ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот Mike Bibby » 13 фев 2009, 00:20

Браво на Гришо! Смая ме! Радвам се, че ми е сънародник. Радвам се, че мой сънародник се опъна, даже беше близо и изглеждаше реално дори да победи световния номер 1! Въпреки че аз лично не съм виждал Надал да прави толкова НГ в един мач, Гришо показа прекрасни качества и характер! Разбира се, има още доста да учи, особено на мрежата. Но след като Лундгрен ще се грижи за развитието на таланта му, значи е в добри ръце. Страшно ми допада стилът му на игра - влече го към мрежата, чудесно "строи" точките си, играе смело, атакува, отпуска ръката и всичко това срещу световния номер 1. Евала, Гришо! Дано наистина не се главозамая и може би е по-добре, че загуби днес, защото сега ще трябва пак да играе с по-ниско ранкирани тенисисти, а конкуренцията е огромна. Много ме зарадва днес с представянето си Гришо, дано продължава така! И ми хареса, че аплодираше на няколко пъти изпълнения на Надал, така трябва, така правят играчите с характер!

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот rafaelis » 13 фев 2009, 00:28

Григор Димитров взе сет, но загуби от Надал


Изображение


Българският тенисист Григор Димитров почерпи с пълни шепи от възможността да играе срещу световния №1 и успя да измъкне един сет. Той все пак загуби с 5:7, 6:3, 2:6 мача срещу Рафаел Надал от втория кръг на турнира в Ротердам с награден фонд 1.445 милиона евро.

Въпреки че единият от август е начело на ранглистата и наскоро спечели Australian Open, а другият е на 478-о място в света, разликата на корта в Ротердам не беше голяма.

Димитров игра равностойно и мъдро в първите два сета, а липсата на опит си каза думата в третия. Тогава той пропусна четири възможности за пробив, а вместо това допусна два при свой сервис.

В определени моменти в последната част 17-годишният хасковлия беше измъчван и от контузия в бедрото. Той често се хващаше в горната част на лявото бедро, но доигра двубоя до края.

Димитров допусна пробив още в първия гейм на срещата, но след това от 2:4 обърна резултата до 5:4. Той даде нов пробив в 11-ия гейм и след като изостана с 5:6 стана лечна плячка за испанеца.

Във втория сет имаше само един пробив - при 4:3 хасковлията се възползва и поведе с 5:3. След това спечели сервирането си, а с това и сета. За цялата част Димитров не даде нито една възможност за пробив.

Шампионът от "Уимбълдън" и US Open при юношите имаше много концентрирано изпълнение на начален удар, като реализира пет аса и вкара общо 77% от първия си сервис.

В третата част българинът стана жертва на липсата си на опит. Той игра много припряно, най-вече във важните разигравания. При 2:2 в третия сет Гришо имаше две възможности да пробие сервирането на съперника си, но ги пропусна. Историята се повтори и при 2:4.

Димитров завърши мача с девет аса, но и шест двойни грешки. Надал показа висока успеваемост при възможностите за пробив, като реализира 50% от тях. За българската надежда този показател е много по-нисък - два реализирани от девет шанса.

Димитров приключи участието си с 14 550 евро от наградния фонд и 45 точки за световната ранглиста.

Това му гарантира, че следващата седмица ще стане неофициално първа ракета на България, тъй като ще задмине намиращия се на 425-о място Ивайло Трайков. Възможно е от другата седмица Димитров да е в топ 400.

Потребителски аватар
bila535
Мнения: 1383
Регистриран на: 26 окт 2007, 17:11
Местоположение: Кarlovo

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот bila535 » 13 фев 2009, 00:39

Браво на Гришо и честита нова тема! :qipab: И аз съм на мнението на Майк и се гордея ,с това че Григор ми е сънародник. :qipay: Да играеш по такъв начин с номер 1 си е направо невероятно...Вярвам ,че му предстоят още мн големи успехи и за напред.
Изображение

Потребителски аватар
bila535
Мнения: 1383
Регистриран на: 26 окт 2007, 17:11
Местоположение: Кarlovo

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот bila535 » 13 фев 2009, 01:34

