Големият шлем 3

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Delija » 07 юни 2011, 15:04

Ами всеки си се радва както намери за добре. Не знам защо толкова ви дразни радостта на Джокович ...... всъщност, знам де, вас ви дразни всичко, свързано с него, още повече и като изнасили няколко пъти подред тъй любимия ви травестит. :qipbo: :qipbo:

И за мен не е най-удачният начин да празнуваш, захапвайки купата, както децата си лапат играчките, и да си точиш лигите по нея, но никой не го е правил на въпрос. Човекът си се радва, както иска.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Vesela Taneva » 07 юни 2011, 15:20

Ако използвам твоя израз ,Джоко беше "изнасилен"няколко пъти ама ние не сме го правили на въпрос! :qipbl:
Колкото пъти използваш думата травестит,толкова пъти ще ти показваме фотото на твоя човек с пискюлите!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Delija » 07 юни 2011, 17:34

Използвам тази дума, както и други подобни, единствено в отговор на определения като "кретен", "глупак", "клоун" и т.н. обиди, които вие използвате по адрес на конкуренти на гнусния травестит.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Mike Bibby » 11 юни 2011, 19:31

Дели, изчакай да видиш с какви "комплименти" ще започнат да обсипват Джоко, когато след три седмици свали любимеца им от първото място. :qipad:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Delija » 11 юни 2011, 20:33

След като видях как една Надалка кле тук, във форума, Джокович след спечелването на първия му "Аустрелиън Оупън", вече нищо не би ме учудило...

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 3

Мнениеот rafaelis » 12 юни 2011, 13:39

Delija написа:След като видях как една Надалка кле тук, във форума, Джокович след спечелването на първия му "Аустрелиън Оупън", вече нищо не би ме учудило...

..... каза душата невинна, дето никога не кълне. :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Delija » 12 юни 2011, 13:50

Мммм.... проклел съм Дани Алвеш да му счупят гнусните цигански краченца, както и Боян Табаков от контузии да не се отърве. :qipbo: :qipbo: Има една съществена разлика обаче - единият носеше гордо фланелка "Аз мразя ЦСКА", другият е долен симулант, който редовно преиграва, с цел по нечестен начин да изкарва червени картони на противниците си. Такива хора не ми ги жали, заслужават и да ги стигне клетвата. [-X :qipae: :qipae:

Ама съвсем друго е да прокълнеш някого, само защото те дразни, че е спечелил турнир от Шлема. Нямам спомен Джоко да е носил тогава тениска "Аз мразя Надал", или пък да е използвал нечестни похвати на корта, с цел да прекара съперника си. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Големият шлем 3

Мнениеот PyyHu » 12 юни 2011, 13:53

Не си спомням въпросния пост с клеветите, но този, който го е писал трябва да е уникално тъп :qipag:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 3

Мнениеот rafaelis » 12 юни 2011, 14:12

PyyHu написа:Не си спомням въпросния пост с клеветите, но този, който го е писал трябва да е уникално тъп :qipag:

Аха, а тоз, дето е писал това, е уникално умен :qipag: :qipag: :qipag:
Дано SS-овците от Lazio да са ви приготвили газова камера и да ви сложат край на мъките веднъж завинаги, сапуни столипиновски.



Имах единствено предвид да не се хвърлят обвинения от позицията "всички в лайна, само аз целият в бяло", нищо повече. :qipad: :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Delija » 12 юни 2011, 14:19

Хихи, Рафаелис, много добре знаеш, че във футбола властва съвсем друга атмосфера, ако мога така да се изразя. :qipag: И сама си наясно, че нивото на поведение на тенисистите, а като цяло и културата им, е на много по-високо ниво от това при футболистите. Много често футболистите предизвикват отвращение с умишленото си провокативно поведение, с откровената си злоба..... не можеш да сравняваш напълно заслужените обиди към подобни отрепки, с напълно незаслужените негативни квалификации по отношение на един тенисист. Не следя свръхподробно тениса, но съм останал с впечатлението, че тенисистите си се уважават, простотии при тях рядко се наблюдават, а и да ги има, те бледнеят пред тези при ритнитопковците.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 3

Мнениеот rafaelis » 12 юни 2011, 14:26

Delija написа:Хихи, Рафаелис, много добре знаеш, че във футбола властва съвсем друга атмосфера, ако мога така да се изразя. :qipag: И сама си наясно, че нивото на поведение на тенисистите, а като цяло и културата им, е на много по-високо ниво от това при футболистите ..... Не следя свръхподробно тениса, но съм останал с впечатлението, че тенисистите си се уважават, простотии при тях рядко се наблюдават, а и да ги има, те бледнеят пред тези при ритнитопковците.


Рууни, ха сега прочети какво е написал Александър, щото щях да го напиша преди дни, ама нямаше да хванеш вяра. Та, чети горе и се опитай да си обясниш, защо празнуванията на Джокович, как да го кажа по-меко, хмммм, се сториха на доста хора леко грозни, да речем. :qipad: :qipaz:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Mike Bibby » 17 юни 2011, 19:03

Първи кръг: Джон Иснър - Никола Маю. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Е, ако ми кажете, че жребият не е нагласен... :qipag:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Големият шлем 3

Мнениеот maryan unfaitful » 17 юни 2011, 19:22

Някой май се е меракландисал да подобрява рекорда по сервитьорство. :qipag:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Mike Bibby » 17 юни 2011, 19:26

Или Иснър ще бие в три сета, или... ще играят три дни и три нощи. :qipap:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Големият шлем 3

Мнениеот vill_1 » 22 юни 2011, 21:49

Едни не са си изиграли мача от първия кръг,а други вече са изиграли два и са в трети.Що за турнир е това? :qipbl:
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта

cron