ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот drvasko98 » 08 май 2013, 16:31

vill_1 написа:Не съм гледал мача и не съм поглеждал дори превъзнесените коментари след това.Някой да каже,ама честно,жирафа пусна ли му аванта?


Пусна му, не беше не кеф нещо. :qipad:

Нашият игра много добре, удържа на дългите разигравания с доста слайсове понякога, които му даваха време, макар привидно да преотстъпваше инициативата. Но и Джокович направи доста малко уинъри за нивото си.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот annysy » 08 май 2013, 16:48

Веро вчера се скапа форумчето и нямаше как да се поздравим за победата..ама и сега да се разпиша, че ви изчетох мненията ;)
Браво на Гришо!

Дели, никога не съм крила пристрастия към Рафа и съм го казала, че докато с/у Рафа не застане някой от фемилито (което няма как да се получи), то няма да има случай да викам с/у Надал ;)

За успеха пък на Гришката над Джокович, пък и над друг се радвам, а в случая и двойно :qipae:
Гришо игра мн добре снощи, евала!

Весито мисля го е пуснала клипчето, ама ей на и писмено...доказцва ми за пореден път що простотия има в него ;)
http://m.mkd.mk/sport/drugi-sportovi/gj ... o-ku-video
Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Ich_Will_ » 08 май 2013, 17:06

Ще ме убиете. Темата е за Григор Димитров, но псувните на Джокович към публиката явно заемат централно място в тази тема, а и незнайно как се появиха Сър Алекс Фъргюсън, Манчестър Юнайтед и Челси в темата като те дори нямат нищо общо с тениса #-o Че и Робин Сьодерлинг, който не е играл от близо 2 години.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Vesela Taneva » 08 май 2013, 17:27

Дали ще те утрепем не знам ,но чети ,забавно е! :qipag:
Пишем си по- нашироко по темата ,к`во лошо има!?Само да викаме браво на Григор ли искаш?С изключение на един юнак ,всички се радваме за Гришкин.Е, един го прави май от немай къде ,но ще го причислим и него към радващите се! :qipay:
Ами да,пишем и за псувните .Каква разлика м/у поведението на двамата нали?

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Mike Bibby » 08 май 2013, 17:30

Много ценна победа на Григор - извоювана с прекрасан игра и ХАРАКТЕР! От началото на 2013 година прогресът му е видим и дано продължава да се изкачва нагоре в ранглистата! Блажев не го слушайте - той ако излезе срещу Джокович в Мадрид, ще го отвее с 6:3, 6:3, бъдете сигурни, а публиката през цялото време ще скандира "Блажев, Блажев"! :qipag: Не разбирам обаче откъде идва тази злоба и ненавист към Джокович. Въпреки че ми беше готино да виждам как публиката подкрепя Григор все едно е испанец, ако трябва да сме обективни, публиката се държеше неадекватно. Все пак, това е тенис, а не футбол. Да не забравяме, че в една ситуация Джокович показа спортсменство и даде точката на противника при един ас на Григор, който първоначално бе отсъден в аут. В предишния им мач в ИУ имаше аналогичен случай в тайбрека. Освен това, ако чуете цялото интервю на Джокович след мача, ще видите, че той признава, че Григор е бил по-добрият играч на корта и заслужено е победил. На мрежата поздравът им също не бих казал, че бе студен. Джокович е голям шампион и трябва да бъде уважаван. Григор има потенциала да бъде голям шампион и вече се утвърждава като най-обещаващият, а опеределено е и най-атрактивният, от младите таланти. Дано тази победа наистина го тласне напред, към големи неща. За съжаление обаче тези крампове могат да се окажат сериозен проблем, когато се стигне до мачове във формат 3 от 5 сета. Трябва да подобри още физическата си подготвка Григор, но иначе се вижда, че технически просто няма какво повече да се желае. Страхотен сервис, подобрил е много бекхендът и ретурите, умее да печели дълги разигравания, играе смело във важните моменти - шампион в развитие (дай Боже!). И да не забравяме - клеят се води за най-слабата му настилка. :qipad: Колкото до Джокович, тази загуба изобщо не е фатална за него - той нямаше да защитава много точки точно от този турнир, авансът му на върха продължава да е огромен, а сега ще има и допълнително време за възстановяване и подготвка за Рим и, разбира се, Ролан Гарос.

Откъс от пресконференцията на Джокович след мача с Григор: https://www.youtube.com/watch?feature=p ... npf2k6ufMw
Последна промяна от Mike Bibby на 08 май 2013, 17:36, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот rafaelis » 08 май 2013, 17:33

Каква злоба и комплекси трябва да тресат някого #-o #-o #-o , за да напише "насран" за Григор в тоя случай ... no comment.
Ето му показателите срещу световния номер 1
Хасковлията превъзхождаше своя съперник в почти всички показатели - 36 срещу 32 печеливши удара, 12 срещу 4 директни точки от сервис, четири срещу два пробива, 76% спечелени разигравания от първи сервис срещу 66% за сърбина, 40 срещу 45 непредизвикани грешки.

А и Григор показа завидно самообладание, нямаше ги ония самообвинения при грешните удари, както и четирите или трите двойни грешки в гейм. Видя, че има шанс и го грабна, а Ноле хич и нямаше намерение да му дава нещо ей така.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 18:03

Vesela Taneva написа:Дали ще те утрепем не знам ,но чети ,забавно е! :qipag:
Пишем си по- нашироко по темата ,к`во лошо има!?Само да викаме браво на Григор ли искаш?С изключение на един юнак ,всички се радваме за Гришкин.Е, един го прави май от немай къде ,но ще го причислим и него към радващите се! :qipay:
Ами да,пишем и за псувните .Каква разлика м/у поведението на двамата нали?


Не знам как се радваш за Григор, като и този ти пост в неговата тема е свързан с Джокович и Дели ??! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 18:11

annysy написа:
Весито мисля го е пуснала клипчето, ама ей на и писмено...доказцва ми за пореден път що простотия има в него ;)
http://m.mkd.mk/sport/drugi-sportovi/gj ... o-ku-video


Пуснете го това още веднъж, все пак темата не е за Григор Димитров, а за Джокович. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Стори ти се малко, че Веселка вече го е сложила, дай и ти да го набичиш. :qipag: :qipag: :qipag:

Дотук в тази тема единствените обективни и адекватни мнения са на Сампи и Биби, напълно обективни, съгласен съм с всяка запетая в тях, както за Григор, така и за Джокович. Няма злоба, плювни, обвинения, а точен, подробен и адекватен коментар на нещата. =D> =D>

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот PyyHu » 08 май 2013, 18:45

Получи се добър мач.Честито на нашия.Да биеш тенисист номер едно си е голям успех.Най-накрая успя да пречупи тази психическа бариера.Дано да не е само този мач такова представянето му, а и за в бъдеще да играе на такова ниво.
Имаше много хубави отигравания и от двамата, но на мен най-ми хареса, когато публиката започна да скандира силно името на Гришо.Такива моменти, те карат да се чувстваш горд. :qipaz:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Vesela Taneva » 08 май 2013, 18:47

Delija написа:
Vesela Taneva написа:Дали ще те утрепем не знам ,но чети ,забавно е! :qipag:
Пишем си по- нашироко по темата ,к`во лошо има!?Само да викаме браво на Григор ли искаш?С изключение на един юнак ,всички се радваме за Гришкин.Е, един го прави май от немай къде ,но ще го причислим и него към радващите се! :qipay:
Ами да,пишем и за псувните .Каква разлика м/у поведението на двамата нали?


Не знам как се радваш за Григор, като и този ти пост в неговата тема е свързан с Джокович и Дели ??! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Да съм те споменала някъде?!И какво толкова протестираш?Псувал ли е ? Псувал е!!
Ми да се преместим в неговата тема тогава!Тук стана дума и тук се коментира мача.Какъв педант стана изведнъж,не е истина направо!Ти нали никога и никъде не мешаш темите.В темата за училището ,набута рока и разни думички от анатомията на човека!! :qipag: :qipag:
пп Някакъв коментар да направиш за изказванията на Блажко?
Да ,някои хора направиха отличен коментар на играта на Григор,без да споменават простотията ,която прояви Джоко.Ние коментирахме целия мач и не отминахме това.То не беше възможно да не се спомене!!
Последна промяна от Vesela Taneva на 08 май 2013, 19:07, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Samp » 08 май 2013, 19:06

Delija написа:Дотук в тази тема единствените обективни и адекватни мнения са на Сампи и Биби, напълно обективни, съгласен съм с всяка запетая в тях, както за Григор, така и за Джокович. Няма злоба, плювни, обвинения, а точен, подробен и адекватен коментар на нещата. =D> =D>

Е той Бибката ме е повторил, само че по журналистически е раздул моите 2 изречения в цяла статия :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот rafaelis » 08 май 2013, 19:10

Не бе, Дели, нито жестът към публиката, нито псуването са истина, как можах и аз да ги видя, макар и да не ги упоменах с линк, па и да ги спомена. Извинявай, че съм необективна, гледала съм друг мач ... :qipag:
А ти харесваш само удобно обективните мнения. :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 19:24

Ето и коментарът на Джокович след мача, признава, че Григор е бил по-добър и победата му е заслужена:

http://gong.bg/view_article.php?article_id=345221

п.п.: пускам го специално за някои лица тук, не за друго.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 19:30

Vesela Taneva написа:Да съм те споменала някъде?!И какво толкова протестираш?Псувал ли е ? Псувал е!!


Да, псувал е неадекватната публика в Мадрид. Същата каквато е в Париж към един друг тенисист, и която ти самата си плюла многократно, но тук лицемерието ти ясно си пролича. Всички знаем защо.

Vesela Taneva написа:пп Някакъв коментар да направиш за изказванията на Блажко?


Коментарът ми е изчерпан с мнението, че единствено мненията на Сампи и Биби са адекватни и стойностни. Би трябвало да си схванала останалото.

Vesela Taneva написа:Да ,някои хора направиха отличен коментар на играта на Григор,без да споменават простотията ,която прояви Джоко.Ние коментирахме целия мач и не отминахме това.То не беше възможно да не се спомене!!


:qipbj: :qipbj: :qipbj:

Ма разбира се, че беше невъзможно, в темата на Григор е невъзможно да не коментираме отношенията между Джокович и публиката в Мадрид, те са от огромно значение за Гришо. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот emevev » 08 май 2013, 19:45

Джокович всъщност е много свестен човек - поговорете с който и да е сърбин и ще разберете, че за разлика от други звезди, той е харесван на практика от всички в страната си - не се надува, не отказва интервюта, участва в страшно много благотворителни инициативи, не се кара с хората, включително и с журналисти, които му задават неудобни и идиотски въпроси, не страни от улицата, далеч не е недостъпен...
Вчера изпсува след края на втория сет, ама да не забравяме, че е сърбин все пак - там псувнята си е като "Добър ден", а и публиката бая го дразнеше в продължение на 20-30 минути преди това...

За самия мач, просто трябва да копирам мнението на Samp от предишната страница - споделям го напълно :qipay:
ИзображениеИзображение
1837-1873


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта

cron