МАРАТ САФИН vol. 4

Потребителски аватар
bila535
Мнения: 1383
Регистриран на: 26 окт 2007, 17:11
Местоположение: Кarlovo

Re: МАРАТ САФИН vol. 4

Мнениеот bila535 » 08 юли 2009, 00:28

distilk"]Споменавала ли съм колко обичам мачовете за купа Дейвис? Най-вече заради изобилието от снимки на Марат.
Споменавала си , днес точно за това си мислих... :qipad: И добре ,че дойде КД да се появиш. :qipab: Марат на пресконференцията все едно са му потънали гемиите.Още една мн хубава снимка ,само тоя знак ... :qipaq: Изображение
Изображение

Потребителски аватар
distilk
Мнения: 2153
Регистриран на: 20 ное 2006, 16:47

Re: МАРАТ САФИН vol. 4

Мнениеот distilk » 08 юли 2009, 21:51

Ако някой се чуди как трябва да изглежда съвършеното мъжко лице, ето една идея за това: :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: МАРАТ САФИН vol. 4

Мнениеот vill_1 » 08 юли 2009, 21:54

Би ли била с това лице?
Изображение

Потребителски аватар
distilk
Мнения: 2153
Регистриран на: 20 ное 2006, 16:47

Re: МАРАТ САФИН vol. 4

Мнениеот distilk » 08 юли 2009, 21:56

vill_1 написа:Би ли била с това лице?

Ако бях поне с 25 години по-млада, бих сериозно се замислила по въпроса :qipag:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: МАРАТ САФИН vol. 4

Мнениеот vill_1 » 08 юли 2009, 21:58

За това годините нямат значение,мила! :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
bila535
Мнения: 1383
Регистриран на: 26 окт 2007, 17:11
Местоположение: Кarlovo

Re: МАРАТ САФИН vol. 4

Мнениеот bila535 » 09 юли 2009, 00:27

Цитати от Уимбълдън :"Ще летят много топки и ракети по целия корт, ще се чуват псувни отвсякъде. Не мисля , че искате да виждате чак такива крайности" - Марат Сафин отговаря на журналистически въпрос какво би станало ако на тенисистите им се разреши да изразяват емоциите си без страх от наказание .Това беше обявено за цитат на деня ,когато го беше казал. :qipae: И цитата на Света мн ми хареса .Нали са си гъсти с Марат. :qipap: :Купон до 6 ч. сутринта. После сън през целия ден и после пак..." - Шампионката от Ролан Гарос Светлана Кузнецова (Head MG Extreme) разкрива тайната на добрата подготовка преди началото на Уимбълдън.
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: МАРАТ САФИН vol. 4

Мнениеот yarra777 » 09 юли 2009, 19:08

Гледам, че Марат е обявен само на двойки, с Куницин.

Friday
Harel Levy (ISR) v Igor Andreev (RUS)
Dudi Sela (ISR) v Mikhail Youzhny (RUS)

Saturday
Jonathan Erlich/Andy Ram (ISR) v Igor Kunitsyn/Marat Safin (RUS)

Sunday
Dudi Sela (ISR) v Igor Andreev (RUS)
Harel Levy (ISR) v Mikhail Youzhny (RUS)
Изображение

Потребителски аватар
bila535
Мнения: 1383
Регистриран на: 26 окт 2007, 17:11
Местоположение: Кarlovo

Re: МАРАТ САФИН vol. 4

Мнениеот bila535 » 10 юли 2009, 00:27

Засега само на двойки ,но не се знае Шамил Январович какво е замислил ,ама той и Марат си казва ,че не е в необходимата форма за сингъл :qipac:
Сафин: сейчас нахожусь не в должной форме для "одиночки"

Марат Сафин на пресс-конференции после жеребьёвки четвертьфинального матча Кубка Дэвиса между Израилем и Россией рассказал, почему Шамиль Тарпищев не поставил его на встречи, которые состоятся в пятницу, 10 июля.

"Решение Тарпищева поставить меня только в пару оправдано. Сейчас я не в идеальной форме. Нужно ещё время", — цитирует Сафина РИА "Новости".

