ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот rkk » 22 юни 2010, 20:55

irr написа:Ама и какви са тия идентични екипи със Световната номер 1 :?::



Е Рафа е Световната Н1, следователно е нормално екипът му да е идентичен на този, с който играе Световната Н1 :qipap: :qipbp:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот maryan unfaitful » 22 юни 2010, 20:59

Ти се радвай, че не са идентични със световната номер две, че тогаз щяхме да изместим Нулиращия мрежи в па дьо дьо-то. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот maryan unfaitful » 22 юни 2010, 21:00

rkk написа:
irr написа:Ама и какви са тия идентични екипи със Световната номер 1 :?::



Е Рафа е Световната Н1, следователно е нормално екипът му да е идентичен на този, с който играе Световната Н1 :qipap: :qipbp:


И ти ми говориш за болни мозъщи! :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот yarra777 » 22 юни 2010, 21:11

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
mmm_da
Мнения: 868
Регистриран на: 06 авг 2009, 22:56
Местоположение: somewhere in the middle....

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот mmm_da » 22 юни 2010, 22:41

PyyHu написа:Тук все едно сам се души под мишницата :lol:


Защо, ти така ли правиш? Аман от плоски опити за умосъждения, де. :lol:

'Що не се пробваш да направиш подобен удар и да видим дали в порядъка от време между замаха и завъртането на ръката над главата ще успееш да си поемеш от телесната дъх, да я усетиш и определиш. :qipag:
И гледай да е уинър, че повечкото бяха такива. Ако не успееш от първите сто опита, продължавай с "прозренията" :qipag: . Отдават ти се. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот annysy » 22 юни 2010, 23:34

:qipaz: Честита ни победа. Идеално начало.
Само с тези търкаляния и мене ме шашка - може и без тях да минаваме.
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот PyyHu » 23 юни 2010, 12:25

mmm_da написа:
PyyHu написа:Тук все едно сам се души под мишницата :lol:


Защо, ти така ли правиш? Аман от плоски опити за умосъждения, де. :lol:

'Що не се пробваш да направиш подобен удар и да видим дали в порядъка от време между замаха и завъртането на ръката над главата ще успееш да си поемеш от телесната дъх, да я усетиш и определиш. :qipag:
И гледай да е уинър, че повечкото бяха такива. Ако не успееш от първите сто опита, продължавай с "прозренията" :qipag: . Отдават ти се. :mrgreen:


Защо остроумничиш бре, нямаше нужда.Чак и хвалби вкарваш.Просто написах как ми изглежда снимката , а ти взе да се вживяваш тука :qipbj:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот maryan unfaitful » 23 юни 2010, 14:53

Че да не е задължително само тъпизми да се ръсят, както е влязло в имиджа на некои юзъри? :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот maryan unfaitful » 23 юни 2010, 16:10

Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот marto » 23 юни 2010, 20:42

Програмата за утре:

15:00
Мъри - Ниеминен
Вожняцки - Чанг

Рафа - Хаасе
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот vill_1 » 23 юни 2010, 20:46

Рафа - Хаасе

Този нали беше контузен и нямаше да играе доста месеци?
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот maryan unfaitful » 23 юни 2010, 21:16

Явно никой не му е казал, иначе нямаше да се пъне. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот yarra777 » 23 юни 2010, 21:17

Отговорите за Ел Мундо:
Късмет на турнира, надяваме се да те видим как вдигаш купата. Четох, че споделяш къщата в Лондон с Фелисиано Лопес. Какво правите когато приключите с тренировките или мачовете? Гледате ли Световното? Как си прекарвате свободното време когато сте заедно? Благодаря много. Целувки. Ана Т. Перес.
- Не знам кой ти е казал това за къщата, но не е вярно. Бяхме в една къща с Фелисиано преди 4 години. Когато приключа тренировките, се прибираме вкъщи и гледам Световното, чета в Интернет, готвя и т.н. Всичко е както обикновено, все едно съм у дома, но без да съм там наистина... Тук не е Майорка...

Какво притежава Уимбълдън, което го прави толкова специален? Много ли се усеща разликата с Ролан Гарос? Как прекарваш напрегнатите дни преди финали? Благодаря. Пако Санчес Алварес.
- Уимбълдън е невероятен. Клубът е страхотен и атмосферата е много специална.

Здравей, Рафа. Поздравления за победата ти срещу Нишикори. Игра на много високо ниво и ми се видя много сигурен. Във втори кръг ще играеш с холандеца Робин Хаасе, с когото никога не си се срещал. Имаш ли представа как играе? Желая ти много късмет. Сигурна съм, че ще се представиш много добре. Благодаря ти. Ана Форд Санс.
- Благодаря много. Знам как играе, въпреки че никога не сме се срещали. Знам, че не е по темата, но тук всички мачове са трудни.

Поздравления за показното ти в Париж. Една толкова важна победа със сигурност заслужава съответното празненство... а тренира на следващия ден. Откъде взимаш тази воля? Прегръдки. Анхел Доминго.
- Много благодаря. Истината е, че имах ангажимент към турнира в Куинс. Освен това, за мен беше важно веднага да започна да тренирам на трева и да играя на добро ниво. Заради съществуването на тези две обстоятелства, нещата трябваше да се вземат на сериозно.

Поздравления за първата ти победа... и за всички предишни! Гледам те винаги когато мога (понякога и по нощите). Как предпочиташ да те окуражават по време на мач? Добре ли ти се отразява да ти припомнят някои неща (като „внимавай с бекхенда”, „движи се”) или предпочиташ да ти казват само „Вамос”? Пабло Барон.
- Благодаря много. Когато ме насърчават, ми помагат да стана по-добър. Понякога чувам съветите на треньора ми да направя нещо. Зависи от момента.

Здравей, Рафа. Поздравявам те за всичко, което си постигнал до сега. Защо е толкова хлъзгаво на Уимбълдън? Не го казвам само заради теб, а видях, че се случва на всички тенисисти. Жаклин Гирадо.
- Нормално е в началото. Тревата е хлъзгава, когато е нова. С напредването на турнира (дано мога да продължа да го коментирам от първо лице), ще слегне и ще стане повече като „земя”.

Въпросът ми, въпреки че си отговарял и друг път, е: Усещаш ли някаква болка в крака? Как се чувстваше в първия си мач на Уимбълдън? Желая ти целия късмет на света и да победиш Хаасе със същата лекота, с която го направи вчера. Хосе Санчес.
- Не, всичко е наред, за щастие. Благодаря много.

Здравей. Бих искал да знам кой тип играчи се приспособяват по-добре на трева – специалистите на хард или на клей? Благодаря и успех. Хосе Х.
- Аз мисля, че хардърите имат предимство заради по-плоските удари. И играчите, които имат добър ретур. Но в крайна сметка тревата е различна настилка, така че, зависи повече от играча, отколкото от предпочитанията му към другите настилки.

Здравей, Рафа. Как си? Четох изказването ти за ЦК на Уимбълдън. Кое го прави толкова специален? Хората? Лондон като цяло? Поздрави.
- Централният корт е страхотен. Атмосферата също е уникална. Тишината преди всеки сервис... Публиката също, начинът, по който гледат тенис и окуражават. Не знам, трудно е да се обясни чувството.

От кой съперник в твоята половина на схемата се страхуваш най-много на трева? Мисля, че имаше мъничко късмет :) . Знаеш ли, че победи японеца със същия резултат, с който Хаасе победи Блейк? Целувки. Ана Рамирес.
- Уважавам всичките си съперници. Страх не изпитвам от нито един. По-скоро респект. Ясно е, че добрите сервитьори са много опасни и на трева това се усеща много.





Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот maryan unfaitful » 23 юни 2010, 22:35

Ех, отличничката пак сколаса първа с домашното... :oops:

БЛОГЪТ НА РАФА ОТ УИМБЪЛДЪН


Здравейте.

И тази година ви пиша от къщата, която сме наели в Уимбълдън. Трябва да призная, че откакто избрах този вариант, ми е много по-удобно.
На времето отсядах в хотели в центъра, но през последните пет години (без последната) наемаме къща близо до кортовете. Разликата е огромна. Друго си е и е много по-добре. Така се чувствам у дома. Ами ние правим всичко, което правим и вкъщи. Готвим, чистим (това е май най-лошото)…

Но да сменя темата, този клуб е забележителен. Днес се качих на един от покривите и можах да го видя отвисоко. Красив е и ние сме много привилегировани да играем тук.

Рафа
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот maryan unfaitful » 23 юни 2010, 22:44

ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ

Кой е любимият ти вид тапас?
- Обичам всичко с риба. И маслини.

Мислиш ли, че щом парите за жените и мъжете са равни, жените също би трябвало да играят пет сета? Успех на Уимбълдън.
- Мисля, че въпросът е много по-сложен. Това изявление не е коректно.

Каза ни, че си гледал голф по телевизията. Играл ли си вече в Англия?
- Да, имах възможност. Прекрасно игрище, когато има слънце.

Каква е първата ти мисъл, когато се събудиш?
- Че трябва да стана… :D

Освен Испания, кой отбор би искал да се представи добре на световното?
- Много добър въпрос. Говорихме за това, докато гледахме тази вечер мача на Аржентина. Има няколко отбора, които обичам да гледам, като Англия, Аржентина, Бразилия…

Колко езика владееш? Знаем за испанския, каталунския, майоркански, английския, малко италиански, малко френски. Това е впечатляващо. Поназнайваш ли и някой друг език? Немски или шведски?
- Каталунски и майоркански са почти еднакви. Английският ми се подобрява… Френски не знам…

След като тренира с теб, Джейми Бейкър каза, че все едно играл срещу „машина” и си било истински културен шок. Как успяваш да бъдеш толкова концентриран, когато тренираш?
- Винаги съм казвал, че трябва да играеш, както тренираш, тъй че това отговаря на въпроса. Но определено не съм като машина.
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 86 госта

cron