ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Ich_Will_ » 08 май 2013, 14:39

Крайно време беше :qipbp: :qipbp: Само такива победи да записва и дай Боже възможно най-скоро да спечели титла от ATP [-o<
Ей, намери се човек, който въпреки победата над световния номер 1 се осмели да злобее #-o Блаже, що не вземеш да се изправиш срещу Джокович? Според мен имаш реалния шанс да го размажеш в 2:0 сета :qipbm:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Vesela Taneva » 08 май 2013, 14:48

Предварително ви се извинявам за това ,което ще ви постна,но ....
http://youtu.be/JlSa-lVFl_g

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 14:56

Браво на Ноле, как хубаво нахрани иберийските цигани и шмекери. :qipbo:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот drvasko98 » 08 май 2013, 15:00

Признавам, че не съм му гледал безброй мачове на твоя любимец, но неслучайно го нарекох лайно. Цял мач спореше със съдията за явни топки, едната от които беше вътре в корта над 10 см. И това е номер 1, който трябва да гледа малко по-спокойно на мач с номер 29 при това не от някакъв свръхважен турнир. Ебати неприятния тип е, да знаеш. И не съм ни за Надал, ни за Федерер, ама много дразни

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 15:03

Че той и Сър-а спори постоянно, дори за очевадни неща, значи и той е лайно ?! :qipap: :qipap:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Vesela Taneva » 08 май 2013, 15:10

Delija написа:Удобен момент за 3-4 индивида тук да излеят злобата си към Джокович. Сега им е паднало, иначе се крият като мишлета и трайкат през останалото време. Дори чета тук и, че Фед имал харизма ..... всичко чудесно, но докато беше големият съперник на Надал, нещо друго пишеха някои лица. Сега изведнъж станал харизматичен. :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Първо си виж аватара.Там си сложил наш Григор и каквито и пристрастия да имаш към Джоко ,се надявам да се радваш за нашето момче.Аз поне направих така ,когато игра с Надал.Моят човек спечели ,но поздравих наш Григор!!
За Фед и за харизмата: това е мнение на безпристрастни фенове и аз само го цитирах.
Нали чу псувните на Джоко?Даже са ги превели!Знам,че в момента адреналина е много и можеш да си изтървеш нервите.И въпреки това все пак е №1 за Бога!!По презумпция трябва да получи наградата за флеър плей,както става винаги с №1 в тениса!
Само ще ти припомня как се държа Рафа на РГ ,когато загуби от Сьода.Публиката толкова силно ревеше от радост ,че спряха мача на съседния корт.Рафа поздрави и си отиде!Може и да е ревал после от обида ,нищо чудно ,но винаги е уважавал франсетата поне на думи!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот drvasko98 » 08 май 2013, 15:12

Еми бъркаш нещата определено. Съра освен, че представя себе си, представя и цял клуб и още камара играчи, докато тенисистът представя основно себе си. А и той ги прави тези неща обикновено в критични моменти.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 15:16

Vesela Taneva написа:
Първо си виж аватара.Там си сложил наш Григор и каквито и пристрастия да имаш към Джоко ,се надявам да се радваш за нашето момче.Аз поне направих така ,когато игра с Надал.Моят човек спечели ,но поздравих наш Григор!!


Първо, виждам си идеално аватара, сложил съм си го аз все пак.
Второ, нищо лошо не съм написал за Григор, че да се ежиш, отбелязах, че това е огромен успех за него, придружено с емотиконката, изразяваща "браво".
Трето, в темата на Григор Димитров сме, твоите мнения обаче се въртят основно около един друг играч, дори и клиповете му ги пускаш тук .... което ме навежда на мисълта, че снощи не си била толкова за Григор, а по-скоро срещу Джокович.

п.п.: "Моят" Надал, "наш" Григор .... ???

Vesela Taneva написа: За Фед и за харизмата: това е мнение на безпристрастни фенове и аз само го цитирах.


Това мнение и преди години го имаше, ама нещо тогава двечките с Мери други работи пишехте. Просто защото големият ви съперник беше именно Федерер.
Последна промяна от Delija на 08 май 2013, 15:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Samp » 08 май 2013, 15:18

Ебаси, тук кви неща се пишат, имам чувството че съм гледал друг мач :shock: :shock:
За едни Григор бил безхарактерен и спечелил, щото Джокович му пуснал мача. За други Джокович симулирал травма, въпреки че ясно се видя че стъпи накриво. После пък играел мръсно след като Гришо получи схващания, като го карал да тича по корта :shock: :shock: :shock: .

Хора, това е професионален спорт. Всеки се бори за победата и го прави с всички позволени средства. Някой щом се контузи - отказва се или продължава. Ама това, че е продължил, не означава че другия трябва доброволно да падне или само да му подава топката. Както единия поиска помощ, когато имаше проблеми, така и другия го направи. Аз лично не видях някой да е спорил за някоя точка, а и на клей няма много смисъл от спор - всичко се вижда.

Браво на Григор, страшно се накефих на играта му, на волята за победа, която показа и разбира се на победата му. Дано това да му даде допълнителна увереност и самочувствие и това да е първа победа от многото, които ще последват.
П.П. Трябва да работи още по физиката - с тия схващания не е ясно как ще играе в 5 сетови мачове

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 15:22

drvasko98 написа:Еми бъркаш нещата определено. Съра освен, че представя себе си, представя и цял клуб и още камара играчи, докато тенисистът представя основно себе си. А и той ги прави тези неща обикновено в критични моменти.


Абе нищо не бъркам, баш така са си нещата, ама нещеш да си признаеш. Сър-а, примерно, когато дадоха двете дузпи за Юнайтед срещу Челси (едната беше смешна направо), след мача вместо да си замълчи гузно, каза, че още 2 не е дал Уеб. :qipag: :qipag: :qipag:

Това са си психо-похвати, ползват ги редица големи спортисти и треньори.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот vill_1 » 08 май 2013, 15:49

Не съм гледал мача и не съм поглеждал дори превъзнесените коментари след това.Някой да каже,ама честно,жирафа пусна ли му аванта?
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 15:51

"Жирафа" го беше играл на точен резултат, загуба с 1-2 сета, в заложна къща в Малайзия. :qipab:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот vill_1 » 08 май 2013, 15:57

И Дришо ще го е играл,ако до седмица подари нова джипка на Маша! :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Vesela Taneva » 08 май 2013, 16:00

Сашо,по " първо и второ" ,добре ,имаш известно право, но това "трето" ми е нещо.. загадка !Все тая!
Да ,като го гледам Джоко, наистина започва да се съгласявам ,че и Фед има харизма! :D
пп Е, Мери я няма от много време.Дори загубата на "тоя"/ "оня"не я накара да се появи! :(

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 16:12

Няма я, понеже Джоко лошо наказа Надал на финала в Монте Карло и ...... може и да не го е преживяла.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 113 госта