РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 6

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 6

Мнениеот maryan unfaitful » 27 авг 2009, 18:51

Бритън е оня, дет го ругах, че са му дали дива карта за схемата, след като е паднал от Гришо на УСО, а на нас - за квалификациите. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 6

Мнениеот Neo » 27 авг 2009, 19:01

Знам, знам, аз го гледах тогава, че е играл само в разните им колежански истории, затова се учудвам, че има натрупан цял един мач за АТР и че въобще има ранкинг. :qipap:

Ама Гришата и той е вариант за втори кръг, де, теоретично.

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 6

Мнениеот maryan unfaitful » 27 авг 2009, 19:29

Neo написа:Знам, знам, аз го гледах тогава, че е играл само в разните им колежански истории, затова се учудвам, че има натрупан цял един мач за АТР и че въобще има ранкинг. :qipap:

Ама Гришата и той е вариант за втори кръг, де, теоретично.


Те това би било голяма веселба. :qipag:

А жребият ви като цяло е типичната голяма веселба - в цялата половина поставените са Хюит, Блейк, Робредо, Сьодерлинг, Куири, Матьо, Давиденко, Джокович, Андреев Колшрайбер, Степанек, Вердаско, Хаас, Ханеску и Родик. Да им дадат парите на хората, купата на Фед и да минаваме към следващия. Освен ако Бритън не се окаже черният кон. :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 6

Мнениеот Neo » 27 авг 2009, 19:48

Защо отписваш Григор не разбрах? :qipae:

Гъделичкаме купата, гледам. Новопридобити навици. :qipap:
Изображение

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 6

Мнениеот maryan unfaitful » 27 авг 2009, 20:10

Neo написа:Защо отписваш Григор не разбрах? :qipae:


Щот, ако Бритън се окаже черния кон, след това Гришо няма да има шанс да играе с Фед. :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
coyotes
Мнения: 821
Регистриран на: 28 дек 2006, 03:45
Местоположение: sofia

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 6

Мнениеот coyotes » 28 авг 2009, 01:24

maryan unfaitful написа:
Neo написа:Защо отписваш Григор не разбрах? :qipae:


Щот, ако Бритън се окаже черния кон, след това Гришо няма да има шанс да играе с Фед. :qipap:


:qipay: :qipay: :qipay: :qipbj:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 6

Мнениеот Neo » 28 авг 2009, 18:59

Предтурнирен коментар
http://www.foxsports.com.au/story/0,8659,25993409-23216,00.html

От промото + интервю
http://www.youtube.com/watch?v=HYM4H_xgSnU
Кратко интервю от Гимълстъб
http://www.youtube.com/watch?v=TiQ7-7ad-80
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 6

Мнениеот Mike Bibby » 29 авг 2009, 15:39

Ах, не знам, просто не знам как да коментирам тази статия. Шокиран съм, че продължават да дават на този човек поле за изява, все пак Евроспорт е нещо като институция в съвременния спорт. :shock: Вижте само коментарите под статията, всички му се смеят на този "експерт". Този човек редовно описва в статиите си как са се развивали дадени мачове, но имам чувството, че коментира някакъв друг спорт. Наистина, насладете се на този шедьовър, прочетото го до края, чел съм и други великолепни творби на този майстор на писменото слово, но това произведение е просто ненадминато.

Вижте само това изречение:
I think Murray's performances throughout the year have been better than Federer's. He has consistently beaten top guys in big matches.
веднага след това това:
He is still a formidable threat, but I don't think he is the best player in the world right now - I think Murray is.
и малко по-надолу това:
But again, I just think over the year that Murray has been the best player.


:qipan: #-o =D>

Прочетете го, на всяка цена, роджърки, рафаелки, всички го прочетете, ще ви подобри настроението със сигурност. ;

И Господ да пази Евроспорт! [-o<

http://eurosport.yahoo.com/29082009/58/ ... urite.html

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 6

Мнениеот Mike Bibby » 29 авг 2009, 15:50

Ето, една далеч по-сериозна и интересна статия, която е по темата GOAT. Обърнете внимание, на аргумент номер 4, аз точно това го написах някъде тука из форума неотдавна. Макар че според мен, най-добрата настилка на Федерер е тревата, само че сезонът на трева е кратичък и освен Уимбълдън топ играчите нямат много възможности да кръстосат шпаги. Освен на Куинс, но пък Фед традиционно го пропуска. :qipab:

http://www.tennis.com/features/general/ ... ?id=183394

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 6

Мнениеот Mike Bibby » 29 авг 2009, 16:40

хахаха, Бодо е във вихъра си тези дни. :qipag:

http://sports.espn.go.com/espn/blog/ind ... bodo_peter

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 6

Мнениеот yarra777 » 30 авг 2009, 00:21

Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 6

Мнениеот Neo » 30 авг 2009, 02:32

Тази "статия" на Бодо е най-некадърно написаното нещо, което сам чела от доста време. По принцип си има навика да изпада в плоско оригиналничене, но тук определено е във вихъра си.

Козелската част не ми се коментира много, и Тайнър си го е казал, когато сравняваш толкова отдалечени във времето играчи няма какво друго да направиш, освен да изпаднеш в суха статистика. А това определено не е начинът, по който гледам на Роджър. Рекордите са хубаво нещо, но цифрите са само обективното измерение на за щастие субективни изживявания. А Роджър ми е дал повече от прекрасни такива. :qipay:

Колкото до логото, всеки си има право на мнение, аз не намирам нищо грандоманско в него, напълно съм съгласна с коментара на Роджър, че това е вид идентификация на феновете с него. И самото то си ми харесва много. Вече за уимбълдънските истории съм доста скептично настроена още от първото сако, всичко ми се вижда преекспониране на темата за традициите, очевидно показване на по-голямото чисто сантиментално значение за него на турнира, но за мен е прекалено. Възмущението ми от якето с 15-ицата определено се смекчи доооста от това, че все пак не си го е приготвил той преди мача, и все пак е малко неколегиално.


По този повод
Изображение
Роджър, обърни се да видя дали имаш 16 на якето? :qipbj: :qipbj: :qipbj:


ИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 6

Мнениеот Neo » 30 авг 2009, 02:45

Сандра ни е именничка днес! :qipbo:
Бъди все толкова лъчезарна и винаги пламенно отдадена на страстите си! Желая ти и в дните около 5-и ноември да си на същото място, където си сега! :qipbp:

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 6

Мнениеот maryan unfaitful » 30 авг 2009, 02:56

С почти всичко гореказано съм съгласна, само се чудя дали има по едно горнище за тези случаи или все пак по две. :qipae: Защото той си казва сам, че е наясно и някак не ми се вярва да си го е сложил в сакчето, без да е видял какво пише на него.
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 6

Мнениеот Neo » 30 авг 2009, 02:58

Не го е сложил в сакчето, услужлив младеж му го подава. Той си казва, че преди да го облече е видял 15-ицата. :qipad:
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron