Цвети Пиронкова 2

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Цвети Пиронкова 2

Мнениеот Христолов » 02 ное 2012, 10:22

и кое и е бравото на цецка????????

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Цвети Пиронкова 2

Мнениеот dgeorgiew » 02 ное 2012, 13:05

Полуфинал :xmas7:

Обаче,след като я побеждаваха след всякакъв вид обрати,критиките(заслужени) веднага бяха на лице.
Сега когато постигна успех след обрат в резултата с/у ЗънПън(или там както се казва)се започна с неща от сорта "мач пародия","ебем ти шампоионките) и т.н. :mrgreen:
е няма такова племе.
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Цвети Пиронкова 2

Мнениеот Al » 02 ное 2012, 13:11

Какъвто вождът, такова и племето. :qipag: :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Цвети Пиронкова 2

Мнениеот Христолов » 02 ное 2012, 13:23

dgeorgiew написа:Полуфинал :xmas7:

Обаче,след като я побеждаваха след всякакъв вид обрати,критиките(заслужени) веднага бяха на лице.
Сега когато постигна успех след обрат в резултата с/у ЗънПън(или там както се казва)се започна с неща от сорта "мач пародия","ебем ти шампоионките) и т.н. :mrgreen:
е няма такова племе.

ти гледаш ли и мачовете изобщо, или само заглавията на новините. от пробива на уимбълдън няма никакво развитие даже пропада надолу а е наборка на шарапова например. дори на този домакински турнир играе без никакъв хъс, като на рутинна тренировка, никакъв живец, стимул, борбеност, как да харесваш такъв играч, голяма работа че е българка-няма вечно да държим кепенците на очите

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Цвети Пиронкова 2

Мнениеот dgeorgiew » 02 ное 2012, 14:03

Гледам мачовете и от големите турнири,чак пък пропадане :roll: ,поддържа някво средно ниво достатъчно за топ 50 и това е.За критиките към нея съм написал,че са заслужени.Друга ми беше мисълта.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Цвети Пиронкова 2

Мнениеот Delija » 03 ное 2012, 23:54

Ами напълно очаквано представяне, единствената изненада е, че Кириленко се отказа и така прати служебно Пиронкова на 1/2-финал.
Гвозденкова общо на Кириленко, Петрова и Возняцки взе едва един сет, като пък загуби цели три сета с 1:6 (по веднъж срещу всяка от трите).

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Цвети Пиронкова 2

Мнениеот blazev1992 » 10 яну 2013, 10:33

Шампионката Бартел спря победния ход на Цвети Пиронкова
Цветана Пиронкова (YouTek IG Instinct MP) записа две победи в Хобарт и достигна за 16-и път до четвъртфинал на WTA турнири, но устремът ѝ бе спрян от защитаващата титлата си шампионка Мона Бартел, надиграла първата ни ракета с 6-3 6-3.

Цвети напуска турнира със 70 точки за WTA ранглистата, но ще добави само 40 към актива си, тъй като имаше да защитава 30 от достигането си до втори кръг през миналата година. Следва пътуване в посока Мелбърн, където първата ни ракета ще започне подготовка за Australian Open, a коя ще е съперничката ѝ на старта на турнира, ще научим тази вечер от 01:00 ч. българско време, когато ще се тегли жребият за основната схема при мъжете и жените.

Двубоят започна с пробив в полза на Бартел, но Пиронкова бързо го върна, а след това задържа подаването си, повеждайки с 2-1. За съжаление това бе и единственият сервис гейм, който Цвети успя да спечели през първия сет - последва серия от четири поредни гейма в сметката на миналогодишната шампионка и преднина от 5-2, първата ни ракета успя да върне единия пробив, но веднага след това допусна такъв и с това бе сложена точка на спора в първата част.

На старта на втория сет двете тенисистки спечелиха своите подавания, но при резултат 1-1 последва нова серия за Мона Бартел, този път от три поредни гейма, а при 5-3 защитаващата титлата си шампионка не сгреши, сервирайки за място на полуфиналите на турнира в Хобарт.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Цвети Пиронкова 2

Мнениеот blazev1992 » 14 яну 2013, 08:05

Айде и Цура...Развали си рекорда от 6 поредни години 2-ри кръг в Австралия....

