ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 25

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 25

Мнениеот maryan unfaitful » 25 апр 2009, 21:39

Пресконференцията от днес и сбит превод, благодарение на Баби от ВБ.

http://www.youtube.com/watch?v=3f5zch3jjQ8

В началото направих някои грешки от бекхенд. Изиграх мача, както трябваше, бях сериозен и не направих много грешки, но можеше да играя по-дълбоко. Ударите ми бяха малко къси, но нямах много грешки. Да спечелиш 6.-3, 5-2 срещу силен играч на тази настилка е винаги добра новина, тъй че явно не играя зле.
Гонсалес играе на високо ниво, а знаем Давид. ТОй е винаги труден противник с много бързи крака, интензивен и срещу него трудно се играе. Но аз вече съм играл срещу двамата, печелил съм и съм губил. Те са силни противници и само ако играя по най-добрия начин – както възнамерявам – ще имам шансове и ако играя на най-доброто си ниво ще бъда уверен в шансовете си.
Това, че спечелих в МК е чудесен старт на клей сезона, независимо какво ще стане утре. Разибра се, би ми се искало да спечеля тук, но каквото и да стане, това е начало-мечта на клей и на годината. Много съм доволен от всичко и се наслаждавам на мига, който според мен е най-добрият в кариерата ми, тъй че оценявам всеки ден и ще бъда щастлив, каквото и да се случи, защото никога не знаеш дали ще се повтори, а и е почти невъзможно, тъй че трябва да бъда благодарен за това, което ми е дал животът, за възможността да бъда където съм.
Мачът беше труден, макар резултатът да беше 6-3, 6-2. Имам нужда от мачове като този, за да стигна най-доброто си ниво, защото, за да играеш така, трябва да има предизвикателство.
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 25

Мнениеот marto » 25 апр 2009, 21:39

Aйде 100 :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
magnolia_89
Мнения: 732
Регистриран на: 20 яну 2009, 19:52
Местоположение: Пловдив

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 25

Мнениеот magnolia_89 » 25 апр 2009, 21:40

Хайде отивам да отварям №26 :qipbp:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 25

Мнениеот rafaaydin » 25 апр 2009, 21:41

Кой каза спам!? :qipbp: Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 25

Мнениеот annysy » 25 апр 2009, 22:18

Закриваме първата четвърт от темите за Рафа, тъй че си е повод за празнуване - :qipaz:
Очаквем успехът от този турнир да го запишем в следващата.

И сега щото съм лоша ще я заключа тази, за да не се пропиете от :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipag:
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта

cron