Впрочем, сигурна съм, че роджърките и сафинетките също биха викали за Фед и за Сафин в подобен мач, както съм сигурна, че сега ще викат за Гришо. И това е съвсем нормално - това са единствените теми на истински фенове на мъже тенисисти
Мери,аз не попадам в това число. :qipbl: Казвала съм го и преди ,но пак да кажа ,че ако играят Гришо и Марат ще съм за Гришо ,въпреки че ще ми е мн трудно- само аз си знам колко, като се има в предвид ,че Марат напоследък не печели толкова често,а за др причини да не говоря :qipae: ,но...И това въобще няма да е някакво предателство към Марат и няма да стана неистински фен на Сафин, убедена съм в това,защото той има най-специалното място в сърцето ми. :qipae: Пък и погледнато от друга страна Марат си е постигнал успехите в тениса -няма кой да му ги вземе ,а и те няма да играят всеки ден един срещу друг ,така че... :qipad: п.п това го измъкнах от старата тема-еми то днес се изписаха сумати страници :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот maryan unfaitful » 13 фев 2009, 01:53

Ами значи, Нео и Била, съм сгрешила поне по отношение на вас. За мен няма особено значение, но момчетата би трябвало да ви връчат медали за патриотизъм. :qipae:
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот Neo » 13 фев 2009, 03:33

УАУ! Аз още не мога да повярвам какво видях, изобщо не очаквах подобна съпротива. Че не беше най-силният мач на Надал, не беше, но да докараш нещата до 3ти сет срещу номер 1, да го накараш да прилага целия си арсенал от вамосирания когато си над 400 места зад него, заслужава аплодисменти. =D> Много е развил играта си от Уимбълдън насам, сервисът му още сега е страхотно оръжие, жалко че не влизаше по-често първия сет. И евала за психиката, имаше леко притеснение първите геймове, но оттам нататък игра като равен с равен, самият факт че вече за втори път се връща в мача след загубен първи сет, говори много.

Сега ако вземе и да остане на земята, върви стремглаво към категорията на моите любимци. :qipbp:
Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот Мели » 13 фев 2009, 08:37

Сууупер! :D =D>
За съжаление не успях да гледам мача, но изчетох всичко що имаше за четене. Браво на Гришата, този турнир беше една огромна крачка напред! А както знаем, и най-дългия път... :qipad:
Радвам се, че си има подходящ треньор, който ще може да доразвие вече доказано големия му потенциал. Мисля, че ако се опази от контузии, можем да очакваме големи неща от него. :qipab:

Изображение Изображение

ПП: Още няколко снимки...
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Хареса ми поздрава на мрежата - с вдигната глава. :qipay:
There's no finish line. Far from done.

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот rkk » 13 фев 2009, 09:37

Снимката с поздрава :arrow:

Рафа: "К'во ме гледаш бе?"
Григор: "Другия път ще те бия, нали знаеш?"
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот itsoVIII » 13 фев 2009, 12:24

Архив:
Тенис федерацията не пожела да плати билетите на шампиона до Австралия, а днес се хвали с постиженията му



Клишетата сме ги чували много пъти - държавата не може да подкрепя младите спортисти, клубовете у нас са бедни или ако намерят средства, ги инвестират в овехтялата си база, спонсорите се убеждават трудно и т.н. Напук на цялата "черна финансова прокоба над родния спорт" едно 17-годишно момче от Хасково спечели без загубен сет купата за юноши на 122-ия "Уимбълдън". Същото момче, което преди две години тренираше с ушанка в студената хасковска хандбална зала, докато баща му се чудеше как да намери поредните няколко хиляди лева за участие във важен турнир. Същото момче, което в края на май спечели първата си титла в професионалния тенис, но не на откритото първенство на Австралия, а в испанския град Валдорейкс, защото самолетният билет дотам е по-евтин. Онова момче, което замина за "Ролан Гарос" с парите от продажбата на семейния автомобил

Позабравен от институциите, но уверен в себе си, 17-годишният талант Григор Димитров превзе Лондон за чест и слава и вдигна победоносно юмрука си на свещената трева на корт 1. След това се върна на летището в родината, където първи го посрещнаха онези, които не можеха или не искаха да го чуят и го подценяваха навремето. Получи поздравителни адреси, смешни букети, общи снимки и много потупвания по рамото. Очакват го още няколко дни на усмивки, снимки, тържества и дитирамби в родното Хасково, в Червен бряг, във Варна и в цялата страна.

После кръгът отново се затваря, за да се стигне до поредния успех, постигнат на неизвестна цена, платена от родината до стотинка само в главата на спортните функционери. "Неговият бум показва, че когато има синхрон в работата между ДАМС, федерацията, клубовете, треньорите и е налице безспорен талант, големият успех е възможен", коментира с усмивка шефът на тенис федерацията Стефан Цветков и застава гордо до шампиона. Иначе това е същата федерация, която се хвалеше на всеки трети билборд в столицата с новите си спонсори, но не помогна на Григор преди половин година, когато нямаше кой да плати билетите му, за да ни зарадва на Аустрелиън Оупън.

