АTP vol.2

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: АTP vol.2

Мнениеот Mike Bibby » 21 мар 2010, 11:04

Не ти харесва картинката, нали, Яра? :qipbj: Федерер пада втори кръг и си е все така непоклатим на върха, кофти тръпка, а? :qipaz: :qipag: А Левачето ще трябва да защитава 3 титлички и едно финалче в близките месеци. Доста мачове, доста натоварване, доста нервички. :qipab: А, да, и осминафинал на РГ има да защитава нашето. Освен да му пожелая дедо Любо да е в другата половина на схемата. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: АTP vol.2

Мнениеот yarra777 » 21 мар 2010, 11:17

Когато не ми харесва дадена картина поне не отричам, че съществува и в никакъв случай не ме побиват тръпки - свикнала съм да гледам картини, които не ми допадат и със сигурност това, че не ми харесва как рисува някой не може да ми развали настроението. Просто гледам картини на автори, които ми харесват и игра, която ми харесва. Щом теб те радва соцреализма, кефи му се, но аз ще пропусна. :qipad:
Колкото до следващите месеци, каквото и да стане, играта на Рафаел и самият той винаги ще бъдат много по-интересни от твоите ревливи, вкиснати кръчмари, колкото и да ти е мъчно.
Изображение

Потребителски аватар
mmm_da
Мнения: 868
Регистриран на: 06 авг 2009, 22:56
Местоположение: somewhere in the middle....

Re: АTP vol.2

Мнениеот mmm_da » 21 мар 2010, 11:38

Е, айде де, аман от комплекси, стига толкоз, преживейте го вече :qipag: ! Знам, че е тежко да ти мине Багер с 33ти номер в ранглистата връз "богопамазаната" глава, ама все пак се преглъща.Е, знам и че е криво да си първи поставен, пък и пръв да "отлетиш" още у трети кръг( след невероятна победа над господин Бай и невероятен тай срещу Ханеску ), а след теб да останат да "доиграват" номер 2, 3 и 4 .... :qipag:
Е, не е като да паднеш от отстранилия втория поставен, пък преди това и третия такъв да е отпаднал, няма смисъл сега да ривете, все е тая :mrgreen: ! И с обиди пак няма да стане, все ще си е изгърмял първи от Багер :mrgreen: ! И недей, че сега ще е драма, оня младеж дет' падна от дедо( който по няква случайност би и Джоко, ама туй съвсем случайно :qipap: , срам и позор :qipag: ) има и стъкло на всичкото отгоре! Мъка, мъкааааааа, ей богу ! :qipbj:

:qipaz: Яра, това, че всеки гледа не означава, че всеки може да вижда! Туй си е дарба ! :qipab:
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: АTP vol.2

Мнениеот yarra777 » 21 мар 2010, 11:57

Нел, някои неща не се преглъщат лесно, а и вече започвам да се съмнявам във вярата във величието на SAL на някои от феновете му, щом постоянно настояват да сравняват постиженията му с тези на пет години по-млад играч. Ама тарикатски не броят титлите му когато е бил на същата възраст, а пет години по-късно. Но едва ли е от комплекси, от какво биха ги имали? :mrgreen:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: АTP vol.2

Мнениеот Mike Bibby » 21 мар 2010, 12:11

Да паднеш от отстранилия втория поставен. :qipbj: Да, по-добре е да паднеш от 31-годишния Любичич, който от 2006 година насам има сигурно три свестни мача, отколкото да паднеш от тенисист, който има финал на турнир от ГШ в кариерата си. А Джоко още срещу Колшрайбер спаси 3 мачбола, така че едва ли чак такъв сюблимен подвиг е извършил дедо Любо. Е, да, за ваше огромно съжаление, момчето си повярва и срещу левачето, ама той кой ли не си вярва вече срещу него. :qipag: Даже мутанта Иснър, дето му се смеете, му взе сет. :qipag:

Радвайте му се на играта на вашето, бе, кой ви пречи, всички му се радваме. :qipbp: Страхотна игра. :qipap: С която вече и играч от топ 20 не може да бие. :qipbj: Опс, Иснър е номер 20, простете за грешката. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Колкото до играта на Федерер - тя си е перфектна. Неслучайно и един от прякорите му е Mr. Perfect. :qipaz: А на всичкото отгоре, освен красива, играта му е и ефективна и продължава да му носи големи титли. Колкото и да ви е неприятно, че е така. :qipaz: :qipbp: :qipbo:

Потребителски аватар
mmm_da
Мнения: 868
Регистриран на: 06 авг 2009, 22:56
Местоположение: somewhere in the middle....

Re: АTP vol.2

Мнениеот mmm_da » 21 мар 2010, 12:12

Яра, със сигурност не и от "величествени и гениални" изказвания, уеко "понапредналата" възраст( ти пък , 5 години какво са? и колко титли можеш да извоюваш за тях, има няма една две.... ).
Неее, не са комплекси, просто цифрите са много важно нещо в спорта, във всеки спорт, но що ли си мисля, че аз съм с изкривен поглед и повече ми дреме за това да виждам, че някой влага сърце в играта ! :qipab: Другото ми е просто пълнеж ! :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
mmm_da
Мнения: 868
Регистриран на: 06 авг 2009, 22:56
Местоположение: somewhere in the middle....

Re: АTP vol.2

Мнениеот mmm_da » 21 мар 2010, 12:23

Тия в АТР са в груба обърка със системата за точкуване :qipag: .Как може тоя велик Багдатис да е по-назаде в ранкинга при таквиз велики постижения,а , питам аз?! :qipap:
Нищо де, аз- безкапацитетната , няма да споря , 'щото е просто безидейно при ясна мисъл у отсрещния да питаеш надежда, че ще получи качествен спор без да има изблици като тези на децата от детската градина: " Нанананнааа, пък от утре сте четвъртииии :qipag: " ," Нека виии, пък вашият замалко(ама пусто не би :qipbj: , мъкаааа) не падна от асаджийчето !"
Айде, чуден ден пожелавам !Погледайте снимките с купата от двойките, може и да ви просветне :qipad: !
Последна промяна от mmm_da на 21 мар 2010, 12:24, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: АTP vol.2

Мнениеот yarra777 » 21 мар 2010, 12:23

Да, така и не разбраха, че нас ни интересува играта, затова гледаме всички мачове, и общо взето не ни пука особено за цифрите, за които можеш да говориш дори и когато не си правиш труда да гледаш цялата скука на "перфектната" и "красива" като статистически доклад игра. Но както сме казвали и друг път, въпрос на вкус. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
mmm_da
Мнения: 868
Регистриран на: 06 авг 2009, 22:56
Местоположение: somewhere in the middle....

Re: АTP vol.2

Мнениеот mmm_da » 21 мар 2010, 12:24

За който го има! :qipaz:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: АTP vol.2

Мнениеот Mike Bibby » 21 мар 2010, 13:10

Ама, разбира се, защо да се наслаждаваш на това как някой твори музика на корта, като можеш да гледаш как друг троши мотики на корта? :qipag:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: АTP vol.2

Мнениеот maryan unfaitful » 21 мар 2010, 13:31

Ех, Рафа, много има да те черпи Майк. Колко поводи даде за злорадство на дребната му душица, при положение, че цигулката на Фед напоследък яко скрибуца. :qipag:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: АTP vol.2

Мнениеот Mike Bibby » 21 мар 2010, 13:55

Скрибуца в надеждите на страдащите от комплекси. :qipad:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: АTP vol.2

Мнениеот maryan unfaitful » 21 мар 2010, 14:27

Е, не е учудващо, че лишените от слух не я чуват, както не е чудно и че изобщо говорят за музика. Но това, разбира се, няма нищо общо с комплексите. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: АTP vol.2

Мнениеот rafaelis » 21 мар 2010, 14:27

Ръсенето на злоба тук не ме притеснява, това е свободна нет зона, където всеки може да си говори каквото си иска.

Но виж, това, че човек, който ръси такава тук пише в спортно издание и така определя облика на спортната ни журналистика, непрекъснато обвинявана за липса на каквато и да е обективност (справка колко е харесвана във футболните теми) е нещо, което е много тъжно.

пп. Ако най-великият боксьор на света, печелил какви ли не мачове и титли в кариерата си, е нокаутиран N брой пъти от един и същи играч, бих била изключително внимателна в преценката си за двамата.

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: АTP vol.2

Мнениеот yarra777 » 21 мар 2010, 14:36

Твори музика ли? :qipbj: Биби, пак пишеш за неща, от които не разбираш. Някой журналист преди време е решил да се направи на интересен като използва в спортна статия понятия от изкуството и всички започнаха да ги повтарят като папагали, без да имат и грам представа от творчество, с което стават безкрайно смешни. Съвсем други бяха "артистите" в поколението на Кръчмаря, той, завалията, е сред най-безличните и лишени от изразителност играчи, но извади късмета талантливите му набори да имат проблеми с контузии и някои от тях да си падат повече по купоните, отколкото по тренировките. Добре, че вярно не е музикант, защото залите, в които щеше да свири щяха да са празни. :qipag:
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 90 госта

cron