Ана Иванович 3

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот marto » 20 авг 2010, 19:58

Aна под въпрос за ЮС Опън :qipbl:
Ana Ivanovic I'm really disappointed to be withdrawing. I'd been looking forward to playing in New Haven ever since I had my wild card request accepted. I've really enjoyed being here the past few days: it's a beautiful part of the world. Unfortunately my ankle isn't going to be ready in time for the tournament. I practised for the... first time on Thursday and I felt a lot of pain. And today, when I went on the court again, it was just getting worse. There's no way I will be ready for the tournament. It's a real shame. I hope to be back here in the future. Now I am going to rest for a few days, continue my physiotherapy and I am confident that I will be okay for the US Open.


http://twitpic.com/2g9v5h/full
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот marto » 26 авг 2010, 12:25

Ana Ivanovic I arrived in New York a few days ago. Fortunately one of the best doctors I've worked with lives here, so I am in good hands! New York in the summer is very humid, although I still enjoy coming here. It's not the most relaxing city, but definitely one of the most fun. I'd recommend visiting if you get the chance.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот Your new lover » 26 авг 2010, 20:54

И вие сте що годе, добре .. Първи кръг - Макарова! Идеално, като се има на предвид, че можеше да е някоя поставена .. Нататък - Женг, Бартоли и Ким .. :x
    Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот marto » 27 авг 2010, 00:53

Да спрем до Макарова, пък дай боже после ще му мислиме :qipad:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот marto » 27 авг 2010, 15:36

Иванович: В Ню Йорк е изнервящо, все още се уча как да се справям там

Ана Иванович беше на върха - номер 1 в света и титла от "Ролан Гарос", но се оказа, че това не е толкова лесно. Сръбкинята не издържа и рухна, което доведе до поредица от загуби и срив в ранглистата. Напоследък Иванович показа признаци за завръщане сред най-добрите, но получи контузия малко преди US Open. Ана говори за проблемите, бъдещето и амбициите си пред "Дейли Телеграф".

- След като спечели "Ролан Гарос" , формата ти падна и изостана в ранглистата. Какви са причините?

- Предпочитам да гледам напред, а не назад, но беше комбинация от контузии и загуба на самочувствие. Вярвам, че двете са свързани.

- Реалистично ли е да се изкачиш отново на върха на ранглистата?

- Трябва да имаш вяра в себе си. Аз съм само на 22 години и има много неща пред мен. Бях номер 1 в света и вярвам, че отново мога да съм. Но аз не мисля за ранглистата, а се концентрирам върху подобряването на играта ми. Ако мога да направя това, ще мога да се боря за титли, а след това изкачването ми в ранглистата ще дойде автоматично.

- С какво щеше да се занимаваш, ако не бе станала професионален спортист?

- Трудно е да се каже, защото мечтаех да стана тенисистка от много малка. Бих искала да мисля, че щях да се занимавам с нещо академично, може би свързано с психология или езици - тези области са ми интересни.

- Как се отпускаш преди голям мач в съблекалнята?

- Чета, слушам музика, играя судоку.

- Суеверна ли си?

- Бях много суеверна, но се опитвам да избегна това и да съм по-спокойна. Все още избягвам да стъпвам по линиите на корта, но не следвам някои от предишните си традиции. Например, да нося късметлийски дрехи или да ходя на едно и също място за вечеря.

- Вярно ли е, че учиш финанси в свободното си време?

- Да, занимавам се от година-две. Трудно е да намериш време да учиш, когато си по турнири, но винаги си взимам учебниците с мен. Не съм сигурна какво ще правя, когато се откажа, това е толкова далечно, но може да бъде свързано с бизнес. Сигурна съм, че ще бъда свързана и с тениса по някакъв начин.

- Кое е най-хубавото нещо от това да си професионален тенисист?

