Големият шлем 3

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Големият шлем 3

Мнениеот maryan unfaitful » 04 юли 2011, 15:59

Delija написа:
maryan unfaitful написа:
Тази година 2 спечелени турнира от Големия шлем, би Надал, където го хвана - на хард, на клей, на трева.... за годината дотук има едва една загуба...... абсолютно заслужен номер едно. И надали точно "простотията на АТР" е причина да е първи в ранглистата. `щото май и без нея, пак си има точките, за да е нумеро уно. :qipbp:


Това беше тъй, преди да спечели титлата, дори Рафа да беше победил, щеше да мине на второ място заради онез 500 точки. Но това е вече минало. Честито на Джо и на феновете му! Като гледам кой какво има да защитава до края на годината, вероятно поне до АО ще държи първото място.
Изображение

Потребителски аватар
mmm_da
Мнения: 868
Регистриран на: 06 авг 2009, 22:56
Местоположение: somewhere in the middle....

Re: Големият шлем 3

Мнениеот mmm_da » 05 юли 2011, 00:06

Mike Bibby написа:Не е така, mmm_da е на по-различно мнение. :qipap: И тая титла е със звездичка. :qipag:


Аз претенции за титлата нямам. Ама ти май имаш претенцията да ми закърфичваш такива.
Отбелязвам със звездичка и червено: постарай се да не се повтаря! :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 3

Мнениеот rafaelis » 05 юли 2011, 07:49

Vesela Taneva написа:Как празнувА на свещената трева победителят? :qipbo:


Никаква идея нямам, стигат ми лафовете :shock: на майка му

"През последните четири години ситуацията беше "Роджър, Рафа, Роджър, Рафа". Сега ще бъде "Новак, Новак, Новак, Новак", заяви щастливата майка на Джокович.

За една песен си помислих, Весе, а и всички, на които прочетох горното - на Тони Димитрова. Сигурна съм, че ще се сетиш как се казва. :qipad:

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 05 юли 2011, 11:57

Източна Европа срещу останалия свят, така изглеждаше турнирът в Уимбълдън през тази година, според мен. При жените победителката е от Чехия, при женските двойки - чехкиня и словачка, при смесените двойки - отново чехкиня. Като добавим сръбската титла при мъжете и румънския финалист при мъжките двойки, се оказва, че нито един финал не е минал без участие на някой от нашия регион, като 4 от 5-те финала са спечелени от близки или по-далечни съседи.
Жалко, че на фона на тази картинка, никой от нашите спортисти не достигна до финала, но аз съм много доволен и от представянето на Гришо, който отпадна в много равностоен и атрактивен мач от страхотно представилия се Цонга, и от Цвети, която ако се беше разминала с превъзхождащата всички, Квитова, можеше и да стигне до финал. Силно впечатление ми направи много спокойното държание и умната и уверена игра на Цвети. Дано на следващите турнири нашите да се представят още по-силно.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Големият шлем 3

Мнениеот PyyHu » 05 юли 2011, 14:46

rafaelis написа:
"През последните четири години ситуацията беше "Роджър, Рафа, Роджър, Рафа". Сега ще бъде "Новак, Новак, Новак, Новак", заяви щастливата майка на Джокович.



Жената изобщо не подозира колко е права.Поне до сега всичко се върти около Джоката.Само 1 загуба за целия сезон и убедително мачка Рафа където го хване =D>

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 3

Мнениеот rafaelis » 05 юли 2011, 14:59

Оффффффф, говорех за съвсем друго, но ти пак не разбра. :qipag: На всяка майка нейното гардже е най-хубаво, ама покажи малко класа бе, жена, не е нужно да окрякваш орталъка. Ако синът ти е толкова добър, всички ще го видят, без ти да го промотираш (хубава :twisted: дума).

Освен това, успехите на другите двама от тая тройка са почнали доста по-рано, а той е на 24. Така че, нека го дава малко по-скромно (тя), пък каквото постигне той още, жив и здрав да е.

