Големият шлем 3

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 19 яну 2011, 18:44

Свали си мача, гледай петия сет и ще разбереш. Няма нужда да задълбаваме повече в подобна безумна дискусия. Всеки, който е гледал мача си е извадил изводите.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Големият шлем 3

Мнениеот maryan unfaitful » 19 яну 2011, 19:06

Гледах го, няма нужда да повтарям. Винаги ми е било много весело, че феновете на Фед държат не само да е победил, ами и оня отсреща да е бил много силен, изключително неуморим и опасен, щото иначе няма величие в таз победа. :qipag: (все се сещам за великия Ханеску, пък и Лацко беше повод за дитирамби кат бляскаво представяне)

Както пише в АТР-то "Federer is beginning to become the second man in history to win five Australian Open titles". Убийствена логика.
Изображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 19 яну 2011, 19:37

Не мога да разбера напъните ти да ме изкараш мен глупакът, който кичи профила си снимки на някакъв типаж. Фен съм на Федерер точно толкова, колкото и на Жил Симон, изобщо не ми пукаше кой ще бие днес, интересуваше ме да гледам добър и атрактивен тенис. Това няма как да го разбереш, просто го споменавам, за да не въвеждаш в заблуждение останалата част от читателите на темата. Нормално е да харесвам играта на Федерер, както и 95% от любителите на играта харесват неговата игра, с изключение на банда фанатици. Нормално е да ми е харесала и играта на Симон, тъй като игра много силно днес. Както ми харесаха и Хюит и Налбандиан вчера.

Твърдения от типа: "Давиденко подари мача на Федерер" и "Симон беше грохнал в петия сет" са толкова жалки, колкото да речем и "Хюит бързаше да остане насаме с половинката си, затова спря да играе срещу Налбандиан" или "Надал подкупи бразилеца Даниел да играе симулативно и да се откаже, симулирайки контузия, или пък "Джокович даде сет на хърватина Додик, заради добросъседските отношения между Сърбия и Хърватия". Как е възможно да се измивлят толкова много глупости...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Големият шлем 3

Мнениеот maryan unfaitful » 19 яну 2011, 20:24

Че защо да те изкарвам глупак? Изобщо не ти е нужна моята помощ. 95 процента срещу банда фанатици е достатъчно показателно. И какво общо има тук кой какви снимки си слага? Ти си видял мача по един начин, аз - по друг. За теб Жил не е бил уморен, за мен беше. И не ми сипи нелепици като идеи за оправдания, защото като падна на Уимбълдън, Федчо измисли всекви драми и болни крайници и едно евала не каза за Бердих.
И както е нормално ти да харесваш играта на Федерер, също тъй нормално е аз да не я харесвам. Има много глупости, които 95 процента от хората харесват, не е нужно другите пет да са фанатици, може просто да имат вкус. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 20 яну 2011, 14:43

Пореден, много приятен за гледане, късен мач, в който Багдатис победи Дел Потро с много силен сервиз и моментни напомняния за играта, с която достигна до финала преди пет години.


За протокола ще използвам и форумната реторика, която е приета тук; Грохналият, едвам държащ се на краката си, Дел Потро подари мача на Багдатис, заради уговорка с гласовитите му почитатели.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Ich_Will_ » 20 яну 2011, 14:45

След контузията в китката миналата година на Дел Потро му е доста трудно да навлезе в ритъм. Поне след този турнир няма да защитава почти или абсолютно никакви точки.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Големият шлем 3

Мнениеот maryan unfaitful » 20 яну 2011, 15:29

Много хубав мач се получи, не очаквах. Баги на предишния си мач трудно се концентрираше, но днес беше в страхотна форма. На Потро май не са му отшумели напълно проблемите с китката, а и му липсва мачова практика, но се представи добре на тоз турнир и ако не беше попаднал на развихрения Баги, кой знае, може би щеше да продължи напред. Дано болката е била инцидентна и не си е докарал някое усложнение.
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Големият шлем 3

Мнениеот marto » 21 яну 2011, 13:55

Вчера Кузнецова и Енен направиха уникален мач =D> =D> =D>
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Jossif
Мнения: 125
Регистриран на: 09 окт 2009, 15:39
Местоположение: на Балкана

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Jossif » 23 яну 2011, 10:39

Тоя мутант Скиавоне няма ли да се отказва вече ... :qipan:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 3

Мнениеот Vesela Taneva » 23 яну 2011, 11:12

Браво на Скиавоне!!! :qipbp: :qipbp: Невероятен трети сет!

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Големият шлем 3

Мнениеот rafaelis » 23 яну 2011, 16:16

Браво на Скиавоне и Петкович!
И жалко за Нандо и Родик, отпаднаха без поне малко драма в мачовете си. :?

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Големият шлем 3

Мнениеот marto » 23 яну 2011, 22:10

Втори пореден мач на Кузнецова ми напълни душата просто :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Големият шлем 3

Мнениеот maryan unfaitful » 24 яну 2011, 04:49

Даааааааааааааааааа! Сашето наби Сьода! :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Големият шлем 3

Мнениеот vill_1 » 24 яну 2011, 19:40

Даааааааааааааааааа! Сашето наби Сьода! :qipaz:

Голяма радост!И от какво е породена?


Както предполжих,така и става.Въпрос на време е наблюдаваме финал Рафа-Фед!Прогнозирах ранното отпадане на Кольо,Сьода и Марин и макар да е изненада за някои,това си има своето обяснение.При лейдитата не положението обаче не е добре.Не виждам кой ще спре до финала(а и на финала)Каролина.Може би единствено Фиона може да и се опъне,но при останалите до момента,аз съм силно за Радванска на този четвътфинал.Другият е ясен,Вяра ще победи,както и Ли,което ще загуби после на 1/2 от Каролина.
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Големият шлем 3

Мнениеот maryan unfaitful » 24 яну 2011, 20:07

Винаги е радостно, когато разнообразен тенисист победи блъскач въпреки разликата в ранкинга. А Сашето си го следя отдавна и затова ми е още по-радостно.
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта

cron