ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот rafaelis » 28 юни 2010, 21:24

Много спокоен мач. :mrgreen:

Изображение

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот blond » 28 юни 2010, 21:29

Честиткааа!!!

Изображение
Изображение
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот glory » 28 юни 2010, 21:30

Честита победа!!!

Изображение

Изображение

Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mmm_da
Мнения: 868
Регистриран на: 06 авг 2009, 22:56
Местоположение: somewhere in the middle....

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот mmm_da » 28 юни 2010, 23:10

Хубав мач! Честито! :qipbo:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

:qipah: :qipbq: :qipal: :qipbv: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот marto » 28 юни 2010, 23:15

Оф сега идва Сьода :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
mmm_da
Мнения: 868
Регистриран на: 06 авг 2009, 22:56
Местоположение: somewhere in the middle....

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот mmm_da » 28 юни 2010, 23:20

Я вижте кой е бил на мача тудей :qipap:
Изображение

И пресконференцията: http://www.livestream.com/wimbledon/video?clipId=pla_3ea508ac-24e5-4292-8a9b-454713981059&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот maryan unfaitful » 28 юни 2010, 23:50

Не само, ами са били заедно в шпаньолския ресторант, ама не ни каза Рафо в блога. :qipag:

meriko написа:Picture from CAMBIO DE TERCIO from the other night

Изображение Изображение

Изображение Изображение

ETA
also from this year
Изображение Изображение

there are more from the old days
http://www.facebook.com/photo.php?pid=4 ... 0954482712
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот maryan unfaitful » 28 юни 2010, 23:53

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот maryan unfaitful » 29 юни 2010, 00:04

И още нещо извън турнира, "Реал Майорка" има нови собственици и тези дни един от тях, Сера Ферер, е имал среща със Себастиян Надал, за да обсъдят участието на на двама от семейство Надал в проекти, свързани с отбора. Засега се знае, че собствениците искат Мигел Анхел да заема основна роля в организацията, а Рафа да вземе участие в реклами и промоции, свързани с имиджа на отбора. При положение, че семейство Надал ще бъдат толкова ключови фигури, възможно е те също да инвестират в местния отбор.
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот annysy » 29 юни 2010, 07:42

Честита победа!
:oops: Аз докато успея да гледам и той мчът свършил #-o

Кака му Шакира да не е Фърлила око на момчето ни, не го даваме! :qipae:
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот rafaelis » 29 юни 2010, 08:16

Светлинки
http://www.youtube.com/watch?v=NxRB6h4j1r0


http://www.youtube.com/watch?v=njIoYHzJsoE
На 0.33 - пропуснала съм тоя момент и сега с изненада го откривам, някой можел да се ядосва (за какво ли е било? :roll: )

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот yarra777 » 29 юни 2010, 08:48

rafaelis написа:http://www.youtube.com/watch?v=njIoYHzJsoE
На 0.33 - пропуснала съм тоя момент и сега с изненада го откривам, някой можел да се ядосва (за какво ли е било? :roll: )

Рафаелис, това е от мача с Родик в Маями. Заболя го коляното, на това се ядосва.
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот maryan unfaitful » 29 юни 2010, 10:49

ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА СЛЕД МАЧА С ПАМ

Беше ли това най-добрият ти мач засега на турнира?
- Днес ли? Не, според мен, не. Мисля, че играх доста добре, но и в последните мачове играех добре. Просто противникът имаше по-различни характеристики, тъй че за мен беше малко по-лесно.

Имах повече разигравания от основната линия. Сервисът беше малко по-лесен за връщане, отколкото в последните два мача. През последните дни играх добре от основната линия, но почти нямах възможност да го правя.

На четвъртфинал ще играеш срещу Сьодерлинг. Какво е разковничето към победата над него на трева?
- Със сигурност ще бъде много труден мач. Мисля, че той е един от най-трудните противници на всички настилки, но особено тук. Мисля, че играе с голямо самочувствие, силен сервис, идеални плоски удари и дълбоки от основната линия.

Тъй че той играе чудесно, мисля, че ще бъде много труден мач за мен. Надявам се и за него. (усмихва се)

Забеляза ли, че полицията изведе един фен в края на втория сет? Мисля, че точно трябваше да сервираш. Забеляза ли го изобщо?
- Не, съжалявам. Не съм видял.

Имаше ли проблеми с коляното? И ако не, какво направи след последния мач, за да се увериш, че ще бъде добре днес?
- Направих всичко възможно. Вземам противовъзпалителни. С физиотерапевта и лекаря проведохме лечение.

Днес беше по-добре. Не усетих болка, но човек никога не знае. Има проблем по принцип, но днес не се прояви. Надявам се, че ще се чувствам добре и вдругиден.

Преди мача съобщиха, че са те глобили 2 000 долара. Как реагира на това? (…)
- Вижте, правилата са такива. Ще говоря с човека, който… Всъщност, вече говорих с човека, с когото трябваше. Няма какво да кажа тук.

През седмицата спомена, че гледаш световното първенство. Мислиш ли, че трябва да въведат показването на повторения на световното?
- Напълно съм съгласен с това. И двата мача вчера бяха невероятни, особено първият – Англия срещу Германия. Съдията трябваше да види, че има гол, защото топката беше половин метър във вратата.

Второ, ако съдията не може да види, трябва да им сложат нещо като Хоукай, за да се проверява. Във всички спортове вече има нови технологии, трябва да се въведат и във футбола, особено при тези първенства. Световното е веднъж на четири години и вторият гол на Англия… беше истински. След това мачът напълно се промени. Може би, ако това не се беше случило, Англия щеше да бъде на четвъртфинал.

Според мен, ФИФА трябва да промени това.

Преди две седмици ти победи Робин Сьодерлинг. Каква мислиш, че ще бъде разликата, ако играете тук на трева?
- Казах ви и преди, мачът е съвсем различен. Играта на трева и на клей няма нищо общо. А неговата игра е добра на всички настилки.

Може би е още по-трудно да го спреш тук, защото топката е по-бърза и ще бъде много трудно да връщаш ударите му и да го спреш от основната линия.

Но ще опитам.

Вчера беше неделя. Успя ли да си починеш? Какво прави? Беше ли в Лондон?
- Не.

Само тренира?
- Тренирах само 20-тина минути, но гледах мача Англия-Германия. Следобед с физиотерапевта и лекаря проведохме лечение. Вечерта гледах мача Аржентина-Мексико, поиграх малко видеоигри, гледах един филм в леглото и това беше. (тук имитира хъркане)

Тези бисквити майоркански ли са?
- Да, най-популярните бисквити на Майорка. Те са ми любимите. На всеки турнир си нося по сто пликчета с такива. Утре ще ви дам една. Трябва да ги опитате. (смях). Много са вкусни.

Загрижен ли си за коленете си за утрешния мач, като се има предвид, че ще играеш два последователни дни, днес и утре? (Този дали не беше изпушил 1-2 тревици преди пресконференцията?)
- Няма да играя утре.

Извинявай. Но загрижен ли си, че те отново ще се възпалят или ще станат по-зле по-нататък?
- Нямам контрол върху тях. Не знам какво ще стане. Правя всичко възможно, за да бъда готов. След последния мач направих всичко, за да бъда във форма днес. И успях.

Същото важи и за вдругиден. Ще видим какво ще стане. НО ще дам всичко от себе си с болки или без болки. При всички положения.

Как се промениха отношенията ти с Робин през годините?
- Всеки път, когато ще играя срещу него, ми задавате този въпрос. Нямам никакви проблеми със Сьодерлинг. Имах малък проблем на този турнир преди няколко години. След това никога не съм имал проблеми.
Изображение

Потребителски аватар
dimitrova
Мнения: 81
Регистриран на: 31 мар 2010, 10:41

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот dimitrova » 29 юни 2010, 13:13

Мери, не разбирам защо все нови и нови теми се появяват за Рафа. :qipbn:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот marto » 29 юни 2010, 13:47

dimitrova написа:Мери, не разбирам защо все нови и нови теми се появяват за Рафа. :qipbn:


Защото във форума има такава практика, на всеки 100 страници да се заключват темите, така е във абсолютни всички раздели, затова по-известните тенисисти (които имат фенове тук) като Надал, Федерер, Иванович, Шарапова и други имат по няколко теми :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 108 госта