За да е ясно, че това не е единственото, което може да дразни и не се отнасям така избирателно, щото е "балкански субект", ще спомена само платените клакьори на твоя любимец Лейтън, които мъкнеше навсякъде и които го направиха неприятен, поне в моите очи.

А, и последно, но не на последно място по значение - много ми е интересно как ще се развиват събитията само след няколко месеца, когато започне да защитава тия титли и тия точки. Интересно ми е - понеже съм убедена, че няма да може да го направи - ще започнеш ли лекичко да заобикаляш тенис темите, както правиш в повечето случаи, когато почне (той или Фед, без значение) да пада. :qipag: Казах в повечето случаи, което означава, че си направил някои изключения. Но много малки. :qipaz: :qipag:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Al » 05 юли 2011, 15:09

rafaelis написа: Освен това, успехите на другите двама от тая тройка са почнали доста по-рано, а той е на 24.


Факт. И най-успешният тенисист е Федерер. :qipaz:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 3

Мнениеот rafaelis » 05 юли 2011, 15:13

Не се съмнявам, че само след година две името, което ще се споменава в тоя контекст (колкото и да ти е неприятно :qipag:) , ще бъде друго. :qipaz:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Al » 05 юли 2011, 15:30

Да видим. :qipaz:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Your new lover » 07 юли 2011, 00:36

Тая Вознячки е толкова алчна .. ама хак да й е! :qipaq: Тая седмица се пуснала на клей турнирче .. :qipbj: Ама бързо, бързо се отказа поради контозуя на рамото .. да се надяваме, че по-дълго ще си почива и няма да наблегне на подготовката си за US Open. :qipaz:
    Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 3

Мнениеот rafaelis » 08 сеп 2011, 08:17

Всичко дето може да се обърка, се обърка на тоя ЮСО, при това в решителната фаза. Сега да вземат да ги пуснат да изиграят всички мачове до неделя и ще се напълним с клипчета с крампиращи състезатели. :qipaq:

Един покрив само над Артър Аш щял да струва 200 млн. долара, тъй рече директорът на турнира. Какъв ли ще е тоя покрив, толкова пари, няма ли някой дето да измисли някаква лека конструкция? Абе те па да не видят дъжд от Уимбълдън и веднага и те, ама ха. :qipaq:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Delija » 08 сеп 2011, 08:35

За 200 млн. долара можеш да построиш една супер-модерна 20-хилядна зала. Цената е със все покрива.......

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 3

Мнениеот rafaelis » 09 сеп 2011, 07:41

Ахахахахххх, чета и си представям гледката - Анди Родик, какъвто си е темпераментен, как върви по служебните лица на турнира и повтаря "Просто съм слисан, слисан съм. Намерете ни корт". #-o :qipag:

Гледах по Евроспорт, абе не може да съм чула всички глупости, дето чух, направооооо .....

Първо обясниха, че организаторите на турнира се ослушват за поставянето на покрив, тъй като на комплекса се играе само този турнир. После прочетоха писмото на зрител, който напомня, че така се играе и на Уимбълдън, но там вече има покрив. Пет минути по-късно чух, че вярно цифрата за слагане на покрив на УСО е солидна, но нали кортовете се ползват целогодишно .... #-o

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Големият шлем 3

Мнениеот vill_1 » 10 сеп 2011, 16:32

Мечтани полуфинали!Нали,лейди? :qipad:

19.00 часа
1.Новак Джокович (Сър) – 3.Роджер Федерер (Швейц)
Не преди 21,45 часа
4.Анди Мъри (Вбр)– 3.Рафаел Надал (Исп)
Не преди 2 часа
1.Каролине Возняцки (Дан) - 28.Серина Уилямс (САЩ)
1 часа
9.Саманта Стосър (Авл) – Анджелик Кербер (Гер)
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Големият шлем 3

Мнениеот PyyHu » 10 сеп 2011, 16:45

Новак и Серина ще са шампиони :qipaz:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта