ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 27

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 27

Мнениеот maryan unfaitful » 24 юни 2009, 22:14

Много ми е тъжно за раздялата на родителите на Рафа, защото той определено е от хората, на които семейството дава много. Когато слуховете се промъкнаха за пръв път, си спомних, че след Уимбълдън миналата година не сме ги виждали заедно, а пък тогава Ана Мария беше толкова ласкава със Себастиян, който очевидно преживяваше мача много по-сърцераздирателно, че през ум не би ми минало, че имат проблеми. Само че, както преди време писах, аз не бих издържала в такова патриархално семейство (вероятно и всяка по-съвременна жена), а и имам чувството, че това са отдавна потискани проблеми, за да се изчака и второто дете "да отлети от гнездото". Наясно съм колко ужасно и задръстващо е да поддържаш някакви нормални на вид отношения, след като липсва онова, което свързва двама души, както и че щом се е получило така, е нормално всеки да потърси своя нов шанс или поне да живее без стрес. И се чудя как ли се чувстват сега, след като Рафа загуби РГ и пропусна Уимбълдън. Защото на негово място и аз не бих се свъртала в къщи при такова положение, и може би това е причината да ходи на турнир след турнир. От една страна, при такъв прелом, е ясно, че той има нужда да се "прочисти", както беше казал, и да приеме статуквото. От друга се питам толкова ли е трудно за малкото време, в което той си е на Майорка родителите му да се държат нормално. Но тъй като не е ясно кой кого и защо е зарязал, а и в крайна сметка и двамата си остават отговорни родители, не мога да искам от тях да се откажат от своя живот и да чакат още 4-5 години. Ама това хич не ми помага. :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 27

Мнениеот maryan unfaitful » 24 юни 2009, 22:20

от АО

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 27

Мнениеот maryan unfaitful » 24 юни 2009, 22:26

От днес, преди великия мач на великия шампион

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 27

Мнениеот yarra777 » 24 юни 2009, 22:28

Да, тъжно е. Явно Рафа е толкова силен, че трябваше да се струпат 2 големи удара, за го свалят. И въпреки, че от Маями не приличаше на себе си, пак спечели 3 титли и игра финал в Мадрид.

P.S. Мери, на наградите на принца на Астуриас, през октомври в Овиедо, бяха и двамата.
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 27

Мнениеот maryan unfaitful » 24 юни 2009, 22:39

Вярно, Яра, ама там бях всите роднини и нямаше общи снимки на двамата, ако не се лъжа, мама беше все с Марибел.
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 27

Мнениеот yarra777 » 24 юни 2009, 22:51

Изображение :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 27

Мнениеот maryan unfaitful » 24 юни 2009, 23:06

Значи се лъжа, макар че таз не я помня. Не че не е илюстрация на гледането в различни посоки.
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 27

Мнениеот maryan unfaitful » 25 юни 2009, 02:02

Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 27

Мнениеот maryan unfaitful » 25 юни 2009, 02:32

Което си е мъж, си е мъж.

От интервю с Хюит

Току-що говорехте как се възстановявате за турнири от ГШ. Има ли съвет, който бихте искали да дадете на Рафа? Вие също сте имали много травми. Бихте ли му препоръчали нещо?
- Мисля, че Рафа знае какво да прави за турнири от ГШ. За него явно беше много неприятно да пропусне този.

Но начинът, по който се подготвя и играе на турнирите от ГШ не е по-лош от някой друг. Той също е професионалист. Тъй че вероятно ще тренира и ще се възстановява усилено.

Вижте начина, по който се съвзе на АО след петсетовия мач срещу Вердаско, за да победи Роджър в друг петсетов мач – малко хора могат да го направят.
Изображение

Потребителски аватар
magnolia_89
Мнения: 732
Регистриран на: 20 яну 2009, 19:52
Местоположение: Пловдив

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 27

Мнениеот magnolia_89 » 25 юни 2009, 11:18

Е, поне ако не друго водим в класацията, ама съм озадачена от избора на останалите кандидати. :shock: Щом дори Марат го няма, ама той явно спада към другите.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 27

Мнениеот maryan unfaitful » 25 юни 2009, 11:22

Да, според мен Хенман, Пат Каш и Руседски изобщо няма какво да правят там, нито пък Мъри. А отсъствието на Марат е просто ... ненормално.
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 27

Мнениеот vill_1 » 25 юни 2009, 13:17

"Състоянието му се подобрява, но Рафа бе наясно, че рискува много ако отиде на "Уимбълдън". Смятам, че ако всичко върви нормално той ще се завърне до три-четири седмици. Надал не е човек, който може да играе, но да се пази и да не влага максимум усилия от себе си. От другата тревната настилка е жестоко опасна и можеше да увреди сериозно ставите му", коментира с-р Анхел Руиз Которо. Надал официално се отказа от защитата на титлата си в британската столица три дни преди старта.

Първият турнир, на който Надал планира да се появи е Монреал Мастърс на 10 август, а след това идва и Откритото първенство на САЩ в Ню Йорк. В Лондон пък таблоидите не спират да дъвчат семейната драма на испанеца. Родителите на Рафа се развеждат и вече не живеят под един покрив.
Изображение

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 27

Мнениеот Cveti » 25 юни 2009, 13:20

Вили, няма ли да престанеш? Всичко това отдавна го знаем. Ако имаш някакво ново инфо, го напиши, в противен случай престани да ни заливаш с глупости. :qipan:
Това, че не си знаеш цената, не те прави безценен!

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 27

Мнениеот maryan unfaitful » 25 юни 2009, 13:20

И какво ново има тук?
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 27

Мнениеот vill_1 » 25 юни 2009, 13:23

Cveti написа:Вили, няма ли да престанеш? Всичко това отдавна го знаем. Ако имаш някакво ново инфо, го напиши, в противен случай престани да ни заливаш с глупости. :qipan:

Защо пък ще ми забраняваш да пиша тук? :qipan: Ще пиша,където си искам.Ти може и да го знаеш,но аз не.И не говори от името на всички.И други може да не го знаят.
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта

cron