ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот emevev » 07 май 2013, 22:35

Страшен мач!!! Който не го гледа, изпуска много!!!
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
STJ
Мнения: 370
Регистриран на: 30 дек 2006, 23:45

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот STJ » 08 май 2013, 08:21

..."Най-добрия в света победи No.1 В света" :qipbp:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Vesela Taneva » 08 май 2013, 09:05

Браво на наш Григор!!Пусна бомбата както му пожелах!!!!! :qipbp:
Е ,няма друг смешник като Джоката!В интервю преди мача с Григор журналистите го питат как е глезена и той отговаря:"....Сега съм напълно здрав,глезенът ми е в отлично състояние за разлика от МК и в Мадрид очаквам да играя тенис на 100%..."След мача с Григор лаф:"Не съм тренирал на високо ниво ,не съм пипал ракета 12 дни след МК и даже се колебаех дали да се запиша в турнира!" :qipag:
Медицински таймал преди да завърши гейма,после тичане все едно нищо не е било.След като разбра за крампите на Григор, заигра по доста гаден начин за да го принуди да тича по корта.Ето затова публиката го освирка ,а и доколкото прочетох в един друг сайт си е позволил да напсува хората!
пп Както казват едни по-безпристрастни фенове на тениса,може Джоко да е №1 и да е добър спортист,но за голяма част от публиката си е балкански шмекер и никога няма да има харизмата на Фед и Надал.За тенисистите от по-старото поколение да не говорим!За последното съм +1
Последна промяна от Vesela Taneva на 08 май 2013, 09:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Христолов » 08 май 2013, 09:07

точно вчера ли трябваше да спирате форума, вече ми изчезна вдъхновението

и все пак УБИЙ СЪРБИНА

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот drvasko98 » 08 май 2013, 09:10

Hristolov написа: УБИЙ СЪРБИНА


:qipbp:

Специално този е адски противен и вчера на очевадни топки не си признаваше лайното.

Голям мач напарви Григор. Ако знаех, че за да почне да бие трябва просто да му изгледам по-голямата част от мачовете щях да съм го направил досега. :qipad:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Al » 08 май 2013, 09:15

Направо невероятно. Когато си мислех, че в третия сет нашият ще бъде отвят - и то обратното. Най-накрая да вземе победа срещу един от най-големите тенисисти - при това с отлична игра. Дано това да е повратна точка в психологическо отношение. :qipbo:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Vesela Taneva » 08 май 2013, 09:24

За наш срам ,доста хора си мислихме ,че ще бъде отвят в трети сет.Направи си ранен пробив обаче и не го изтърва,а този пробив с който приключи мача беше ..... :qipbo:
Този път наш Григор се борИ като мъж!!

Потребителски аватар
Andy_SchLeck
Мнения: 323
Регистриран на: 15 авг 2008, 16:46

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Andy_SchLeck » 08 май 2013, 09:54

ДИ-МИ-ТРОВ, ДИ-МИ-ТРОВ .......... тези скандирания ме караха да настръхвам, не стига, че игра страхотно а и публиката много взе да го харесва
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Stinkata » 08 май 2013, 10:11

Освен всичко, много здрав мач се получи!!! Отдавна не съм гледал тенис с такъв кеф....
А такава подкрепа от публиката изобщо не съм виждал на тенис... Уникално!!!

:qipaz: :qipaz: :qipaz:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Христолов » 08 май 2013, 10:24

изрових си мнението в тенискафе :mrgreen:

видя се и коренната разлика в манталитета..... сръбското лайно симулираше, постоянно се разправяше със съдията и 4-5 пъти напсува публиката като хамалин на сточна гара!!!!! нашето момче не си отвори устата през цялото време, при нито една спорна топка, не поиска дори почивка при крампата и доигра със сиснати зъби!!!! това е БЪЛГАРСКИ ЮНАК


и някои други попадения

Според Григорианския календар на 7-ми май празнуваме свети Григорий Победоносец. На тоя ден всяка година безглутеиновата сръбска ламя идвала и изяждала златните ябълки и швейцарските и испански ябълкоберачи се прибирали с празни кошници. Тогава дошъл малкият Григорий, и с един удар на ракетата отсякъл и трите глезена на ламята!

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот rafaelis » 08 май 2013, 10:52

Браво на Григор :qipbi: :qipbi: :qipbi:за победата, а и красив мач се получи.

Много се притесних, като повика помощ Нолето. Помня още оня случай от ОИ 2004, където Елени Данилиду разигра голям театър как умира на корта и нашата Маги започна да я жали после в играта, а оная я утрепа и се изкара герой. :qipaq: Та си рекох, дано Григор не се върже на такива похвати на умряла лисица - е, не се върза, евала за което. :qipbi:

Публиката вярно беше уникална, но на точките си мълчеше най-чинно, така че Ноле никакви претенции не може да има. Пък и да беше останал над нещата :qipag: и да не беше отправял разни знаци.

Явно Григор вече има техника, мислене, характер, естетика, остана да наблегне на физическата подготовка, такива крампи във втори сет ...

пп. Как можа форумът да се бъгне точно след мача? :qipaq: :qipag:


Целият мач :qipbo:


Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 13:59

Удобен момент за 3-4 индивида тук да излеят злобата си към Джокович. Сега им е паднало, иначе се крият като мишлета и трайкат през останалото време. Дори чета тук и, че Фед имал харизма ..... всичко чудесно, но докато беше големият съперник на Надал, нещо друго пишеха някои лица. Сега изведнъж станал харизматичен. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

("сръбско лайно", "няма друг такъв смешник", "безглутенова ламя", "балкански шмекер", "лайното", "УБИЙ СЪРБИНА"...... все едно съм във футболен форум, цялата футболна простотия се е пренесла и тук #-o #-o ) ...... добре, че ние не сме от Балканите, та обиждаме на балкански .... добре, че и само на Балканите има шмекери .... да не напомням за поведението на лица като Серхио Бускетс и разни други "иберийски шмекери", пред които "балканският шмекерлък" направо бледнее ....

Мачът не съм го гледал и не мога да коментирам нищо, все пак огромен успех за Григор. :qipay:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Al » 08 май 2013, 14:05

Гледай го, наистина си заслужава. :qipaz:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот blazev1992 » 08 май 2013, 14:28

:qipbj: :qipbj: :qipbj:
Публиката я болеше фара кой е срещу Джокович-те даже освиркваха уинърите му. :qipbj: :qipbj: И аплодираха грешките му.
Иначе няма кво да се коментира-Дришо в първите 2 сета си беше все така насран, в случая Джоко прихвана от него за няколко минути и това му даде сет аванс, което спомогна и за успеха му.
А Дришакиса да не се радва много-много на успеха, че го чака Вавринка, който в последно време е в страшна форма.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 08 май 2013, 14:35

Що бе, нека си се радва, да биеш играч от калибъра на Джокович си е голям успех.

Иначе Вавринка си е бая тегав играч, спор няма.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта

cron