ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот vill_1 » 31 май 2012, 22:55

Матей,ти колкото от волейбол разбираш,толкова и от тенис!Пак ще го кажа,аман от пишман патриоти! #-o
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот blazev1992 » 31 май 2012, 23:03

kaziyskim написа:
blazev1992 написа:Браво на Гришо.Надминал е даже Пиронкова.Сет да водиш и да имаш сервис при 5-4 във втория и да го загубиш... наистина се изисква талант. =D> =D>
Големият мъж Гришо загуби драматично, игра почти 2 часа контузен

Айде пак. :lol: :lol:

Хейтърче,ще запееш друга песен,само дано е по-скоро.Гришо се държа достойно предвид болката от крампите и показаха характер на боец,поздравления !

Първо, аман от тая дума "хейтър". :qipbl: И, второ, това скоро го слушам вече от 2008г., че ще направи нещо значимо.И всеки път оправданията за отпаданията му са "получил травма".Извинявам се, ама веднъж да се случи-ще приема, но е адски странно как той винаги получава травма всеки път, когато отпада.Да не говорим, че и оправданието с "уморил" се пак не мога да го приема.На 21 години е, на толкова Джокович вече имаше спечелен турнир от Шлема, Надал на тия години имаше 3 титли от РГ+2 финала на Уимбълдън, Мъри, Дел Потро, Родик-в общи линии всички бяха загатнали и спечелили трофеи на тая възраст.А за Гришо всеки път се леят дитирамби за отпадания в първи и втори кръг и как още бил прекалено малък. #-o
Да не пропускаме и едно негово изказване от 2008г. 8)
Григор Димитров: Мъжете са ми лесни

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот drvasko98 » 01 юни 2012, 08:54

Каква песен ще запеем, бе, КазийскиМ. Малкото от нас, които може и да не разбираме от тенис, но със сигурност в по-голяма степен от нещата от живота и най-вече имаме собствено мнение, а не поглъщаме като идиоти, това което другите желаят да чуем, още преди две години сме отписали тази набедена звазда (набедена за световния тенис, за българския си е истинска звезда) от голямата игра. В спорта един играч не навлезе ли с гръм и трясък за 1-2 години, после не можеш да чакаш нещо кой знае какво от него, щото се изгражда психика на лузър или айде на средняк. Изключенията са много по-малобройни от правилото, а нашият герой показва, че по-скоро се задоволява със сегашния си статут. Колко спортисти в съвременния спорт са станали звезди на 25 години? Виж ги в НБА, във футбола, дори твоя любимец Казийски на 20 беше вече звезда на Световния волейбол (не на българския, на световния). Големите играчи още с влизането си показват, че ще са големи, никой не ги чака 5 години, разбира се могат да усъвършенстват умения, но те са заявили своето - Аз съм тук, вижте ме, още от невръстна "детска възраст", някйде около 19-21. Ние нашите до 24-25 ги броим за млади таланти, след 27-28 ги гласим за пенсия.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Stinkata » 01 юни 2012, 09:21

Аз не очаквам от Григор да стане №1, но браво за вчера... Не виждам защо го обвинявате. По една или друга причина, получи схващането... Дали е от кофти физическа подготовка, дали, защото си е кекав, дали от факта, че не е фармацефтичен продукт, но се случи и момчето съумя да излезе от ситуацията....
Иначе, ние българите сме малко облъчени по отношение на положението си в света.... Изпъкне малко някой и веднага решаваме, че той е най-големият на планетата... Когато се види, че не е така, започваме да обвиняваме него, че не ни е изпълнил бълнуванията....
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 01 юни 2012, 10:41

Както още преди доста време писах, и в тениса си имаме Бербатов. :qipap:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Al » 01 юни 2012, 10:46

:qipag: :qipag: :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот rafaelis » 01 юни 2012, 10:50

Stinkata написа:... Иначе, ние българите сме малко облъчени по отношение на положението си в света.... Изпъкне малко някой и веднага решаваме, че той е най-големият на планетата... Когато се види, че не е така, започваме да обвиняваме него, че не ни е изпълнил бълнуванията....

