РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

TennisBall1
Мнения: 348
Регистриран на: 27 яну 2008, 23:45

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот TennisBall1 » 05 яну 2010, 21:21

Честита нова тема и дано донесе повече успехи от предишните, взети заедно!!!
Много добър Роджър днес, ама едва ли може да се съди, като се има предвид какво му беше насреща. Но несъмнено изглежда в много добра форма. Късмет през новата година и на новата тема! :D

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот marto » 06 яну 2010, 00:08

Дано тази форма се задържи тогава през цялата година [-o< [-o< [-o<
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот maryan unfaitful » 06 яну 2010, 17:15

Много съсредоточено изгледах тоз мач и установих, че ръкавите на Роджър са с бяло на подгъва отдолу. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Мели » 07 яну 2010, 20:40

6-2 4-6 6-4 :qipbo:

Гледах само частично и май хванах основно завързаната част, като гледам първият сет е бил протоколен. Ама то е добре да се види как сме и в по-напрегнати ситуации, така че общо взето полезен мач. Гулбис със сервис главно ни изтормози, ама имаше и хубави по-дългички разигравания.
There's no finish line. Far from done.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Mike Bibby » 07 яну 2010, 21:25

Моите впечатления от тоя мач са най-вече от края на втория сет, така че не съм особено очарован. :qipap: Е, по всичко личи, че и Колята и Надалчо Фед ще ги бие в три сета. :qipad:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Mike Bibby » 07 яну 2010, 21:29

Между другото, супер оптимист съм за финала. Оказа се, че за разлика от Фед, Надал няма да срещне нито един сериозен противник до финала, което означава, че няма да изиграе нито един сериозен мач до финала, а това няма да му е от полза, когато се изправи срещу The Beast. :qipaq: :qipab:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот maryan unfaitful » 08 яну 2010, 18:12

Mike Bibby написа:Между другото, супер оптимист съм за финала. Оказа се, че за разлика от Фед, Надал няма да срещне нито един сериозен противник до финала, което означава, че няма да изиграе нито един сериозен мач до финала, а това няма да му е от полза, когато се изправи срещу The Beast. :qipaq: :qipab:


Вероятно защото Фед игра срещу много сериозни противници до полуфинала. И, да, шансът Давидко да вземе таз купа е много голям, обаче, Майк, ако на девойките розовите очила им тичат, на теб ич не ти ходят. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот vill_1 » 08 яну 2010, 18:14

Майк пак се опитва да превъзнася застаряващия швейцарец? #-o #-o #-o
Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Мели » 08 яну 2010, 18:50

Ех, какво е ставало тоя мач. Нищо не гледах и май по-добре. :qipac:

Нищо де, иде АО, а това си беше подготовка.
There's no finish line. Far from done.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот maryan unfaitful » 08 яну 2010, 18:54

Нищо особено, Мели. давидко влезе със самочувствието от предишния сезон и поведе с 3-0. Роджър го докара до 2-3, но не можа да стигне до изравняване и съответно до шанс за победа. Във втория същото стана малко по-късно. Ама, както всички знаем, на Роджър не му пука за тез, важни са шлемовете. :wink:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Mike Bibby » 08 яну 2010, 18:59

Мери, какво искаш да кажеш и какво е трябвало да напиша? Че Давиденко е по-добър играч от Федерер ли? :qipap: #-o

Очевидно е, че вече на тази "преклонна" възраст Федерер концентрира силите си за най-големите турнири - тези от "Големия шлем". И тази тактика миналата година проработи отлично. Дано и тази е така. Не отписах Роджър след АО 2008, не го отписах след Уимбълдън 2008, не го отписах след АО 2009. Няма да го отпиша и сега - след втората поредна загуба от Коля. :qipad: И съм сигурен, че Федерер ще спечели поне 3 титли извън ГШ тази година, включително поне един Мастърс. :qipab:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот maryan unfaitful » 08 яну 2010, 19:07

Майк, не знам какво съм искала да кажеш, но със сигурност бях учудена от това, което каза и съм цитирала. До полуфинала Федерер нямаше ич по-трудни противници от Рафа, тъй че версията с по-леките мачове прозвуча яко кухо. Колкото до миналогодишното проработване на мейджърите, даже ти знаеш защо се получи тъй успешно, колкото и да не ти се ще. А аз никога не съм говорила за преклонна възраст на Федерер, нито за негов залез, за разлика от многото журналисти и коментатори, които сега го възхваляват. И съм напълно съгласна всеки да се грее на котлончето на мечтите си, обаче като пише статии, които възхваляват победа над Кристоф Рошус, прощавай, ама е ужасно глупаво. И впрочем, нека си кажа, евала на Кристоф, че не се отказа нито срещу Рафа, където яде далеч по-як бой, нито срещу Фед, за разлика от Дарсис, на когото не му удържа самочувствието. :wink:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Mike Bibby » 08 яну 2010, 19:22

Мери, мисля, че ти трябва да си свалиш розовите очила. Естествено, че Гулбис и Давиденко са много по-сериозни противници от Дарсис и Троицки. Просто е смешно да настояваш за каквото и да е сравнение. Колкото до миналогодишните титли на Федерер - спечели си ги абсолютно заслужено и всякакво омаловажаване е тотално смешно, но това вече нееднократно съм го коментирал.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот vill_1 » 08 яну 2010, 19:23

Очевидно е, че вече на тази "преклонна" възраст Федерер концентрира силите си за най-големите турнири - тези от "Големия шлем".

Като няма какво да друго да кажеш,така е!Извънземния красавец Девиденко така му го нахлузи на Фед,чак ме изкефи.Щял да си пази силите за Големия шлем!Ха,ха!Ти май за състърс Уилямс говориш.Че ако и те го барнат,ще го разпилеят на корта!
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот maryan unfaitful » 08 яну 2010, 19:26

Майк, за Давиденко дума не съм казала. Колкото до Гулбис, той изигра сет и малко на по-различно ниво, но също няма нищо общо с топ тенисистите. И не ми приписвай розови очила, моля, не аз написах, че Рафа ще бие Фед в три сета на финала, преди да е изигран полуфиналът.
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта

cron