Хуан Мартин дел Потро

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Хуан Мартин дел Потро

Мнениеот PyyHu » 24 яну 2010, 11:43

Чилич направи супер мач :!:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Хуан Мартин дел Потро

Мнениеот Mike Bibby » 24 яну 2010, 11:56

На Чилич му трябва само малко повече постоянство, иначе е много талантливо момчето.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Хуан Мартин дел Потро

Мнениеот Mike Bibby » 12 фев 2010, 13:49

Неприятна новина.

http://www.sportal.bg/news.php?id=220893

Дано се оправи по-бързо.

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: Хуан Мартин дел Потро

Мнениеот yarra777 » 05 мар 2010, 12:46

Изображение

Снимката и интервюто са от преди една седмица, в понеделник би трябвало да са му махнали шината и вече да е започнал да тренира, но май няма да участва на ИУ.
http://www.canchallena.com/1237367
Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Хуан Мартин дел Потро

Мнениеот Ich_Will_ » 14 мар 2010, 02:09

Изображение

Изображение Изображение Изображение
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: Хуан Мартин дел Потро

Мнениеот yarra777 » 20 мар 2010, 02:28

Пони не се е възстановил още и няма да играе в Маями.
http://www.ole.clarin.com/notas/2010/03 ... 63049.html
Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Хуан Мартин дел Потро

Мнениеот Ich_Will_ » 07 апр 2010, 21:32

Хуан Мартин пропуска Монте Карло. Положението вече е доста сериозно :qipbl:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: Хуан Мартин дел Потро

Мнениеот yarra777 » 22 апр 2010, 11:50

Казват, че вече тренира на мах и че щял да се появи на някой от турнирите, които започват на 3 май. Най-вероятно в Мюнхен.
http://www.dannymiche.com.ar/blog/?p=3841
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: Хуан Мартин дел Потро

Мнениеот yarra777 » 28 апр 2010, 00:34

Май няма да стане това с участието на турнир другата седмица - в четвъртък по време на тренировка пак са се появили болките в китката и не се знае кога ще се върне в игра.
http://www.clarin.com/diario/2010/04/24 ... 186925.htm
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Хуан Мартин дел Потро

Мнениеот vill_1 » 29 апр 2010, 19:40

Туй вече не е хубаво,ама ич...... :qipbl:
http://www.focus-sport.net/?action=news ... 8764329664
Изображение

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Re: Хуан Мартин дел Потро

Мнениеот blond » 04 май 2010, 20:02

US Open champ Del Potro to have wrist surgery


BUENOS AIRES, Argentina (AP)—U.S. Open champion Juan Martin Del Potro will have surgery on his right wrist and says he could be out for “a long period.”

The Argentine has not played since a Jan. 24 loss at the Australian Open.

In a letter from Del Potro read on Argentine radio, he said he will have surgery Tuesday at the Mayo Clinic in Rochester, Minn. The fifth-ranked player said previous treatments had not solved the problem.

“This is not a happy time in my life,” Del Potro said in the letter. “But I am used to fighting against adversity and I have all the strength to go forward.”

He dismissed reports in Argentina that he is suffering from depression, calling them “malicious and false.”

Del Potro’s agent Ugo Colombini told Argentine media there “is no exact date” for the player’s return.


yahoo
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Хуан Мартин дел Потро

Мнениеот vill_1 » 04 май 2010, 21:12

Сега и на български.

Шампионът от Откритото първенство на САЩ Хуан Мартин Дел Потро ще се подложи на операция на китката, която може да го изкара извън състезанията до края на сезона.
Това съобщи самият тенисист в писмо, прочетено от аржентинско радио. 21-годишният страхотен талант не е играл в турнири от „Аустрелиън Оупън” насам.
Дел Потро казва, че ще се подложи на операция във вторник в клиника в Минесота. Миналата година Анди Мъри бе близо 4 месеца аут заради подобен проблем.
„Както всички вие разбирате – това не е щастлив момент в моя живот, но аз съм решен да се боря срещу нещастието и имам всичката сила да продължа напред”, казва аржентинецът в писмото си.
Дел Потро добавя, че ще бъде аут за „дълъг период от време” и обясни, че предишните лечения не са решили проблема. Той отрече и слуховете в неговата страна, че всъщност страда от депресия, наричайки тези писания „злобни и лъжливи”.
Агентът на Дел Потро Уго Коломбини заяви пред аржентинските медии, че за момента няма определена дата, в която неговият играч ще се върне на корта.
Както е известно, Хуан Мартин Дел Потро доби такава популярност в своя страна, че дори бе обявен за Спортист номер 1 на страната, измествайки гениалния Лионел Меси от първата позиция.
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: Хуан Мартин дел Потро

Мнениеот yarra777 » 04 май 2010, 21:31

Честно казано, чудех се дали да пусна и моя превод, но след като е най-пълен, а и така и така си поиграх, реших да го добавя и него:
espndeportes.espn.go.com написа:
БУЕНОС АЙРЕС. – Тази сутрин тенисистът Хуан Мартин дел Потро съобщи, че ще му бъде оперирана дясната китка в САЩ и увери, че „се разпространяват фалшиви и злонамерени версии” за неговото психическо и физическо състояние.

Чрез писмо, до което имаше достъп DyN, Дел Потро – който не играе от 24 януари, когато загуби на осминфинала на АО – заяви: „Днес, вторник, 4 май, ще ми оперират сухожилието на екстензора на дясната китка. Операцията ще извърши д-р Бъргър, специалист в тази област, в Mayo Clinic в Рочестър, Минесота. Исках да избегна операцията и се подложих на различни лечения през тази година, но очевидно травмата е по-тежка”, потвърди световният №5 и отрече да страда от психични проблеми, които да му пречат да се върне в тура.

„Реших да ви пиша, защото искам да разберете лично от мен какво се случва”, твърди тенисистът.

В послание до неговите фенове, Дел Потро уточни, че „когато пристигнах в САЩ, лекарят ми направи различни изследвания на корта, за да уточни местоположението на болката. Там се взе решението за операция”.

„Както всички разбирате, това не е един от щастливите моменти в живота ми. Но съм свикнал да се боря с трудностите и имам силите, за да го преодолея. Затова исках да ви го съобщя лично”, добави той. Според тенисиста „за съжаление, се разпространяват фалшиви и злонамерени версии за психическото и физическо ми състояние. Няма да обяснявам нещо, което не съществува, но злонамерената информация афектира не само семейството ми, екипа ми и хората, които се грижат за мен, а и вас, които четете новини, които не са истина”, твърди той в писмото.

„Времето, необходимо за възстановяването ми се удължи, но зависи от много фактори, които днес не могат да се преценят, защото е все още много рано. Ще прекарам първите дни след операцията тук (в САЩ) и след това ще се върна у дома, където с повече подробности ще ви информирам за всяка стъпка от моето възстановяване. Разбирам вашата загриженост, но се надявам и вие да ме разберете”, продължи той.

Накрая изрази желанието си да благодари „на всички фенове, които ми оказаха безусловната си подкрепа. На тези, с които се срещам по улиците на страната и на тези, които ме окуражават от всички краища на света чрез Интернет”. „Сега ще се нуждая от вас повече от всякога. Невероятни сте и силата, която ми давате ще бъде голяма мотивация, за да се върна. Когато се случи, ще му се радваме заедно”, заяви той.

http://espndeportes.espn.go.com/news/st ... type=story

Казват, че операцията е минала успешно и е траяла 40 мин., и че възстановяването ще отнеме около 4 месеца.
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Хуан Мартин дел Потро

Мнениеот vill_1 » 19 май 2010, 22:33

Ракета номер едно на Аржентина Хуан Мартин Дел Потро заяви, че няма да може да се възстанови навреме и няма да защитава титлата си от "Ю Ес Оупън" през тази година.

Дел Потро, който оперира своята дясна китка, заяви:
"Ако всичко мине по план, аз ще се завърна на корта след Откритото първенство на САЩ".

US Open започва на 30 август. Аржентинският състезател, който се завърна днес в Буенос Айрес, добави на летището в родния си град:
"Турнирът е бил и винаги ще бъде специален за мен през целия ми живот, но аз просто не искам да избързвам с нещата".

21-годишният Дел Потро посети специалист в САЩ, но новините не са добри. Световният номер пет допълни, че най-вероятно ще може да участва на турнира на закрито в Париж, който започва в самия край на сезона през месец ноември.
#-o
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Хуан Мартин дел Потро

Мнениеот vill_1 » 22 юли 2010, 19:26

Рафа Надал и аржентинецът Хуан-Мартин Дел Потро потвърдиха участие на турнира в Банкок, Тайланд.
Надпреварата е в края на септември, а Надал обеща да присъства, тъй като миналата година пропусна да участва поради травма. Шампионът от US Open Дел Потро пък се очаква да бъде възстановен до тогава от операцията на дясната китка.
Форхенд агресорът от Тандил е под въпрос за турнира в Ню Йорк, но може би ще направи всичко по силите си да участва, тъй като има да защитава 2000 точки. Преди година Дел Потро размаза Надал на полуфиналите, давайки му само 6 гейма.
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 97 госта

cron