ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Vesela Taneva » 08 май 2013, 19:51

Сашо,ние коментирахме мача!МАЧА!!!Как да ти го напиша,за да го разбереш!В мача се е случило всичко това,не на улицата или някъде другаде! #-o Да ,възмущавала съм се от публиката в Париж и считам ,че е най-просташката.Не защото е крещяла с/у моя любимец.Никой не е псувал никого в този случай.
Искаш да се направим ,че нещо не се е случило ли?!Ами добре,ще се направим въпреки ,че всички само за това говорят и пишат.Край по темата за псувните на Джоко!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Samp » 08 май 2013, 19:53

И понеже темата стана много сериозна, малко да разведрим нещата, с един цитат, от който умрях от смях:
Да оправиш за една вечер световните номер 1 и в мъжкия, и в женския тенис - това е повече от голям шлем.

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Между другото, тук не видях коментар и от друг "почитател" на Григор - Жорката :mrgreen:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 19:54

Нищо не искам бе, Веселке, просто да пишеш за Григор Димитров в неговата тема, а не за Джокович. Знам, че го мразиш и трудно се сдържаш, но Ноле си има тема, заповядай там да лееш помия, не го прави тук поне.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Vesela Taneva » 08 май 2013, 20:04

Delija написа:Нищо не искам бе, Веселке, просто да пишеш за Григор Димитров в неговата тема, а не за Джокович. Знам, че го мразиш и трудно се сдържаш, но Ноле си има тема, заповядай там да лееш помия, не го прави тук поне.

Да ти кажа честно ,не искам вечно да се разправяме,но...Аз "лея помия" ,коментирайки един мач в който се случва нещо необичайно.Друг човек обаче, нарича българин с обидни епитети ,но ти елегантно го подминаваш и само намекваш как си оценил само другите мнения и това фиксира неодобрението ти!Това е невероятно!!Какъв финес! :D

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 20:15

Delija написа:
Дотук в тази тема единствените обективни и адекватни мнения са на Сампи и Биби, напълно обективни, съгласен съм с всяка запетая в тях, както за Григор, така и за Джокович. Няма злоба, плювни, обвинения, а точен, подробен и адекватен коментар на нещата. =D> =D>


Добре, специално за теб ще допълня мнението си и ще изброя мненията, с които не съм съгласен - Христолов, Весела Танева, Дрваско98, Ани, Блажев, Рафаелис .... съжалявам, може и да съм пропуснал някого, тези си спомням.

И специално за мнението на Блажев, понеже много държиш само за него да отговоря - напълно неадекватно е.

И да, ти и Мери леете помия. Само един пример - когато Анди Родик се разрева публично на Ю ЕС Оупън, Мери се разчувства и го обяви за велик даже, но когато Джокович се разплака след онази контузия, беше обявен за ревльо и не знам си още какъв .... това прекрасно охарактеризира лицемерието ви. Всичко, което прави Ноле, е пошло и лошо, дали плаче, дали псува, дали се контузва ... всичко оплювате. Когато обаче е някой друг, дори му и съчувствате на този някой друг ....

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот blazev1992 » 08 май 2013, 20:56

Това с Джокович нищо не е. Федерер, като се разплака 2009та на финала, имаше декади страници, в които беше обявяван за ревльо. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Samp » 08 май 2013, 21:23

Delija написа:
Delija написа:
Дотук в тази тема единствените обективни и адекватни мнения са на Сампи и Биби, напълно обективни, съгласен съм с всяка запетая в тях, както за Григор, така и за Джокович. Няма злоба, плювни, обвинения, а точен, подробен и адекватен коментар на нещата. =D> =D>


Добре, специално за теб ще допълня мнението си и ще изброя мненията, с които не съм съгласен - Христолов, Весела Танева, Дрваско98, Ани, Блажев, Рафаелис .... съжалявам, може и да съм пропуснал някого, тези си спомням.

За Ал и Стинката нищо не каза :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 21:28

blazev1992 написа:Това с Джокович нищо не е. Федерер, като се разплака 2009та на финала, имаше декади страници, в които беше обявяван за ревльо. :qipag: :qipag:


Да де, тогава големият враг на Надал още беше именно Федерер и помията се лееше по негов адрес. От няколко години насам Фед се снижи, а Джокович буха Надал и съответно Ноле поема кофите с помия. :qipag: :qipag: :qipag: В същото време, Роджър дори вече е припознат като ..... харизматичен. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Vesela Taneva » 08 май 2013, 21:38

blazev1992 написа:Това с Джокович нищо не е. Федерер, като се разплака 2009та на финала, имаше декади страници, в които беше обявяван за ревльо. :qipag: :qipag:

Ха ,кой се е изказал тук!!И то по темата само за Григор ,както много се настоява!
Блажко,който реве как да го наречем?!! :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 21:42

Джоко рядко пада, еле па от тенисист като Гришо (извън 20-ицата) и на Веселка й е дошъл пауъра (шибана чуждица :qipag: :qipag: ), не мож` я спреш да плюва. :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Vesela Taneva » 08 май 2013, 21:56

Delija написа:Джоко рядко пада, еле па от тенисист като Гришо (извън 20-ицата) и на Веселка й е дошъл пауъра (шибана чуждица :qipag: :qipag: ), не мож` я спреш да плюва. :qipag:

Тази глупост дето си я пляснал...твоя си работа ,ти си знаеш!Нали Блажко беше неадекватен?! :qipag: К`ва стана тя ,сега защитник го раздаваш!
Айде,живели!! :D

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот blazev1992 » 08 май 2013, 22:00

Аз да имам неадекватно мнение-случва се, макар че в последните страници на пръстите на едната ми ръка се броят адекватните мнения на когото и да е. Но ти да имаш адекватно мнение е като кометата Хейл-Боб- веднъж в живота се среща. :qipag: :qipag:
Федерер е доста харизматичен, бих казал, че и Мъри е доста харизматичен в момента. :qipay:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 22:13

Vesela Taneva написа:
Delija написа:Джоко рядко пада, еле па от тенисист като Гришо (извън 20-ицата) и на Веселка й е дошъл пауъра (шибана чуждица :qipag: :qipag: ), не мож` я спреш да плюва. :qipag:

Тази глупост дето си я пляснал...твоя си работа ,ти си знаеш!Нали Блажко беше неадекватен?! :qipag: К`ва стана тя ,сега защитник го раздаваш!
Айде,живели!! :D


#-o #-o

Да, конкретното му мнение за мача смятам, че е неадекватно, но в никакъв случай не мога да кажа, че Блажев като цяло на тема тенис е неадекватен (това с помията по Федерер и аз съм го коментирал, не го вижда само той), прави разлика между двете. За разлика от теб, за Блажев светът на тениса не се върти само около Надал и съм забелязал, че има доста по-широк и обективен мироглед от теб и Мери, за които всичко започва от Рафа, минава/пречупва се през "оня" и завършва пак с Рафа.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Vesela Taneva » 09 май 2013, 06:22

О,дуета!Изображение

blazev1992 написа:Аз да имам неадекватно мнение-случва се.......

Е,не толкова рядко като кометата Хейл-Боб,а честичко като....залеза и изгрева!! :D

ппЗа да сме по темата за Григор и да не затъпее разговора съвсем ,ето ви един опус на един фен от друг форум:

[quote=pepito]Когато името Мария
поникна на мадридски корт
Григор подобен на стихия
от българския аеропорт
измете сърбина опулен
жесток и твърд като скала
и Джокович виси учуден
оклюмал стригана глава.
А мислите ни вече тичат
не към Мария , към финал
където там ни чака пичът
на име Рафаел Надал.
Да помечтаеме Пепито,
Григоре ,утре имаш мач
и Вавринка смутено пита
как ще спасява твоя смач!!! ;)[/quote] :qipaz:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Vesela Taneva » 09 май 2013, 08:29

И доказателство за истината:
Изображение
Изображение
Както писах на едно друго място:Chercez la femme!
Много хубава двойка!


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 82 госта