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение http://www.menstennisforums.com/showthr ... 25&page=13
Изображение

Потребителски аватар
bila535
Мнения: 1383
Регистриран на: 26 окт 2007, 17:11
Местоположение: Кarlovo

Re: МАРАТ САФИН vol. 4

Мнениеот bila535 » 11 юли 2009, 16:32

Тъкмо си виках това е последният мач на Марат за КД :qipac: ,те взеха третия сет,то не че се надявам мн на победа днес пък и утре ама....
Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: МАРАТ САФИН vol. 4

Мнениеот Ich_Will_ » 11 юли 2009, 17:56

В момента се играе пети сет. Дано го спечелят, че поне да има някаква надежда.
П.П. Край :qipac: Марат и съотборникът му загубиха в 5-сетов мач.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
bila535
Мнения: 1383
Регистриран на: 26 окт 2007, 17:11
Местоположение: Кarlovo

Re: МАРАТ САФИН vol. 4

Мнениеот bila535 » 11 юли 2009, 18:12

Това беше. :qipac: Предчуствията ми се оказаха верни . :qipac: :qipac: :qipac: Изпуснаха ги при 2:2 в петия сет ,но поне Марат даде всичко от себе си ,не като Игор ... В руският форум обсъждаха ,че с излизането на Марат от отбора на Русия ще и е трудно дори да се задържи в световната група. :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: МАРАТ САФИН vol. 4

Мнениеот Ich_Will_ » 11 юли 2009, 18:19

Била, знаеш ли дали на Давиденко дали му има нещо или просто не е повикан в отбора?
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
distilk
Мнения: 2153
Регистриран на: 20 ное 2006, 16:47

Re: МАРАТ САФИН vol. 4

Мнениеот distilk » 11 юли 2009, 19:02

Марат имаше доста успешна кариера в ДК, жалко, че трябваше да приключи така. :qipac: Чудеса стават, ама рядко. И този път ни се размина чудото. Ама бяхме поне близо. :qipad:
Била, не знам защо смяташ, че Игор не е дал всичко от себе си. Може би не си гледала мача. :roll: Според мен Марат не успя да реализира милион брейкпойнти и имаше само отделни проблясъци на ретура. Точно когато му трябваше, го бъркаше. Накрая не му издържаха все пак нервите и пробиха неговия сервис за спечелването на мача. Трябваха им два сета, за да се сработят и да почувстват корта. Такава е била, предполагам, първоначалната идея на Тарпи - в първия ден Андреев да спечели със сигурност, а Миша да изтощи колкото се може повече Села и в идеалния случай да го бие; тъй като предварително бяха отписали двойките, Марат трябваше само да изиграе тоя мач, за да почувства корта и да набере игрова практика, а в неделя щяха да го пуснат срещу Села в решителен мач. Но Андреев яко оплеска нещата...
На Давиденко му няма нищо, имали били предварителна уговорка с Тарпи да не играе преди полуфиналите тая година, защото заради контузията загубил много точки и трябвало сега да мисли за личния си рейтинг. :roll:
Не мисля, че пенсионирането на Марат, ще се отрази кой-знае колко на отбора. Той вече не е онзи Марат, който печели решителни мачове. Животът и тенисът ще продължат и след неговото отказване.

Потребителски аватар
distilk
Мнения: 2153
Регистриран на: 20 ное 2006, 16:47

Re: МАРАТ САФИН vol. 4

Мнениеот distilk » 11 юли 2009, 19:04

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bila535
Мнения: 1383
Регистриран на: 26 окт 2007, 17:11
Местоположение: Кarlovo

Re: МАРАТ САФИН vol. 4

Мнениеот bila535 » 12 юли 2009, 00:35

Гледах го Игор и имам в предвид ,че не че не се е борил и той ,но имах чувството че се прададе накрая . :qipac: Вярно е ,че не е в най-добрата си форма ,пък и явно не му беше ден ,но от него се очакваше да бие поне Леви. :qipac: Наистина,никой не е незаменим ,но и аз също мисля ,че с оттеглянето на Марат ще им е доста трудно на руснаците не виждам някаква млада смяна да идва .
distilk написа:Накрая не му издържаха все пак нервите и пробиха неговия сервис за спечелването на мача.
Наистина не игра мн добре ,ама Куницин беше още по-слаб и него го пробиха колко пъти и грешки колко направи. Изображение ИзображениеИзображение Изображение
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта

cron