните характеристики на изпечения продукт:
- От екструдирането до изпичането: устойчивост на формата, намалена свиваемост, по-добро изсушаване;
- По време на процеса на изпичане: якост
Предимства: безопасно и удобно спортуване, минимизира натоварването на мускулите

;)
Не харесвам хората, които пият ракия....без мен!

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Vesela Taneva » 17 май 2011, 09:21

Изчерпателно и професионално ! :qipay:
За настилката на РГ съм чела ,че е естествена и наподобява вид шамот.Значи наподобява ,а не е шамот ,щом той се пече и прочия !

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 17 май 2011, 09:30

Vesela Taneva написа:пп Защо сам да си се смее на акъла и аз се смея! :qipad:
Извинявай, Весе. :qipap:
Просто на мен не ми е смешно когато ограничени хора имат големи претенции. :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
mmm_da
Мнения: 868
Регистриран на: 06 авг 2009, 22:56
Местоположение: somewhere in the middle....

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот mmm_da » 17 май 2011, 09:36

Ох, да живеят "експертите" по всичко, тия, дето дават акъли, тези, дето лепЯт етикети и казват кой какъв е,щото без тях нямаше да е хилщо кафето сутрин! :qipbj:
Винаги съм харесвала убедените, в невероятно обширните си познания, хора. Относно шамота, тениса, допинга, сектите и секви други такива свидни неща. :qipag:

Весе, Мартине, днес малко просветителската го удряте, ама то никогаш не е излишно. Въпросът е колко ще абсорбира шамотът в нечия глава :lol:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот itsoVIII » 17 май 2011, 12:04

yarra777 написа:
Vesela Taneva написа:пп Защо сам да си се смее на акъла и аз се смея! :qipad:
Извинявай, Весе. :qipap:
Просто на мен не ми е смешно когато ограничени хора имат големи претенции. :qipbl:

Претенциите ти ги имаш, сама даваш акъл, заключения и квалификации ( без някой да ти ги иска ) и затова си заклеймена като сектантка :lol: :lol: :lol: Допреди година и нещо само 2-3 сме го твърдяли, гледам - останалите сега :qipap: :qipap: :qipap: Изводите всеки сам да си ги прави :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 17 май 2011, 12:23

itsoVIII написа:Претенциите ти ги имаш, сама даваш акъл, заключения и квалификации ( без някой да ти ги иска ) и затова си заклеймена като сектантка :lol: :lol: :lol: Допреди година и нещо само 2-3 сме го твърдяли, гледам - останалите сега :qipap: :qipap: :qipap: Изводите всеки сам да си ги прави :qipad:
Не се притеснявай, хората си правят изводи и без ти да им го казваш. Хаха, "заклеймена". Ало, взехте да се изживявате като велики инквизитори. Щяхте да сте смешни, ако не бяхте жалки. :qipbl: Рафа загуби няколко мача и навирихте рогата. Явно имате много малко радости в живота. Кофти. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот Vesela Taneva » 17 май 2011, 12:27

Каква е разликата между фен и сектант?Щото аз познавам хора дето се контят с екипи на любимите си отборите , обикалят света с тях , пердашат се до кръв с други хора дето имат други любими отбори, но никой не ги нарича сектанти,а фенове!Що на нас ни викат сектанти? :qipbk:

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот yarra777 » 17 май 2011, 12:41

Vesela Taneva написа:Каква е разликата между фен и сектант?Щото аз познавам хора дето се контят с екипи на любимите си отборите , обикалят света с тях , пердашат се до кръв с други хора дето имат други любими отбори, но никой не ги нарича сектанти,а фенове!Що на нас ни викат сектанти? :qipbk:

Щот не ги пердашим до кръв. Явно трябва да се вземем в ръце. :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 32

Мнениеот PyyHu » 17 май 2011, 12:47

Джокович може да ви услужи с неговата бухалка :qipap:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 64 госта

cron