ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

ligabye
Мнения: 408
Регистриран на: 05 май 2009, 17:19

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот ligabye » 19 авг 2009, 13:09

Ти си му го казала, а :)

Абе мача съвпада с друг мач, където ще съм аз, но ви давам едно рамо, лека победа :)

Потребителски аватар
mmm_da
Мнения: 868
Регистриран на: 06 авг 2009, 22:56
Местоположение: somewhere in the middle....

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот mmm_da » 19 авг 2009, 13:57

Лелее , чудеса !!! И въпреки , че все още се "очупвам" , ще се включа и аз в повсеместните празненства :qipbo: по случай новата тема ! :qipbp:

ДА НИ Е МНОГО , АМА МНОГО ЧЕСТИТА !!!
ех , колко е хубаво , когато казваш " Ни" :qipad:

Марто е спретнал разкош-ретроспекция :qipbo: , затуй ще "закача" само няколко твърди :qipae: и страхотно усмихнати !

Изображение

Изображение

Изображение

И ще си пожелая само да е здрав и да излезем от "тъмнината " ,която ни обгръща !
Защото само силните " сърца " се прераждат .....

Изображение

.....и стават дваж по- силни ! (ама какъв оптимизъм струи от мен :qipap: , нека пък -и дано е заразен)

Изображение

:qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот maryan unfaitful » 19 авг 2009, 14:03

БЛОГЪТ НА СИНСИМИНИ

Видяхме го!

Пиша набързо, защото ще си почина от тениса до по-късно следобед, а и с две тренировки на ден (надявам се) няма да ми остане място в паметта, за да запомня всичко.
Отидох много рано в комплекса, около 8,40. Вече имаше хора, но не много, затова се срещнах с esmejo (другите идваха насам) и заехме места на най-горните редове до корта на Рафа. О, забравих да кажа, че като минавах през паркинга на играчите към входа, видях Ройг да излиза да пуши – добър знак, че Рафа е пристигнал. Само че, точно в девет часа, когато Рафа трябваше да тренира, започна да вали. Небето изглеждаше сякаш никога вече няма да види слънце и започнахме да мислим, че денят ще е ужасен. Но след 45 минути спря да вали и започнаха да почистват Корт 5.
Видяхме се с ББ, майка й и Калиопея, и внезапно забелязахме, че сега Рафа е записан за тренировка на корт 7, само че никой не го чистеше. Помотахме се около пети корт, надявайки се да се появи там, но вместо това излязоха Ханеску и Гарсия-Лопес. Чудехме се какво да правим, но в този момент група подавачи, въоръжени с пособия за чистене излязоха на седми корт, тъй че се упътихме натам… за всеки случай. Те подсушаваха като луди и точно когато (отново) попитахме охраната дали знае нещо, той ни каза: „Спокойно, ще дойде”. На esmejo й трябваше около половин секунда, преди да изкрещи: „Той е! Виждам розовата фланелка!” и Рафа се появи на пътеката.

За щастие вече стояхме на оградата и той излезе на корта точно пред нас. Подавачите продължаваха да сушат като луди, затова Рафа седна на стола за малко, говорейки си с Маймо, Бенито и новият член на бандата, когото не съм виждала досега (той беше и вчера на сергията за сладолед)… може да е стажант. Ще пусна снимки по-късно. Рафа тренира пак с Лапенти, който трябваше сам да подсуши своята страна на корта.
Бенито беше много мил с подавачите, говореше им, докато сушаха линиите. Мй го чух да казва: „Вижте, Рафа скача на въже, и вие трябва да го направите”, докато Рафа загряваше. Трябва да призная, че Рафа не изглеждаше супер щастлив. Май се притесняваше от мокрия корт (или че са го вдигнали толкова рано). Провери всички линии, после постояха десетина минути, чакайки… не знам какво. Може би кортът да изсъхне още малко.

