РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот yarra777 » 19 авг 2010, 11:19

dimitrova написа:Яра и Мери винаги търсят под вола теле. Мери, много ми е интересно къде си го срещнала този фен на Фед, тей като по твоите думи, изглежда , че няма такива. Защо не гледаш под лупа своя Надал, ами все търсиш кусурите на Фед. Такива винаги ще се намерят, тей като няма безгрешни, не можеш ли сетне да го разбереш?! :qipad:
Пък и би трябвало темата за Фед да е създадена за съмишленици, а не за фенове на Рафа, които да влизат тук единствено за да го оплюват, независимо по какъв начин - с обективни мнения или не!

Нима наричаш Фед вол? Айде, втори човек, след Виландер, се съмнява в наличието на нужните атрибути. :qipbj:
Не му търсим ние кусурите, той сам ни ги навира в очите постоянно. :mrgreen: Темите са за всичко, свързано с един тенисист, никъде не пише, че трябва да се пишат само оди за възхвала. Но доколкото виждам и ти си на мнението на много от феновете му, че за Величието - или добро, или нищо, което нали знаеш на какво напомня? :qipad:

PyyHu написа:Тук се изпразват душевно.

Много грешиш, Федчо няма нищо общо нито с душите ни, нито с изпразването. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
dimitrova
Мнения: 81
Регистриран на: 31 мар 2010, 10:41

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот dimitrova » 19 авг 2010, 15:08

Пак не си разбрала правилно :qipbl: Не съм казвала. че за ВЕЛИЛЧИЕТО ИЛИ ДОБРО, ИЛИ НИЩО!!! Подчератах, че вие влизате единствено за да го оплювате независимо по какъв начин - с обективни мнения или не!!! Аз не съм против това да има диалог, но не само хулене да изпъква тук. Не съм ви видяла някой път да влезете и искрено да поздравите за победата на Федерер. И пак казвам - кусури ще има, той не е най-добрият тенисист на всички времена, а просто ЕДИН от най-добрите, и си е човек, а пък Мери щом си мисли, че Надал е съвършен и недостатъци у него не могат да се намерят, на които може човек да се позабавлява, си е нейн проблем. :qipad:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Al » 19 авг 2010, 15:30

Не знам дали е най-добрият, но със сигурност е най-успешният!

:qipaz: :qipaz:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Your new lover » 19 авг 2010, 15:35

Аз не виждам смисъл от тази тема .. Това се предполага, че трябва да е фенклуб, а не бойно поле ..
    Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот PyyHu » 19 авг 2010, 18:38

Айде да се пренесем в темата на Надал, там ще се съберем повечко народ и ще стане и меле накрая :D

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот yarra777 » 19 авг 2010, 20:27

dimitrova написа:Пак не си разбрала правилно :qipbl: Не съм казвала. че за ВЕЛИЛЧИЕТО ИЛИ ДОБРО, ИЛИ НИЩО!!! Подчератах, че вие влизате единствено за да го оплювате независимо по какъв начин - с обективни мнения или не!!! Аз не съм против това да има диалог, но не само хулене да изпъква тук. Не съм ви видяла някой път да влезете и искрено да поздравите за победата на Федерер.
Пак? :qipbj: Аз пиша, че ме развеселява и ми харесва определено изказване, а ти го наричаш плюене. Как да стане диалога тогава? :qipag: И как очакваш да видиш искрени поздравления, след като знаеш много добре, че много от нас не го харесваме? Няма логика. :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот PyyHu » 19 авг 2010, 23:23

Леле .. колко сте банални вече двете с Мери.Нали си имате тема за любимия тенисист.Пишете си там, какво се занимават с Федерер.Та те 75 % от мненията ви са в тази тема :shock:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот maryan unfaitful » 20 авг 2010, 23:10

За пръв път чувам, че обективното мнение било "оплюване". :qipag: И не знам защо нас ни нарекоха секта, след като ние приемаме Рафа с всичките му достойнства и недостатъци. А тук трябва само да се фърлят метани и да се говори колко е велик Федя.

И, не, Рууни, много повече ми трябва за оргазъм от играта на Федя. Надявам се, че неговите фенове се облажват от победите му, поне така звучат някои от тях по телевизията или в писанията си.

Очевидно аршините за различните теми са различни, щото нас ни упрекват, че се вълнуваме от подробности за Рафа, а тук не се изнася никаква информация, освен снимчици, но недай си боже да цитираш Вожда и да му се посмееш, напрау революция се заформя.
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот yarra777 » 21 авг 2010, 19:58

Мери, явно и на тях не им харесват особено речите и поведението на Фед, как искаш да пускат инфо? :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Ich_Will_ » 22 авг 2010, 10:38

Роджър е на финал след като победи Маркос Багдатис с 6:4 6:3 и ще играе на финал с Марди Фиш.

Победа на финала с 6:7 7:6 6:4! :qipaz:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Mike Bibby » 23 авг 2010, 10:29

Ех, този Роджър... как стремглаво залязва. :qipag:

Потребителски аватар
miteto
Мнения: 980
Регистриран на: 03 май 2007, 13:14

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот miteto » 23 авг 2010, 13:42

Пак ще става №1
ФРГ ЗАВИНАГИ
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот PyyHu » 23 авг 2010, 19:16

Естествено, че ще стане, това му се полага :qipbo:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот Al » 23 авг 2010, 20:24

:qipbo: :qipbo: :qipbo:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
coyotes
Мнения: 821
Регистриран на: 28 дек 2006, 03:45
Местоположение: sofia

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 7

Мнениеот coyotes » 31 авг 2010, 13:17

PyyHu написа:Естествено, че ще стане, това му се полага :qipbo:


:qipay:
Изображение
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 92 госта

cron