ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Потребителски аватар
ina
Мнения: 421
Регистриран на: 14 юни 2007, 22:56

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот ina » 26 окт 2010, 21:29

Мерси за милите пожелания ! :)
Дани, Честит Рожден Ден !!!
Много щастие, усмивки и здраве :)

Потребителски аватар
лоретка
Мнения: 845
Регистриран на: 07 мар 2006, 16:44
Местоположение: София

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот лоретка » 27 окт 2010, 08:49

Хей, обсебените!
Благодаря ви много за цветенцата и миуите пожелания!
:qipaz: :smlove21: :smlove20:

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот yarra777 » 29 окт 2010, 08:51

Фондация Реал Мадрид награждава Рафа Надал

EFE | 28/10/2010
Следващият четвъртък, в Teatros del Canal, ще се проведе ежегодната гала вечер на Фондация Реал Мадрид, на която ще се връчат наградите Алма 2010, сред които изпъква тази, която ще получи Рафа Надал.

Чрез тези награди фондацията иска да изрази признание на труда на личности и институции, които представляват пример за обществото и които директно или индиректно са свързани със спорта.

Наградите са в четири категории: за спортна кариера, за солидарност, за сътрудничество с национални проекти, за международно сътрудничество и една изключителна, присъдена на петкратния шампион на Ролан Гарос „като признание за неговата кариера, качества и социална ангажираност”.

(...)

http://www.as.com/futbol/articulo/funda ... ftb_37/Tes
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот yarra777 » 30 окт 2010, 12:03

elpais.com написа:
Надал: „Остана най-трудното”

Изображение

МАНЕЛ СЕРАС - Barcelona - 29/10/2010

„Остана най-трудната част от сезона”. Рафа Надал ще положи последно усилие, за да приключи годината така, както винаги иска: печелейки. Световният № 1 призна по време на представянето на Novaelite, в Барселона – център за подобряване на резултатите на елитните спортисти, лидер в прилагането на авангардни технологии в спорта – че сезонът му е бил „много, много добър”, въпреки че това няма да го накара да свали гарда, и целта му е да приключи годината с още победи.

Испанският тенисист съзнава, че както на турнира в Париж, така и на МК, ще трябва да играе на настилки, които пасват най-малко на играта му. „Целта ми винаги е да печеля”, заяви Надал. „Годината ми беше много, много добра, много по-успешна, отколкото можех да си представя. Беше особено важно, че физически се чувствах перфектно, както е и сега, за да мога да приключа добре годината”, обясни той. „Искам да спечеля МК, но това е най-трудната титла, защото се играе в зала, където са най-тежките условия за мен. Ще направя усилие, за да се надскоча и да играя добре на този турнир”.

От 17 турнира, които Надал изигра през тази година, той спечели 6, сред които РГ, Уимбълдън и ЮСО. Успя да се справи с множеството мачове, защото този сезон травмите го пощадиха. Майорканецът, обаче, продължава да настоява, че тенис календарът трябва да бъде разпределен по друг начин. „Въпросът не е дали съм изиграл 17 турнира или не, а че календарът е зле разпределен. Не може да започва на 1 януари и да приключва на 30 ноември. Знам, че се работи, за да се подобри календара, но е възможно промените да настъпят чак за следващото поколение”.

Надал знае, че успехите през тази година се дължат на доброто му физическо състояние, но предупреди, че не винаги ще е така. „Сега се чувствам много добре, но знам, че контузиите ще се появят отново, защото тенисът е много изтощителен спорт. Подготвям се много основно, за да не пропусна нито един детайл от подготовката, за да мога в края на годината да бъда в максимална форма”, обясни № 1. „Това беше най-добрата ми година, сравнима единствено с 2008 г. по отношение на личното удовлетворение. Но като резултати тази е по-добра”.