Той тренира около 90 минути. Главно удари от основната линия, които влизаха по-добре, отколкото на първата тренировка, но също така волета и сервис. Играха тайбреци или геймове накрая – мисля, че Рафа изгуби всичките. През повечето време той правеше мрачни физиономии, клатеше глава, а веднъж се престори, че ще удари ракетата в земята. Сервисът му беше… отсъстващ. Само няколко влязоха. Освен това китките му бяха бинтовани, но съм 99% сигурна, че пак си е забравил лентите. И пак показваше пришките си на Ройг.
Рафа определено Нe беше доволен днес, затова не съм изненадана, че ББ току-що ми пусна СМС, че ще тренира пак в 19 часа. Все пак, се усмихна няколко пъти, включително в началото, когато някой извика: „Рафа, снимка, моля те” и той учтиво отговори: „Не точно сега”. Говореше много (и ругаеше) и ни направи услугата да поседи около десет минути без фланелка, докато Маймо му бинтоваше китките. За съжаление накрая облече друга фланелка, но в края на тренировката пак се преоблече. Беше ПОДГИЗНАЛ и успях да направя няколко снимки, точно когато слънцето се показа иззад облаците … виждат се капчиците пот по ръцете му…

Съжалявам, постът стана много дълъг. Тръгнах си, след като гледах втория сет на мача на Вердаско и отидох да обядвам в „Парена”. За читателите, които не са от САЩ, това е верига заведения, които предлагат салати, сандвичи и супи – идеално за обяд. Стоях там и разглеждах моите 400 снимки на Рафа, когато влезе Мирка. Знам, че много хора не я харесват, но трябва да кажа, че изглеждаше МНОГО ДОБРЕ за човек, който е родил близнаци преди няколко седмици и се държеше много мило. Тя взе голям плик с разни неща. Удобно бях седнала от страната, където беше паркирала колата си и ми се стори, че децата са вътре заедно с бавачката. Оказа се, че била Мери Джо Фенрандес. Браво на нея, че е излязла малко от хотела!

Ще се върна скоро в центъра, защото заради мача Иснър-Хаас довечера, съм сигурна, че на тренировката на Рафа ще има огромна тълпа. Надявам се да пусна и втората част днес заедно със снимки… но са много и ще трябва да подбирам.
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот maryan unfaitful » 19 авг 2009, 14:24

БЛОГЪТ НА СИНСИМИНИ

OMG, Рафапреизпълнена съм!!!

Втората тренировка беше дори по-хубава от първата. Но да карам поред…

След като Вердаско загуби, а аз видях Мирка в „Панера”, отидох на гости на приятелка, за да декомпресирам малко, преди да се върна в комплекса към 17 ч. (признавам, че бях пощръкляла от мисълта, че трябва да си намеря място на тренировката на Рафа и си представях тълпи, които го чакат от часове). Тъй че взех малката съфенка, която ме придружаваше тази вечер и я сложих да пази места на корт 3, докато аз обиколих, за да разузная. Изгледахме остатъка от много забавния мач на двойки на Цонга и Йодра.
Все още чакахме Рафа да излезе, когато ББ ми пусна СМС, за да потвърди, че той ще тренира на корт 4. 4??? Мислех, че е на трети. Изтичах да проверя разписанието на тренировките (много ми харесва, че ги обновяват) и, разбира се, ББ беше права. Присъединихме се към нея, Съмър 3 и Калиопея в предната част на корта, точно зад пейката, на която (надявахме се) щеше да седне Рафа. Побъбрихме и погледахме текущата тренировка, и докато се усетим, Ройг и Бенито излязоха на корта.
Рафа скоро ги последва и когато публиката го аплодира, той свали шапка, поклони се леко и извади ОГРОМНА усмивка. Още от първите минути стана ясно, че е в МНОГО по-добро настроение. Веднага забелязахме, че китките му са пак превързани, но този път сложи и лентите върху тях. Надявам се, че това не е повод за тревога, макар че по-късно видях Маймо да говори с треньора на партньора му (не знам кой е) и да прави движения с китката, а после да сочи към долната част на ръката си.
Рафа ни почерпи с преобличане и започна да разцъква, като се изпоти много бързо. Имаше МНОГО плоски удари от основната линия, които летяха по-бързо и от сутринта. Уцели и доста линии. О, забравих да спомена, че когато вадеше ракетата си, подаде плика на Бенито, за да го издърпа и всички започнахме да се смеем. Бенито се обърна и каза: „I am like a ball boy. But more boy than ball boy.” Маймо, Бенито и някакъв непознат треньор седяха точно пред нас и успяхме да подслушаме повечето неща, за които си говореха. През повечето време Бенито работеше на лаптопа си, сякаш отговаряше на имейли и искания за интервюта. Впрочем, май изяснихме мистерията дали Рафа пише във Фейсбук, защото определено го видях да работи по страницата, май добавяше администратори. Маймо също беше много сладък и на няколко пъти се извини, че е застанал пред камерите ни.