Парадоксът е в подхода - проблеми в българския спорт има много, таланти - не толкова. За спортната централа 500 000 евро не са проблем за турнир по плажен футбол, а 5000 лв. стават проблемни за поредното пътуване на младежа. Спортните деятели допуснаха първата грешка - забравиха подхода и оплетоха сервиса си в мрежата, като изконсумираха успеха на момчето, без да са дали достатъчно в замяна.

В сервиса им не трябва да има още една грешка, втората означава точка в минус. Минус за българския спорт и за българското самочувствие.

Оптимистичното е, че бизнесът още не е пробвал сервиса си. И съм сигурен, че още първият опит ще донесе точка. Днес спортът е парче талант, щипка романтика и няколко части икономически интереси. Няма как да бъдем спонсори на думи и да печелим. Да помагаш, означава да инвестираш, а не да се пъчиш гордо пред обективите. Всички виждат, че в момента най-добрият публичен продукт е Григор Димитров. Още няма да са изсъхнали кортовете в Лондон и пред Григор ще се наредят на опашка разни знайни и незнайни бизнесмени, които ще "изземат" ролята на федерацията и ще обещаят (но за разлика от нея няма да останат само с голите обещания) подкрепа и помощ за младия талант. Тази им инициатива обаче няма да е в техен ущърб. Във връзката спорт-бизнес взаимоотношенията не са само еднопосочни, тези времена преминаха отдавна - днес вече бизнесът е не само дарител или благодетел. Срещу парите си той получава удовлетворение и страшно много възможности - за реклама, за ПР, за спокоен сън.

Бизнесът вече е видял в Григор идеалния рекламен продукт - млад, интелигентен, борбен, усмихнат, харизматичен - той може да бъде лицето на компании и кампании. Въпрос на време е младежът и неговият екип да се налага да избират и да обмислят внимателно всяко предложение. Този избор трябва да се прави внимателно, защото за Григор важното е да тренира, да играе и да побеждава, а не да бъде на всеки билборд и да е машина за интервюта. Поредна самоизчерпваща се звезда не е нужна на тениса, във футбола ги има достатъчно.

Другото, към което трябва да се стремят Григор, екипът му и бъдещите спонсори, е времето му в България и любовта към родината. Звучи патетично и дори фалшиво, но в съвременния спорт не са малко примерите на шампионите, които са "граждани на света", но в отрицателния смисъл на думата. На тях всяка една страна дава и взема по малко, за да се стигне до времето, когато родината е онова съкращение зад името в програмата на мачовете. Скоро тренировките за Григор в испанската академия за млади таланти ще привършат, а времето, което прекарва в самолети и терминали, трябва да продължи да му стига само да си научи уроците. Всички са длъжни той да има условията да тренира и да се развива у нас. Не бива България да изпусне таланта си, както

Хасково не успя да го задържи в местния клуб заради някакви си 20 000 лв. годишна издръжка

Младежът вече участва в националния отбор на България, за крехката си възраст се справи повече от задоволително и със сигурност трябва да продължи да го прави.

С нужните средства и подходящите условия клубният "Черно море" и община Варна (единствените може би положителни примери в историята до момента), както и ДАМС, и спонсорите са длъжни да му гарантират всичко, което му е нужно. Как ще го направят, е тяхна работа - важното е талантът на Григор да се развива и обещаната помощ да не остане отново само на думи.

А докато му помагат, нека спортните деятели да го правят с едно наум за тренировките с ушанката на дюшемето в хасковската спортна зала. Нека стоят зад гърба му тихо и безкористно, без да търсят снимките си на първа страница и да галят егото и славата си. Иначе да го оставят на мира, защото повече му пречат.

Нека мислят за това, как US Open се играе на "скромните" 10 953 километра от Хасково, а бащата на Григор може да не кара толкова скъпа кола. Нали знаете, че ако я нямаше по-евтината и приятелите с малко спестявания, нямаше да има титла и усмивки от първа страница.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот itsoVIII » 13 фев 2009, 12:26

Ето и един материал-портрет на Григор Димитров от Лили Чолакова, публикуван във вестник "Дневник" на 11 юли:

Да спечелиш "Уимбълдън" на 17

Следващата цел на тенисиста Григор Димитров е топ 100 при мъжете



Ако на 17 години вече си спечелил най-престижната награда в тениса - титлата от "Уимбълдън", имаш пълното основание да се възгордееш поне малко. Не и ако се казваш Григор Димитров. В неделя той спечели трофея при юношите от шампионата "Ол Инглънд клъб". Сега момчето мечтае да изкачи върховете в тениса.

"Титлата при юношите не е толкова важна за мен, искам да спечеля трофея при мъжете." Това е амбицията на Григор. Защо да не изисква все повече от себе си и да не си поставя по-високи цели след убедителната си досегашна кариера. През 2005 г. става тенисист номер 1 на Европа до 14 години, след като печели европейската титла на сингъл. През същата година е европейски вицешампион и балкански шампион от отборните първенства до 14 години.

През 2006 г. след няколко месеца тренировки в академията "Уейл" в Калифорния взима титлата на сингъл в категория до 16 години на големия турнир за юноши и девойки "Еди Хер интернешънъл". Това не е всичко. Той разбива конкуренцията и на "Ориндж боул", неофициално световно първенство по тенис за юноши при 16-годишните, а през 2007 г. идва кулминацията на кариерата му дотогава - европейски шампион на турнира в Москва.

Миналата година игра финал на Откритото първенство на САЩ на двойки, а няколко месеца по-късно спечели титлата на двойки от юношеския турнир от първа категория "Еди Хер интернешънъл" при 18-годишните заедно с Уладзимир Игнатик (Беларус) и достигна до финала на сингъл на "Ориндж боул".

Когато днес си припомня всичките си титли, не може да определи коя точно е най-ценна за него. Като изключим тази от "Уимбълдън", разбира се. "Много обичам купата си от "Ориндж боул", от европейското първенство, всички са ми скъпи", казва Гришо. Така го наричат близките му. За тях той е красноречив пример как упоритият труд и тежките тренировки не остават невъзнаградени.



Всичко започва преди 13 години, когато на тенис кортовете в Хасково за първи път стъпва един бъдещ шампион. Тогава е на 4 години и майка му го завежда на тренировъчните игрища, за да се запознае с тениса. Оттогава детето, а после юношата и ракетата са неразделни. Началните 2-3 години тренира по-малко, но от шестгодишна възраст се подготвя в специална тренировъчна група, създадена от баща му.

Първите му по-сериозни стъпки на корта съвпадат с първите вълнения в училище. "Търсех разбиране от учителите. Никога не са ми правили проблеми, когато отсъствах", оценява Гришо. Сега е частен ученик в 10 клас в "Стефан Караджа" в Хасково по специалността "Спортен мениджмънт" и е гордостта на училището. За първия учебен ден тази година директорите планират да направят шпалир за младия шампион и да го приветстват, както подобава на един победител.

Специално беше и посрещането в родния град след титлата на Уимбълдън. Във Варна, където от две години се състезава за местния тенис клуб "Черно море Елит", пък му връчиха почетния знак на морската столица.

"Не е трудно, успявам да съвместявам двете неща - ученето и тениса. Никога едното не ми е пречило за другото", посочва амбициозният тенисист, който на 4-5 месеца се прибира от чужбина. Когато е в България, гледа по-често да стои у дома. "По принцип не ми допадат вечерните излизания."

Почивам си най-добре с мама, казва 17-годишният тенисист и признава, че винаги, когато пътува без майка си, тя му липсва. За "Уимбълдън" обаче цялото семейство решило да пътува заедно и явно това е донесло късмет на бъдещия шампион. Той не крие, че надпреварата в "Ол Инглънд клъб" е една от любимите му заради специфичния климат във Великобритания, където почти винаги вали.

Не случайно Гришата си е спечелил прозвището rainman (Дъждовния човек). "Беше чудесно да се събудя и да видя лошото време, което предвещаваше дъжд. Това истински ме зарадва и си казах: "Чудесно, очертава се успешен ден за мен", спомня си сега.

Той е изцяло погълнат от тренировките си на корта, а в свободното си време заляга над уроците. По-голямата част от годината е на път, обикаля света по турнири и тренировъчни лагери или е в Испания, където се подготвя в академията "Санчес - Касал".

"Нямам много излишно време. В Испания тренираме по 7-8 часа на ден, освен това имаме занимания и във фитнеса, придържаме се към специален режим на ставане сутрин, лягане вечер и т.н.", разказва световният номер 4 при юношите.

"Тренировките са тежки преди всеки един турнир. Тогава ми е и най-трудно. Не се чувствах сигурен преди "Уимбълдън" и поговорих с баща ми. Явно е имало резултат, защото видяхте какво стана."

Той признава, че не обича да губи, и това го стимулира допълнително да дава всичко от себе си на корта. "Още от първия ми турнир, когато бях на 12, ми стана ясно, че мразя да губя. Бях все по-упорит и така стигнах до успехите."

Разбира се, както всеки спортист, и Григор има трудни моменти. "Има дни, в които наистина не ми се играе. Понякога просто нямам ден или не съм в настроение, но това минава."

Триумфът на "Уимбълдън" сякаш го зарежда с допълнително енергия и амбиция за още и още успехи. "Искам да постигна целите, които съм си поставил, а на първо време те са да вляза в топ 100 на мъжете", казва Гришо, който получи "Уайлд кард" за основната схема на "Уимбълдън" догодина. "Този мач е един вид преминаване от нивото на юношеския тенис към този на мъжете."

Той не крие, че мечтата му е да се срещне на корта с идола си Роджър Федерер. "Всичко в играта на Федерер ми харесва. Той е комплексен играч, който се нагласява на всяка настилка и според съперника си. Той е много спокоен, докато аз понякога избухвам." Марат Сафин е другият тенисист, на когото се възхищава. "Има много компоненти, които ме правят силен. Всеки път някой удар ме измъква от дадена ситуация", обяснява тийнейджърът, в когото много хора намират прилика с бившия номер 1 в света руски тенисист.

Сега Григор ще почива около седмица, за да лекува контузията на рамото си, с която игра в Лондон миналата седмица. След това ще стане ясна и програмата му за следващите месеци и дали ще участва в US Open в края на август и началото на септември.

Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот itsoVIII » 13 фев 2009, 12:30

http://www.focus-fen.net/?id=n170748
После може и да го преведа
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот onzi » 13 фев 2009, 13:02

itsoVIII написа:...Не бива България да изпусне таланта си, както

Хасково не успя да го задържи в местния клуб заради някакви си 20 000 лв. годишна издръжка...


ако след сесил нашите умници от федерацията изпуснат и гришо :qipbl: :qipbl: :qipbl:

щото наистина е много лесно да се изтъпаниш да позираш за снимка. иначе - за юноша №1 в света няма 20к; за бившата №35 в света също нямаше 80-90к годишно (колкото там прави 65к долари).

резултатът от казахстирането на сесил вече го видяхме. нищо, че при жените имаме ракета в топ50. при мъжете без гришо ще е същото :qipbl:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
JUVEHOOLIGAN
Мнения: 1005
Регистриран на: 05 апр 2006, 11:40
Местоположение: DELLE ALPI SEKTOR''Б''
Контакти:

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот JUVEHOOLIGAN » 13 фев 2009, 13:05

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Браво на момчето , да излезнеш от тоя пущиняк българския спорт си е направо чудо.Бори се здраво,но накрая не си повярва сякаш.А имал ли е неква по-сериозна контузия ,някой нещо знае ли ?
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот rafaelis » 13 фев 2009, 13:13

JUVEHOOLIGAN написа: =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Браво на момчето , да излезнеш от тоя пущиняк българския спорт си е направо чудо.Бори се здраво,но накрая не си повярва сякаш.А имал ли е неква по-сериозна контузия ,някой нещо знае ли ?


Хора бе, втори мач му е, какво искате. Игра си момчето, не е нужно да имаш контузии, за да паднеш от световния номер 1.
Григор направи много, надявах се на резултат без нула, а той взе и сет. Така че, въпреки грешките, които направи, стига да не тръгне по Сесилиния път, ще стане голяма работа. :qipay:

И колкото и да е пущиняк българският спорт, все пак в тениса известни традиции имаме, време беше да се пренесат от женския в мъжкия тенис.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ГРИГОР ДИМИТРОВ - БЪДЕЩИЯТ №1 ПРИ МЪЖЕТЕ ( vol II )

Мнениеот maryan unfaitful » 13 фев 2009, 13:14

Доколкото знам, не, мисля, че проблемът е в настилката - освен, че тичаш върху дърво, отгоре е яко хлъзгава и много трябва да се внимава, не знам видяхте ли вчера как се просна Монфис, когато се обръщаше да тича за един лоп.
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 91 госта

cron