ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот yarra777 » 23 окт 2009, 01:13

От снощи: http://www.youtube.com/watch?v=ICrGZSDOarw

Страхотно му се отразява въздуха в Барселона. :qipab:

Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Последна промяна от yarra777 на 23 окт 2009, 01:22, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот yarra777 » 23 окт 2009, 01:20

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот blond » 23 окт 2009, 08:42

Приветско!
Яра мерси за страхотните снимки!
Ето няколко и от мен, от официалната страница във ФБ на Рафаел!
Изображение
Изображение
Изображение
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот glory » 23 окт 2009, 09:48

Ето още едно клипче от вчерашните новини:

http://www.youtube.com/watch?v=gQIED48lJvQ&feature=channel
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот yarra777 » 23 окт 2009, 10:01

elmundo.es написа:Actualizado jueves 22/10/2009 20:31 (CET)

„Ние сме фаворитите, но трябва да го докажем на корта”

EFE

БАРСЕЛОНА – Рафаел Надал призна, че Испания е фаворит на финала за ДК, който ще се играе срещу Чехия от 4 до 6 декември в Palau Sant Jordi в Барселона. „На ДК този, който играе у дома винаги е фаворит, но фаворитът не винаги печели. Трябва да се докажем на корта”, посочи Надал.

Играчът заяви това в каталунската столица, където пристигна, за да получи от своя клуб, Кралският Тенис Клуб Барселона, реплика на трофея „Conde de Godó” като единствен петкратен шампион на турнира (2005 – 2009). За №1 в испанския отбор Чехия „няма слаби места” и разполага с „играчи на високо ниво” като Томаш Бердих и Радек Степанек, които представляват и добра двойка. „Срещу тях не можеш да кажеш предварително, ще имаш спечелена точка”, предупреди.

След като преодоля проблемите си в абдомена, сега Надал иска да се концентрира да приключи годината по най-добрия възможен начин. Купа Дейвис ще бъде мечтаната кулминация. „Много ме радва, защото става дума за специално състезание, в което представляваш своята страна. Основната цел за края на този сезон, преди всяка друга, е да я спечелим отново”, каза.

Затова Надал отправи призив към феновете от „Барселона, Каталуня и Испания” да напълнят Сант Жорди и „да помогнат да спечелим Салатиерата”. Майорканския тенисист също така отрече да има спор с колегите си Фелисиано Лопес и Фернандо Вердаско за мястото на финала.

„Това, което казах беше, че играчите трябва да играем, а не да даваме мнения. Можехме да кажем мнението си, ако трябваше да се избира дали да се играе на морското равнище или не, но след като Мадрид се отказа, вече нямаше какво да говорим. Всички градове – кандидати бяха на морското равнище и федерацията трябваше да реши”, обясни.

На събитието Надал игра с деца от школата на клуба и отговори на техните въпроси преди да получи копието на трофея. „Имам пет такива, но малки. Сега имам и голяма. Още не знам къде ще я сложа, но ще бъде наистина специално място”, сподели.

http://www.elmundo.es/elmundodeporte/20 ... 36282.html
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот yarra777 » 23 окт 2009, 10:58

elmundo.es написа:Actualizado jueves 22/10/2009 13:41 (CET)

„И когато съм бил на най-доброто си ниво не съм печелил нищо в края на сезона”

EFE | ELMUNDO.ES

БОРИОЛ (КАСТЕЙОН) – За световният номер две последния етап от сезона не е най-лошия в кариерата му. Откакто е в елита на световния тенис, в последните месеци на годината никога не е печелил турнири. Това сподели след като игра голф почти пет часа със своя приятел Серхио Гарсиа на турнира Про-Ам в Кастейон.

„Питат ме кога отново ще бъда на най-доброто си ниво. Отговарям, че в тази част на сезона никога не съм печелил нищо през цялата си кариера, само веднъж в Мадрид”, отбеляза тенисистът от Манакор. Трябва да върнем на изданието от 2005г. на Мастърса в испанската столица, за да видим как Надал вдига трофея на победителя.

Сега мисълта му е другаде: „Основната цел, която ми остава до края на годината е да спечеля ДК, останалото е да спечеля колкото се може повече точки”. Оттук нататък, в Париж и Лондон, ще се опита да намали разликата с Роджър Федерер, настоящият номер едно, и да се отдалечи от най-близкия си преследвач, Новак Джокович.

„Сезонът беше доста добър, като изключим някои трудни моменти”

Заедно със шотландеца Анди Мъри, който в момента не се състезава заради контузия, Надал е играчът, спечелил най-много титли през тази година: 5.

„Първите пет месеца на годината бяха най-добрите в кариерата ми, без всякакво съмнение. След това имах проблеми с коленете, но такива неща се случват в спорта, особено след като си играл години наред на най-високо ниво и си изиграл много мачове всяка година”, каза.

След принудителната почивка завръщането не е никак лесно. „Имайки предвид, че коляното е жизненоважно за придвижването, е нормално да се върнеш със страх. Но независимо от това, играх четвъртфинал в Монреал, полуфинали в Синсинати и US Open”, посочи Надал.

На последния турнир манакорецът получи разкъсване в коремен мускул. „Трябваше да почивам 2 седмици, но после пак стигнах до полуфинал и финал”, припомня. „Доста доволен съм от всичко, защото въпреки трудностите, които имах, резултатите продължаваха да са добри. Никога не съм имал слаби резултати, винаги са били добри”.

За финала на Мастърс 1000 в Шанхай смята, че е още едно стъпало, преди да започне отново да побеждава играчи от топ 10. „Остатъкът от сезона ще бъде доста сложен. Остават само Париж и Лондон, които са много трудни турнири”, отбеляза тенсистът.

Извън тениса Надал демонстрира възхищението си от Серхио Гарсиа, домакин на Castellón Masters, който започва в четвъртък. „Всичко, което прави на игрището е страхотно”, каза за защитаващия титлата.

http://www.elmundo.es/elmundodeporte/20 ... 43852.html
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот annysy » 23 окт 2009, 19:04

:qipbq: и 10х ви!

Голфарските като ги видях ми беше на ума Кога се прибра, кога отиде да играе голф :qipap:
:smlove7: мн са сладурски, а сега и тия с халпетата :D

Гледам и интервюто лоша година наистина, ама теглейки чертата - с най-голум брой титли, колкото и друг "водач". Айде да се връща положението от началото на годината по-бързооо! Ако става по-добре пак съм съгласна :mrgreen:

някои кепчери от Tennis_Bee
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


The original trophy (the small one on the right hand side of the table is the one kept by the Champion).

Изображение

Изображение

Изображение

Playing a little tennis with the kids (they had to do this indoors because of bad weather)

Изображение

Изображение

Some of his footie tricks...

Изображение

The shoes!

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот maryan unfaitful » 23 окт 2009, 19:17

Благодарско за преводите, разкошните снимки, клипчета и кепчъри. Непрекъснато се уверявам колко по-мъдър от мен е Рафа, макар че амбициите ми за първество се вихрят, само когато става дума за него. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот glory » 25 окт 2009, 18:15

Едно много приятно клипче за испанската армада:

http://www.youtube.com/watch?v=7e0TDk8LbBE&feature=player_embedded
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот yarra777 » 25 окт 2009, 19:36

Мерси, Деси. Само дето имах чувството, че отборът е от руски евреи заради музиката и че Фереро е централната фигура в него. А и се чудя какво ли общо има каката-кючекчийка. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот maryan unfaitful » 25 окт 2009, 20:43

Яра, кючеклийката е комарджийка. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот yarra777 » 25 окт 2009, 20:53

Мислиш ли? :lol:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот maryan unfaitful » 25 окт 2009, 22:00

Това е единственото обяснение. Весе, не ме бий! :qipae:
Изображение

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот blond » 25 окт 2009, 22:14

Кака Шакира си я бива :qipae:
Супер си изкарва испанската армада, само не вдянах що Фереро е в центъра на вниманието... :qipbl:
А Фели на 38 сек е направо......убийствен!!! :qipah:
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот yarra777 » 25 окт 2009, 22:31

Щот явно клипът е правен от негова фенка. :qipad:
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 64 госта

cron