И тъй, тренировката мина добре, Рафа беше много сладък – усмихваше се, правеше номера с топката и т.н. Тренираха и волета и сервиси, които също изглеждаха по-добри от сутринта, макар че е трудно да си представя, че би могъл да сервира по-зле от тогава. Някъде помежду имаше нова смяна на фланелката, а около 19,45 той ни почерпи като се отказа от потните фланелки завинаги! Гледахме поне 30 минути безфланелна, мокра красота ТОЧНО пред нас.
Пак играха геймове или тайбреци (не мога да кажа, защото бях твърде заета да зяпам тялото на Рафа, за да следя точките) и макар че Рафа играеше по-добре от сутринта, определено още не беше доволен. Няколко пъти извика и направи много физиомутрички.
Към 20,15 приключи, но бавно се избърса с кърпата и изцеди подгизналите си фланелки. Хвърли лентите в публиката и Бенито се скара на едно момче, което избута едно момиченце, за да хване едната. Някой помоли Рафа за останалата лента, той погледна и каза с някак отвратен вид „Ъъъ, не, не мисля”. После подписа на всички, които чакаха и се снима на няколко пъти.
Хареса ми, че когато спаринг партньорът на Рафа си тръгна от корта, публиката силно го аплодира. Той се огледа изненадан и му трябваха няколко мига, за да разбере, че хората, които махат с програми към него, искат автограф. Сигурно е решил, че след като Рафа е там, той ще бъде пренебрегнат.

МНОГО съжалявам за дългия пост, но всяка подробност ми се струва важна. Довечера трябва да преровя към 750 снимки и ще се опитам да пусна поне няколко от тях след малко. Би трябвало да има ХУБАВИ!

Забравих да добавя още нещо забавно, което каза Бенито вечерта. В края на тренировката някой му извика: „Моля ви, грижете се за нашето момче!”, той се усмихна и отвърна: „Добре, но през повечето време той се грижи за нас.” Много ми хареса.
Последна промяна от maryan unfaitful на 19 авг 2009, 15:58, променено общо 2 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот maryan unfaitful » 19 авг 2009, 14:31

Снимки от тренировката във вторник СУТРИН

Топкоподавачите подсушават корта
Изображение Изображение

Рафа чака да подсушат корта
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Рафа проверява линиите, докато Лапенти сам си суши корта
Изображение Изображение

Още мутрички
Изображение Изображение Изображение Изображение

Преобличанка
Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение

Най-младият фен на Рафа – присъства и на двете тренировки
Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Жената на Давиденко се опитваше да впечатли публиката с футболните си умения. Мисля, че ревнуваше, задето всички обръщат внимание на Рафа
Изображение

Маймо, както винаги пише в тетрадката си
Изображение

Рафа си гледа пришките
Изображение Изображение Изображение
Изображение


Тази ръка
Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот rafaaydin » 19 авг 2009, 14:34

Мерсаж Мери! :qipaz:

s.katalin написа:caps from Rafael Nadal kidding around before practice
From: srae1971

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


s.katalin написа:caps from the Preview Interview posted by María Laura

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот maryan unfaitful » 19 авг 2009, 14:45

Ох, с тия снимки на Синси и аз подгизнах. :qipag:

БЛОГЪТ НА СИНСИМИНИ

Снимки от тренировката във вторник ВЕЧЕР

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение

Това е… Разбита съм.
Изображение

Потребителски аватар
mmm_da
Мнения: 868
Регистриран на: 06 авг 2009, 22:56
Местоположение: somewhere in the middle....

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот mmm_da » 19 авг 2009, 15:07

Не знам дали едно благодаря ще е достатъчно , но ....Благодаря Мери :qipax: и Дънди :qipax: ( аз пак културно ще попитам , нещо против и аз да се обръщам така кам теб :qipbr: ) !!!

Сега спокойно някой може да дойде и да ме "изчагърта от пода " , макар силно да се съмнявам ,някой да е способен на подобно геройство !!!
Дано успея да се събера до добечера
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот maryan unfaitful » 19 авг 2009, 15:12

Споко, още не сме те довършили. :qipag:

БЛОГЪТ НА БЛУБЪРД

Току-що разгледах снимките и видеоклиповете. Ще започна с безфланелните снимки от днес, когато Рафа си тръгваше от тренировката. Видеото без фланелка е как си седи и Маймо му слага лепенки и е с лошо качество. Вместо това ще се опитам да кача едно доста дълго (и хубаво) видео на загрявката. Този път нямаше танци, но пак има много хубави неща… дълго е около девет минути, а нямам умения/време/търпение да го редактирам, но мисля, че е интересно да се види. Сигурно качването ще трае дълго… но засега ето ви това.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот rafaaydin » 19 авг 2009, 15:14

mmm_da написа:Дънди :qipax: ( аз пак културно ще попитам , нещо против и аз да се обръщам така кам теб :qipbr: ) !!![/size]

Нищо напротив :qipae:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот maryan unfaitful » 19 авг 2009, 15:30

БЛОГЪТ НА БЛУБЪРД
Синси, ден трети


Току-що се върнахме от безфланелна и потна Рафа тренировка и открих, че тубето, което трябваше да качи видеото за два часа, нищо не е свършило. Съжалявам, ще го погледна по-нататък. Но… добрите новини са, че успях да заснема 4-5 минути безфланелен Рафа отблизо, който удря свирепо топката, тъй че ще се опитам да ги кача по-скоро.

Първо ще ви разкажа за деня, после ще се опитам да добавя още снимки. Вече съм напълнила една 4-гигабайнота карта и започнах втората заради всички клипове, които снимам. Ще добавя и някои много хубави снимки на Съмър 3.

Сигурно всички вече сте чели доклада на Синсимини за сутрешната тренировка на Рафа. Валя, всичко се позабави и топкоподавачите трябваше да помогнат за сушенето на корта.
Изображение

Рафа, спокоен и усмихнат, преди тренировката
Изображение

Синсимини и esmejo се наслаждават на Рафа
Изображение

Мокър Рафа, тук е невероятно влажно
Изображение

Съгласна съм със Синси, че не беше особено доволен от сервиса си… много се стараеше, както и в точките,но не печелеше. Както обикновено, много хора бяха дошли да го видят и с удоволствие срещнахме Lesilator. Тя също ще пише блог, поне така мисля! Тъй че Съмър 3, аз Синси, Lesilator и esmejo бяхме застанали в редица до оградата и гледахме как нашият Рафа тренира. Облаците изглеждаха зловещи, но слънцето просветна за малко. Денят беше много влажен, но повече не валя. Добре. Снимките в предишния пост са на Рафа, който си тръгва от тнеринолка. Тръгна си, без да подписва автографи този път, но отвън се срещна с Росана за кратко интервю, което ме води до следващата ни среща.

Росана и екипът на ТВЕ вървяха към главния вход на комплекса и ние я заговорихме. Тя беше много любезна и по-късно Синси ми напомни да не се вълнувам толкова и да говоря по-бавно, защото сигурно не е разбрала и половината от това, което съм й казала. Казах й, че ми е харесало интервюто в Порто Кристо и Рафа е изглеждал щастлив и спокоен. Тя отвърна, че е така и много уверено каза, че Рафа вече е добре и влиза във форма. Напомнихме й да „гледа” за нашия Рафа флаг и тя разбира се обеща. Беше така мила да се снима с по-голямата част от групата ни.
Изображение

Отляво надясно Lesilator, РР, Синсимини и ББ

После се разделихме и седнахме да преживеем шока от загубата на Вердаско в два сета. След това проверихме каква е конкуренцията на Рафа в мача Сепи-Херних. Бяхме виждали Херних в ИУ и искахме да видим как играе. Не смятам, че Рафа ще има кой знае какви проблеми със Сепи, като се има предвид как играе. Но това е мое мнение.

После разбрахме, че Рафа ще тренира в 19 ч., затова решихме да се върнем в хотела, да прегледаме снимките си, да хапнем нещичко и да купим още батерии за камерата ми. (мисля, че днес успях да изтощя осем). Обади ми се rafathe 1 и се уговорихме да се видим на тренировката. Събрахме се голяма агитка, но за това ще разкажа в следващия пост.

Да спомена няколко случки, несвързани с Рафа. На закуска се появи Сьодът и аз казах на нашата келнерка Елизабет, която ни снабдява с много вътрешна информация, да бъде тъй добра да му сервира арсеник. Тя знае доста за тениса, но утре е последният й ден тук, след това се връща в Пърдю, където учи. Елизабет ни каза и че играчите не плащат за хотела, докато побеждават. Интересно! Друга интересна подробност е, че всички постери със снимки на Рафа по странен начин са изчезнали от хотела, но онези с Фед са си още тук. Освен това изживях ОГРОМЕН МОНОГРАМЕН СИНДРОМ днес на тренировъчния корт близо до Рафа и се надявам, че монограмът не ми е увредил ретината… следва продължение.
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот maryan unfaitful » 19 авг 2009, 15:46

БЛОГЪТ НА БЛУБЪРД
Ден трети в Синси – продължение


Упътихме се обратно към центъра около 17,45, за да имаме време да заемем позиции за тренировката на Рафа по-рано. Аз отидох да се освежа и заръчах на Съмър 3 да направи задължителното посещение до таблото с разписанията на тренировките, тъй като корт 4 беше пълен със зрители на мач. Тя разбра, че Рафа е бил преместен на 3 корт, затова хукнах натам, след като пуснах СМС на Син.