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Цвети Пиронкова 2

Мнениеот Al » 14 яну 2013, 09:10

Надеждите ни за титла се изпариха... :qipap:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Цвети Пиронкова 2

Мнениеот Delija » 14 яну 2013, 14:32

Аз не знам, при такава съперничка #-o .... ако играят на WTA International, съм сигурен, че ще я бие с 2-0 сета .....

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Цвети Пиронкова 2

Мнениеот Христолов » 29 яну 2013, 14:06

Първата ракета на България Цветана Пиронкова отпадна ще на старта на турнира в Париж, от квалификантката Щефани Фьогеле с 4:6, 2:6.

Швейцарската тенисистка се намира под № 100 в ранглистата :qipbl:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Цвети Пиронкова 2

Мнениеот blazev1992 » 04 фев 2013, 21:18

Пиронкова: Чупя рекорди всяка година!
„Чупя рекорди всяка година”, с усмивка сподели Цветана Пиронкова на въпрос на Гонг факта, че постави нов рекорд в родния тенис – най-много години в националния отбор. 2013-та е 11 година за пловдивчанката във Фед къп, като така задмина сетстрите Катерина и Маги Малееви, които имат по 10. Припомняме, че миналата година пък първата ни ракета би друг рекорд на Катерина Малеева за най-много мачове за България. Цвети вече има 30, а Катя – 28.

„Това е положително. Винаги се чувствам много горда и много доволна от това, че имам възможността да играя за България на този турнир”, допълни Пиронкова. Тя също така комантира за Гонг и баланса си от 23 победи и 23 загуби за Фед къп с думите: „Изравнила съм ги. Надявам се да направя баланса си положителен. Сега би бил един много добър момент за това”.

На заминаване през Турция за Израел и мачовете от І група на зона Европа/Африка на неофициалното световно отборно първенство по тенис за жени, Цветана Пиронкова каза: „Отиваме в Ейлат за победа! Жребият ни е добър. Ще направим един добър турнир като най-голямата ни амбиция е да стигнем до мач за плейофа и оттам ще видим. С този отбор играем от няколко години и добре се познаваме момичетата. Свикнала съм на двойки да играя с Дия Евтимова защото с нея сме играли доста заедно. С Елица Костава сме били тандем един или два пъти, а и Изабелла Шиникова напоследък играе доста добре. Затова на място и на момента ще преценим коя ще ни е двойката”.

България е в група Д с Холандия, Люксембург и Словения за Фед Къп, като мачовете ни са от 6 до 8 февруари сутринта. Победителят в потака ще спори със спечелилия група Б (Великобритания, Унгария, Португалия, Босна и Херцеговина ) за плейоф за влизане в Световна група. През 2010 и 2011 година отново в Ейлат България загуби от Холандия и Люксембург с 1:2 победи, но би Словения с 2:1. По тази тема Цвети коментира: „Мач с мач не си прилича. Оттогава са минали 1-2 години и не може да ги съпоставяме. Сега отиваме с нови амбиции и с нови сили, ще дадем всичко от себе си и това е най-важното. Отиваме там, правим каквото можем, раздаваме се на макс и това е! Формата ми е добра и влизам вече в ритъм”.

Ето и думите й за началото на 2013-та: „За новия сезон съм играла 3 турнира. Започнах доста добре и бях много доволна от първия си турнир, но за съжаление на Откритото първенство на Австралия нещо не се представих много добре. Но усещам, че имам израстване в играта си. Надявам се следващите турнири да покажа наистина добри резултати. Бих си пожелала да бъда по-постоянна в изявите си”.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Цвети Пиронкова 2

Мнениеот Delija » 04 фев 2013, 21:22

Бербатови рекорди. :qipag: :qipag:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Цвети Пиронкова 2

Мнениеот blazev1992 » 10 фев 2013, 16:51

Биха туристките от Люксембург и Словения и веднага напълниха гащите срещу първите по-сериозни- Великобритания.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Цвети Пиронкова 2

Мнениеот Delija » 10 фев 2013, 18:04

Жалко, Иринка в петък заяви, че нашите са на път да направят нещо голямо. :qipbj: :qipbj: :qipbj: (да отидат на плейоф :qipbj: :qipbj: :qipbj: )
Дори Томето този път не издържа на простотиите й и я поправи, че чак голямо не може да е. :qipag:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 61 госта

cron