ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот maryan unfaitful » 13 фев 2009, 17:39

Браво, Рууни, гордея се с теб! И със себе си, че не ебавам да викам за някого срещу моя любимец, дори ако всички способни да напишат някоя дума ми се изсипят на главата да ми обясняват колко не съм права.
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот PyyHu » 13 фев 2009, 17:45

Ако беше права, щеше ли целия форум да ви одумва.Замисли се малко, гледам, че преводачка го раздаваш.Преведи си значението на думата, националист, има и още много определения, в които повечето не се вписвате, но тива си е вече ваш избор.

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот itsoVIII » 13 фев 2009, 17:49

Новият треньор на Григор Димитров: Българинът ще печели титли от "Големия шлем"
http://www.novsport.com
12 февруари 2009 21:22 Даниел Стоименов
Новият треньор на Григор Димитров Петер Лундгрен даде кратко интервю пред шведския вестник Sundsvalls Tidning (Сундсвалски вестник), който е от родния град на специалиста. Лундгрен ще пътува с Гришо на 25 турнира и ще се занимава с българския талант в тенис академията на Патрик Муратоглу в Париж.

- Г-н Лундгрен, новият ви възпитаник Григор Димитров се изправя срещу Рафаел Надал. Може ли да му окаже съпротива?
- Убеден съм, че той ще бъде голямото предизвикателство за Рафа. Не само в Ротердам. Григор се справи с Томаш Бердих и изненада дори специалистите. Мога да кажа, че публиката ще види две големи звезди. Тепърва светът ще говори за него.

- Искате да кажете, че в дългосрочен план Димитров ще застраши испанеца?
- Абсолютно! Българинът е способен да го направи! В момента е висок 189 сантиметра и тежи 77 килограма. Има превъзходна физика, а освен това практикува агресивен тенис, подобен на този на Роджър Федерер. Сигурен съм, че съвсем скоро той ще стане много известен. Григор ще бъде заплаха за всеки и ще стане част от елита.

- Можете ли да го сравните с Федерер?
- Димитров е обещаващ тенисист, който доста напомня на Роджър. Мога да кажа, че има по-добра физика и по-добри волета от Федерер, когато беше на 17 години. Ако продължи да се развива, Димитров ще спечели титли от Големия шлем.

- Вие сте треньор във Франция, смятате ли да се върнете в Швеция?
- Говорили сме с хора от нашата тенис асоциация по този въпрос. Да направя подобна школа, като тази в Париж. Но проблемът е и икономически и сега с тази финансова криза едва ли е точният момент. Но мечтая да направя академия в Швеция, която да създаде много бъдещи шампиони!



Материалът е от Sundsvalls Tidning
http://www.st.nu/sport/index.php?action ... &id=799599
Последна промяна от itsoVIII на 13 фев 2009, 17:52, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот itsoVIII » 13 фев 2009, 17:51

Статистика от вчера:
СТАТИСТИКА

Григор Димитров

Асове 9
Двойни грешки - 6
Вкаран първи сервис – 57%
Точки след първи сервис – 71%
Точки след втори сервис – 48%
Пробиви - 2
Спасени точки за пробив - 4
Общо спечелени точки - 81


Рафаел Надал

Асове - 3
Двойни грешки - 1
Вкаран първи сервис - 61%
Точки след първи сервис - 73%
Точки след втори сервис - 67%
Пробиви - 4
Спасени точки за пробив - 7
Общо спечелени точки - 95



Надал надигра с мъка впечатляващия Григор Димитров, пише сайтът на АТП

12 февруари 2009 23:59 Даниел Стоименов
http://www.novsport.com

Играта на Григор Димитров срещу Рафа Надал предизвика възхищението на целия тенис свят. Лидерът в световната ранглиста Рафаел Надал трябваше да положи доста усилия, за да победи впечатляващия 17-годишен българин Григор Димитров, пише сайтът на АТП.



Мачът започна трудно за 478-ия в световната ранглиста Димитров, но той се върна в мача и принуди Надал да се бори за спечелването на първия сет. Шампионът от "Уимбълдън" и US Open при юношите показа невероятни неща във втория сет, в който напълно надигра именития си съперник, пише още официалният сайт на мъжката тенис верига.



Димитров принуди испанеца да направи нехарактерни грешки от форхенд, но в крайна сметка по-големият опит на Надал му помогна да избегне сензационо поражение, завършва материалът за феноменалния българин, който даде сериозна заявка за място в елита на мъжкия тенис.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот itsoVIII » 13 фев 2009, 17:55

Български тийнейджър опря до стената Рафа Надал, пишат световните медии

13 февруари 2009 00:33 Даниел Стоименов
http://www.novsport.com

Името на Григор Димитров се разпространява със скоростта на светлината в световните медии след демонстрираното срещу най-добрия тенисист в света за момента Рафаел Надал.



Надал опрян до стената от български тийнейджър, пише холандският "Де Телеграф", който отразява подробно турнира в Ротердам. Испанецът имаше нужда от три сета, за да заслужи успех срещу участващия с "уайлд кард" младок. Димитров показа удивителни неща за възрастта си и накара феновете да следят с интерес по-нататъшното му развитие, пише изданието.



"Надал се измъчи, за да се класира за 1/4-финалите в Ротердам, отбелязва "Ройтерс". Световният номер едно бе на прага на загубата срещу 17-годишния българин Григор Димитров, но успя да се измъкне. Той успя с повече воля да запише първия сет в сметката си, но след това не си личеше кой е номер 478 и кой триумфира на Australian Open само преди 2 седмици, допълва агенцията.



17-годишен българин изпоти Надал в Ротердам, коментира "АП." Българинът Григор Димитров бе на прага да острани лидера в световната ранглиста по тенис Рафа Надал. 478-ият в света Димитров победи изненадващо Бердих в първия кръг и малко не му стигна да хвърли втора бомба в Ротердам. Българинът взе сет на Надал и бе на прага да направи решителен пробив в третия сет.Надал издържа на натиска и се класира за 1/4-финалите, а Димитров показа,че титлите му при юношите от "Уимбълдън" и US Open не са случайност, отбелязва "АП".
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот maryan unfaitful » 13 фев 2009, 17:58

Съмнявам се целият форум да ни одумва, но ако е така, това е още едно доказателство, че си струва да си държиш на принципите. За разлика от всички, които се богопомазват в тази ситуация, крещейки с тънички гласчета "О, колко сте лоши и как не ги разбирате нещата!" Защото ако тази вечер Цонга бие, съм сигурна, че ще видя ВИСШ ПАТРИОТИЗЪМ с френски нюанси и тоз път пренебрегвайки тена да лее помия там, където не минават номерата на ПРАВИЛНО мислещите.
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот PyyHu » 13 фев 2009, 18:03

Надал ми е през едното място.
Писал съм във вашата тема единствено след загубата на Вердаско от Надал.Нещо, което не ме интересува не го коментирам.
А, че пристрастията ви надделяват над това което трябва да бъде си е твой/ваш проблем.Нито искам да те обиждам, нито нищо.Просто ти казвам, че в моите очи, това което стана вчера не е правилно, а това, което ти си изсмукваш от пръстите е пясък в очите.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот maryan unfaitful » 13 фев 2009, 18:04

Интересно, че кой писа днес в нашата тема под твоя ник? :shock:
Изображение

Sandra
Мнения: 1322
Регистриран на: 07 сеп 2007, 14:38
Местоположение: Camp Nou

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот Sandra » 13 фев 2009, 18:13

Честита нова тема! :qipaz:
Дано имаме мн поводи за национална гордост ... от Гришата. :qipbp:
---
Благодаря за всички статии, снимки, интервюта.
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот PyyHu » 13 фев 2009, 18:14

Ти май наистина си пощръкляла.С теб на глава не се излиза, ама то е нормално.
Ами писал съм, но немисля, че съм казал нещо не на място.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот maryan unfaitful » 13 фев 2009, 18:24

Не знам кой е пощръклелият, твърдиш, че си писал в нашата тема само след мача с Вердаско - е, не уточни как стои работата с мястото - а сега се дразниш, че се учудвам на присъствието ти там. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот PyyHu » 13 фев 2009, 18:26

Дали ще пиша тук или там, едни и също е.Една дискусия се върти и в двете теми.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот maryan unfaitful » 13 фев 2009, 18:40

Батко, не съм виновна, че в тоя форум бъка от мазохисти. :qipbl:

Рууни, там си споря с некъв измислен твой двойник, а тук с теб, а и ти го започна.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот Delija » 13 фев 2009, 18:44

Batkoto написа:внимавайте какви ги приказвате,че рафаелките ще ви издерат очите..това тяхното си е точно фен-мания,24 теми по 100 страници са изписали все пак,не е шега работа :qipad: :qipap:


Не знам за дране на очи, но тая maryan unbulgarian много лошо кълне. :qipap:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот PyyHu » 13 фев 2009, 18:46

Ебати ... ако съм знаял по-рано как стоят нещата щях да си кротувам, сега съм със скасани коленни връзки :(


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 66 госта

cron