- Да се бориш на корта - за мен това е най-забавната част. Освен това обичам да пътувам и да виждам нови места, така че имам късмет, че тенисът ми позволява да правя това.

- Кои са най-добрите ти приятели в тениса?

- Имам доста приятели в тениса. Една от най-близките ми приятелки е Сорана Кърстя. Освен това съм близка със София Арвидсон, Динара Сафина, Ким Клайстерс, Светлана Кузнецова и някои други. От мъжете се познавам с Новак Джокович от четиригодишна, а се разбирам отлично и с Роджър и Рафа.

- Как се чувстваш преди US Open?

- Контузих се в Синсинати и това се отрази на подготовката ми. Стана в много неприятен момент, но ще бъде на линия за Ню Йорк. Много съм мотивирана за турнира, защота е последният Голям шлем за годината.

- Кои са най-приятните ти спомени от Флашинг Медоус?

- US Open не е от най-успешните ми турнири, ако трябва да съм честна. Намирам Ню Йорк много труден за релаксация - кортовете са доста далеч от Манхатън и има страшни задръствания. Това може да е изнервящо, защото няколко пъти съм закъснявала за тренировки, но обичам да разглеждам града. Все още се уча как да се справям по най-добрия начин по отношение на представянето ми там.

- Какво правиш в Ню Йорк, когато имаш свободно време?

- Винаги ходя в Старбъкс, Барнс & Нобъл (известна верига книжарници) и обичам да пазарувам в Сохо, но не винаги намирам време за това.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот marto » 29 авг 2010, 03:07

Четвърти мач на Грандстанд в понеделник :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот marto » 31 авг 2010, 02:07

6:3 6:2 с игра, която не беше нищо особено, все пак лесен мач, в които ми направи впечатление стабилността на сервиса и добри атаки на мрежата, за първи път от доста време виждам Ана да не допусне брейк-поинт при свои сервис. Следващата съперничка е Дзе Джънг, която победи Башински с 7:6 7:6. Дано пак я метнат на някои ТВ корт :qipbl:

пп : Екипа е ужасен :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот marto » 31 авг 2010, 13:25

Изображение
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот marto » 01 сеп 2010, 02:59

Утре първи мач на Артър Аш :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот marto » 01 сеп 2010, 18:22

6:3 6:0 срещу Чжън, отдавна не си спомням такава победа срещу тенисиска от ТОП 25 :qipbl: . Страхотно се възползваше от вторите сервиси на китайка и загуби само 2 точки на неин сервис, трявба да подобри вкарването на първи сервис, всичко друго днес беше добре :qipbo:

В петък срещу французойка Бартоли или Парментие :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

petya1993
Мнения: 947
Регистриран на: 10 май 2008, 11:19

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот petya1993 » 01 сеп 2010, 19:47

Браво на Ана,много добре игра,но имаше малко проблеми с хвърлянето на топката.Следващия мач Бартоли или Резано. :qipay:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Рокличката е много готина,точно бонбонен цвят :qipay:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот vill_1 » 01 сеп 2010, 19:48

Ти имаш ли такава?
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот maryan unfaitful » 01 сеп 2010, 21:25

Браво на Ана, в интервюто по ЕС каза, че треньорът много й помага не само откъм тенис, но и защото й помага да си кротне емоционалността и да бъде по-уверена.

Екипът е отвратителен.
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот marto » 01 сеп 2010, 23:10

Много ясно че екипа е отвратителен :qipan:
Иначе играеме с Разано :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
mmm_da
Мнения: 868
Регистриран на: 06 авг 2009, 22:56
Местоположение: somewhere in the middle....

Re: Ана Иванович 3

Мнениеот mmm_da » 01 сеп 2010, 23:21

Успех срещу Резано! :qipbo:

И глей к'ва готина статия от Стив Тайнър ще ти бодна, Марти :qipab:

http://tennisworld.typepad.com/thewrap/2010/09/that-word-again.html
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 107 госта