За испанеца постигнатото е също така резултат на всичко, което преживя през миналата година заради травмите и личните проблеми. „Всичко това ми помогна да постигна това, което постигнах тази година”, призна балеарецът, чиято цел е „просто да продължа да печеля турнири” и да се задържи на същото ниво. След това – ваканция. Но знае, че един месец по-късно ще трябва да започне отново. И както винаги, да печели.


Снимчица от представянето:
Изображение

И клипче:
http://www.rtve.es/mediateca/videos/201 ... 5897.shtml
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот maryan unfaitful » 01 ное 2010, 15:39

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДЪНДИ!!!

Желая ти много полети насън и наяве! Успех в сбъдването на мечтите и много щастие по всички пътища!


Изображение

Да са ти весели и интересни дните!

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот yarra777 » 01 ное 2010, 18:56

Честит Рожден Ден, Дънди! :qipaz:

Изображение

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот marto » 01 ное 2010, 19:08

Ей и малкият порастна :qipaz:
ЧРД Дънди, много здраве, щастие, любов и незабравими купони :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот annysy » 01 ное 2010, 21:25

Дънди, честит рожден ден!
Изображение
:mrgreen:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
mmm_da
Мнения: 868
Регистриран на: 06 авг 2009, 22:56
Местоположение: somewhere in the middle....

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот mmm_da » 01 ное 2010, 23:05

Честит Ден Ден, Дънди!

Изображение


Освен здраве, слънчеви очи и устни във формата на лунен сърп, обърнат с острите крайчета нагоре, онези, същите,дето сънищата-мечти се закачват за тях, ти пожелавам да ти е пъстро. Дали в безброй цветове или само в нюансите на един - но да ти е цветно.


Изображение

Трепти в честота, в която винаги трептиш. Звучи, сияй, вали когато ти е дъждовно, но звучи.
И нека ти е сладко, когато искаш.....или тръпчиво-киселко отвътре за разнообразие, но да ти е безкрайно интересно всичко, което ти се случва!


Изображение

И "Наздраве"!
Никой, никога, да не взима "виното" от теб! С боси нозе и без одеало се живее, но без усмивките и искрите от спомени вътре в теб- не!

Пак "Наздраве", Дъндисимо!
Всичко е пред теб!
:qipaz:

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот rafaaydin » 01 ное 2010, 23:17

Благодаря в иза пожеланията :qipaz:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот maryan unfaitful » 02 ное 2010, 13:35

Клипче, в което Родик, Хюит и Лари Стефанки говорят за Рафа, но повечето време дават него. Към края има малко Рафе с дълга коса и кърпа. Оооо, тоя проклет Жулиен!!! :qipaq:

http://www.youtube.com/watch?v=zZp1n0XcZdw
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот yarra777 » 02 ное 2010, 18:57

Вчера за 6 часа са изкупени билетите за демото в Мадрид.

„Здравей, аз съм Рафа Надал и ти благодаря за дарението”

Неус Йеро

„Здравей, аз съм Рафа и ти се обаждам, за да ти благодаря за дарението, което направи за моята фондация. Ще се видим на 22 декември в Caja Mágica”. Това съобщение можаха да чуят вчера на мобилните си телефони всички онези, които изкупиха осемте хиляди билета за благотворителния мач „Обединени заради децата”, в който ще се срещнат Рафа Надал и Роджър Федерер, на 22 декември, в Мадрид. По този начин световният № 1 поиска да благодари за цялата получена подкрепа, „за да могат да се съберат колкото се може повече средства, и да продължа да работя по започнатите проекти”, казва той в съобщението. Дребен жест, който със сигурност е зарадвал феновете му. И може би много от тях никога няма да го изтрият от телефоните си.
:qipab:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот maryan unfaitful » 03 ное 2010, 01:49

Татко им на шибаните авиокомпании, които ни попречиха да се радваме на туй съобщение. :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот yarra777 » 04 ное 2010, 13:54

От ФБ:

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 31

Мнениеот yarra777 » 05 ное 2010, 00:03

Награждаването на Рафа:

http://www.youtube.com/watch?v=FBs4moeIUcw
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 97 госта

cron