:qipaz:

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот dgeorgiew » 01 юни 2012, 14:39

На мен мачът ми хареса.Догодина повече. :)
Изображение

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Бай Иван » 01 юни 2012, 14:50

Изводът от загубата на Гриши е, че нещо в подготовката му куца, особено в кондиционно отношение. Според мен не е нормално да се сринеш така физически в края на втория сет. После физиотерапевти и ала-бала, ама беше ясно, че е аут, въпреки геройските напъвания. Ако поправят физическата му подготовка, може и да стигне по-далеч.
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Mike Bibby » 01 юни 2012, 15:39

Стинката го е казал най-добре. Има нещо сбъркано в нашата народопсихология, за съжаление. :qipac: Аз не знам защо са тези толкова големи очаквания от Григор и още повече от Пиронкова. Пиронкова специално никога не е била считана за някакъв уникален (тая думичка толкова се изтърка вече) талант, стигна момичето до полуфинал на Уимбълдън - евала, но това й е върхът на възможностите, вероятно ще й остане като най-голямото постижение в кариерата, просто такава е реалността. Пиронкова не е някакъв суперталант и точно затова трябва да ценим това, което постига на корта. Та тя няма още титла от WTA, дори финал мисля, че няма, за какви очаквания говорим??? Според вас, Ива Майоли, ако си я спомняте, дали я псуват в Хърватия, че спечели "само" една титла от ГШ или се гордеят с нея, че спечели РГ през 1997, като победи на финала Хингис? Според вас, дали я псуват или й се радват в Хърватия?

За Григор: Не съм му адвокат, но това, че е имал успехи при юношите изобщо не е гаранция за успехи и при мъжете. Има достатъчно много примери за тенисисти, които са блестяли при юношите, но после не са направили нищо при мъжете. Вярно е, че за Григор и светила в тениса още преди години казваха, че притежава голям талант, голям потенциал и т.н., но в крайна сметка в спорта не всичко е талант. Трябва и характер, късмет и т.н. - много фактори трябва да се натрупат в твоя полза, за да направиш голяма кариера. При Григор засега се вижда, че талантът и потенциалът го има, но явно другите фактори му куцат. Разбира се, най-вече от него си зависи какво ще постигне в кариерата си, но той никому не е длъжен и не е направил абсолютно нищо сериозно при мъжете, за да имаме някакви свръхочаквания. Така или иначе, друг тенисист като него при мъжете не сме имали, нека да го ценим и да го подкрпяме, пък ако направи нещо сериозно - супер, ако не - здраве да е, Григор никому не е длъжен!!!!! А за вчерашната загуба, всичко вървеше отлично до 5:4 във втория сет, когато трябваше да затвори втория сет, но за пореден път допусна познатата слабост, а като капак дойде и контузията. На мен ми изглеждаше, че става дума за внезапно появила се контузия, по-скоро малшанс, а не липса на физическа подготовка. Все пак, беше вторият сет, а не четвъртият или петият. И е факт, че Григор не се отказа, а се опита да се бори и доигра мача, за което заслужава само поздравления. Друг е въпросът, че не бива да се възвеличава представянето му, защото в крайна сметка, и да е играл добре, и да е имал проблясъци, пак си отпадна във втория кръг.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Ich_Will_ » 12 юни 2012, 18:14

Гришо победи Боби Рейнолдс с 6:3 7:5 и следва мач срещу Жил Мюлер :qipbl:

EDIT: Гришата току-що мина и през Мюлер :shock: Следва мач срещу Анди Мъри най-вероятно.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот annysy » 13 юни 2012, 22:36

:qipbl: Няма да е с/у Мъри, 2рия сет успя да вземе, ама третия не...така че Гришо утре ще играе с/у Маю/Майо (този пА как се пише :roll: )
Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Ich_Will_ » 13 юни 2012, 23:14

Никола Маю се казва. Преди 2 години на Уимбълдън направи онзи паметен мач с Джон Иснър и макар да загуби влезе в историята :qipag: Още няма титла от ATP, но по принцип е доста опасен, даже би Надал веднъж :qipbl:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Delija » 14 юни 2012, 08:45

Това е шансът на Дришо най-сетне да направи нещо, турнирът е бая слаб тази година - няма ги Джокович, Надал, Федерер, Ферер, Дел Потро, Бердих, а Мъри с тази контузия в гърба бързо отпадна. Само Цонга, Типсаревич и Налбандян са така по-респектиращи играчи. Ако и сега осере, нямам думи.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - част 3

Мнениеот Mike Bibby » 14 юни 2012, 08:49

И Карлович отпадна даже. :qipag:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта