Ана Иванович 3

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот Vesela Taneva » 08 ное 2011, 07:29

Честито!
ппМного е красива!!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот marto » 13 ное 2011, 23:06

Чакаме я догодина в София [-o<
Ivanovic signs up for Sydney
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот rafaelis » 22 ное 2011, 09:23

Много хубаво туй Анче ... :qipab:


Изображение



Изображение



Изображение



Изображение



Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот marto » 17 дек 2011, 23:01

Изображение
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот marto » 28 дек 2011, 13:01

Ана Иванович за голямата си любов Адам Скот и желанието отново да се изкачи до №1

Ана Иванович и приятелят ѝ Адамс Скот се събраха отново, а в интервю за австралийския в. "Herald Sun" сръбкинята сподели, че в неговата компания се чувства много спокойна и той ѝ помага да си почине психически преди началото на новия сезон.

"Харесва ми неговия типично по австралийски спокоен характер. Когато сме заедно, той ми предлага да върши разни неща вместо мен и да ми помага - много повече, отколкото един сърбин би направил. Е, все още не е готвил, но ми обеща, че ще ми приготви вечеря", сподели бившата №1, която прекара паузата между сезоните в Австралия в компанията на приятеля си.

Ана и голфърът започнаха своята връзка през 2009 г,. но на следващата се разделиха, а това лято отново се събраха. "Понякога се нуждаете от малко време, в което не сте заедно, за да разберете някои неща за връзката си. Тогава усещахме, че има още много успехи, които да постигнем в кариерите си и искахме да се фокусираме върху тях."

Иванович се изкачи на върха на световната ранглиста, но не само, че не успя да задържи високото ниво, но играта и психиката ѝ на корта буквално се сринаха. Последваха тежки години, изпълнение с много неуспехи, но изглежда Ана отново започва да намира себе си. "За първи път, откакто станах №1, се чувствам добре и уверена."

"Когато станах №1 в света, бях наистина много мотивирана да остана там. Но след това дойдоха някои контузии и тежки загуби, а това оказа влияние на психиката ми и може би загубих малко своя път... е, може би не толкова малко."

Иванович споделя, че се е озовала в ситуация, в която е търсела съвет от кой ли не, вместо да наеме един постоянен треньор и да разчита единствено на него. 24-годишната сръбкиня е уверена, че този човек е Найджъл Сиърс и заедно отново ще извървят пътя до върха.

"Търсих съвети от много хора и се опитвах да се вслушвам в тях, но понякога това бяха грешни съвети и не даваха резултат. Просто прекарах много време, мислейки и говорейки как точно да се върна на върха. Поглеждайки назад си мисля, че е било по-добре просто да си взема един месец почивка и да избягам от всичко, вместо да се опитвам отново и отново. Сега мога само да се поуча от грешките си. Освен това направих много добри неща и не мога да забравя за тях. Наистина чувствам, че с Найджъл мога да стигна отново до върха, както и с много вяра и здрава работа"

Освен с успехите си на корта, Ана е известна и с множеството си фотосесии и рекламни кампании, но сръбкинята признава, че се е чувствала виновна, когато е позирала пред фотографите, а победите на корта са липсвали. "Искам да ме разпознават заради успехите ми в тениса. Фотосесиите и модата са забавни, но те определено не са мой приоритет. Всъщност имах чувството, че не заслужавам да съм в очите на хората, когато не играех добре."

В момента Иванович тренира в Австралия и е доволна, че може да разчита на подкрепата на приятеля си. "Адам наистина много ми помага. През последните няколко години преминахме през много неща, а той вече започна своя път обратно към върха. Той ми помага със съвети и подкрепа, за да се върна там, където искам да бъда", сподели още Ана.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот marto » 02 яну 2012, 19:20

Aна започна с победа срещу Пашек :qipaz:
Утре от 12:00 срещу Ким :qipbp: :qipbp: :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Jossif
Мнения: 125
Регистриран на: 09 окт 2009, 15:39
Местоположение: на Балкана

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот Jossif » 27 яну 2012, 22:56

Ана направи добър турнир, но за жалост просто Квитова бе твърде голямо препятствие за нея, дано с този треньор намери себе си и продължи израстването си с всеки следващ турнир ... Както казва в интервютата си се чувства по-спокойна след като отново се събра с бившия си приятел Адам Скот, дано я видим в топ форма отново ! :qipay:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот marto » 20 фев 2012, 19:37

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот Ich_Will_ » 07 мар 2012, 18:52



Марто, внимавай да не припаднеш :qipag:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот Vesela Taneva » 14 мар 2012, 09:06

Браво на Ана , победи Возняцки с 6/16/2!!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот blazev1992 » 14 мар 2012, 10:22

Бе....по-скоро беше 6-3, 6-2. :lol: :lol: Браво на Анчето.А дано отново си върне формата и мястото, като в добрите стари години. :qipab:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот marto » 16 мар 2012, 13:40

Ана vs. Шарапова - откога чакам шанса за реванш :qipaq: :qipaq: :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот Vesela Taneva » 17 мар 2012, 10:51

Е, жалко!Ана се отказа
пп Тази блонди крещи безумно!Как не се притесняват хората около нея ,че ще скъса гласна струна!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот blazev1992 » 30 май 2012, 16:11

Добро начало на турнира за Ана.Сега би и Пеер, въпреки че досега балансът й беше 0-3 срещу нея.6-2, 6-2, като в първия сет допусна 2 пробива(първият беше в първия гейм).Дано продължи в същия дух, като стабилизира сервис геймовете си. :qipab:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот blazev1992 » 01 юни 2012, 13:10

Много тъпо отпадане.Отново проблеми с увереността и май се оказаха празни приказки, че имало напредък в това отношение.Страхотен първи сет, в който буквално смаза Ерани, но след това взе само 3 гейма при свой сервис.Ужасно много непридизвикани грешки. :qipbl: Дано работи върху психиката и да я видим отново в решителна фаза на турнир от Шлема.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 91 госта