Забелязах Кали (и лелите й) и тя дойде с нас отпред, после се появи rafathe1 и се събрахме яка група за скандиране и точене на лиги.

Изображение

Синси е описала хубавите неща за тренировката на Рафа. Бяхме близо… толкова близо… и Маймо на два пъти ми се извини, че ми е попречил да сниман. Случката с Бенито и опаковката на ракетата веднага ми напомни как РФ кара подавачите да му вадят ракетите и дълбоко в сърцето си мисля, че Рафа си правеше шега с това. Ще видите този момент, ако някога успея да кача видеото на Тубата. Освен това имам страхотно клипче на безфланелен трениращ Рафа… в движение със свирепи удари и хвърчаща пот. Надявам се, че ще успея да го кача, тъй като е сто пъти по-хубаво от онова, което се оказа с лошо качество.

Беше прекрасно да седиш, без слънцето да гори главата ти, да наблюдаваш Рафа от първите редове и никой да не те блъска и ръга с лакти. Както каза Син, Бенито беше много делови. Маймо пишеше бележки в тетрадката си, а Ройг даваше предложения. Настроението беше непринудено и Рафа играеше много по-добре от сутринта, а понякога изпадаше в пристъпи на палавост. Показа омерзение към някои удари, които не ставаха, както ги беше искал, но и получи някои овации на крака за някои попадения типично в негов стил.

Ето няколко от снимките, които направих, ние бяхме на 2-3 метра от Рафа, когато седеше.

Изображение

Безфланелен в Синсинати
Изображение

Така се беше потил, че изцеди фланелката си, преди да я прибере… и дълго раздава автографи
Изображение

Сетихме се да попитаме Бенито кога ще тренира Рафа на другия ден, той не беше сигурен, но смяташе, че ще е около 11. Попитахме го и за енти път откъде можем да се сдобием с шапката с бичите рога и той каза, че ще я има на USO. Съмър 3 директно изкрещя на Рафа: „Кога ще се сдобием с шапката ти, Рафа?” (тайно се надяваше, че той просто ще й хвърли изпотената), но той само отговори: „След няколко месеца”. Затова предположихме, че никой от тях не знае, но все пак казах на Бенито, че има търсене.

Имаше и кратка схватка за Рафа артефакти и аз успях да отмъкна потна кърпа, бутилка от вода и гореспоменатия плик на ракетата.

Всички стояхме там, лъчезарни, че най-после сме видели безфланелна потна тренировка. Lesilator дойде при нас от отсрещната страна и решихме да се съберем утре сутрин назакуска. Ето я цялата група (не си ли личи, че рафасияем?)
Отляво надясно rafathe1, ББ, Lesilator, Син, Съмър 3, Калиопея
Изображение

Най-добре да видя какво става с Тубата… лека нощ.

Изображение[/quote]


Забавно видео на Рафа от тренировката днес
http://www.youtube.com/watch?v=L0OS-T09J0s

Безфланелно видео
http://www.youtube.com/watch?v=EHMaGZR8Ksw
Изображение

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот blond » 19 авг 2009, 16:00

Ааа, Мериии, убиваш :qipba: Предлагам да не се пускат накуп толкова безфланелни снимки.... :qipag:

п.п.Благодарско за преводите!
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот maryan unfaitful » 19 авг 2009, 16:14

Що бе, Хриси, аз поне се почувствах баш като на синсинатски климат. :mrgreen:

Качили са безфланелното видео в РН ком, а ето момента с Бенито и ракетата, сниман от друг ъгъл - от Калиопея.

http://www.youtube.com/watch?v=mRdt2T26VJY
Изображение

Потребителски аватар
niiceto
Мнения: 549
Регистриран на: 23 ное 2007, 15:25
Местоположение: sofia
Контакти:

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот niiceto » 19 авг 2009, 17:00

Леле мале какви снимки! =P~ :oops: =P~
Ще ми трябва известно време да се осъзная и да започна да мисля пак. :qipag:
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 117 госта

cron