РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот maryan unfaitful » 26 юни 2009, 02:51

Mike Bibby написа:Мери, какво искаш да кажеш, че преди Оупън ерата тенисът е бил на по-високо ниво и конкуренцията по-голяма? Айде стига бе, преди Оупън ерата много от водещите играчи изобщо не са били допускани до най-престижните турнири, включително ГШ. Нещата дори не са били поставяни на равни начала. Точно затова се и ражда Оупън ерата. Да не говорим, че сега, в последните години, в Оупън ерата, много повече деца играят тенис, ГШ се играят на три различни настилки, даже настилките на АО и ЮСО не са напълно идентични, за какви по-тежки условия говориш? В Оупън ерата тенисът реално се превръща в професионален спорт и всичко се поставя на равни начала. Всички специалисти твърдят, че в Оупън ерата конкуренцията е по-голяма и че много по-трудно се постигат успехи, само ти - не. #-o

http://tennis.about.com/od/basicprotour ... penera.htm


На вас да не ви дават некви професионални и безплатни ъпъри? Преди Оупън ерата няма постижения, щот са ги гонили да не играят с аматьорите, ама те си играели професионално помежду си и печелели по сума ти титли на големи турнири. Но това не се брои, щот не е било в оупън ерата. само онез, които са записали 237 скучни седмици за любителите на тениса, могат да претендират за величие и само събралите най-много точки от сън по време на тези мачове имат право да кажат: Сега форхенд или бекхенд да удари Фед? :qipag: :

И понеже аз не се смятам за специалист, благодаря ти за доверието, би ли ми казал кои са тез специалисти, дет твърдят, че конкуренцията е по-толяма в Оупън ерата и по възможност за кой период точно са го казали. Благодаря ти. :qipae:
Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Мели » 26 юни 2009, 08:14

Без да ви прекъсвам дискусията #-o ...

Искам само да честитя и тук рождения ден на Божи :qipaz: и понеже тя май си няма торта в момента, както казва Рафаелис ще дам нещо сладичко на екран. :qipap: Има за всички! :mrgreen:

Изображение

Честит ти юбилеен 20-ти рожден ден! Пожелавам ти всичко пожелателно и да "хилядиш"! Само не се увличай, че Дядо Коледа ще ти завижда! :qipap: :qipbp:
There's no finish line. Far from done.

Sandra
Мнения: 1322
Регистриран на: 07 сеп 2007, 14:38
Местоположение: Camp Nou

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Sandra » 26 юни 2009, 08:34

Ч.Р.Д, Божи! :qipbp: :qipbp: :qipbp:
ИзображениеТук съм Ру, не че по припнцип не съм, но да видиш колко се радвам, че такъв прекрасен човек се е родил. :qipbp: Пропуснала си най-хубавата зодия, но и така бива. :qipap: п.п - Ели е мечо Пух, а това е нашето празненство за теб. :qipbp:
Първо не ти желая спокойствие, дано имаш достатъчно динамика, че да се чувстваш жива във всеки момент от тази година, желая ти енергия, за да постигнеш плануваното, вяра, защото иначе ще търсиш изход, там където привидно няма, любов, много любов и още повече любов за теб или всички наоколо.
Разбира се, и Роджър ще се отчете, та каго го споменах :qipap: и прекрасни Роджър-моменти. :qipaz:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Мели » 26 юни 2009, 08:36

Искам си Прасчоооо! Кой е Прасчо? :qipap:
There's no finish line. Far from done.

Sandra
Мнения: 1322
Регистриран на: 07 сеп 2007, 14:38
Местоположение: Camp Nou

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Sandra » 26 юни 2009, 08:39

Мели написа:Искам си Прасчоооо! Кой е Прасчо? :qipap:

Прасчо е Федерисита, примерно, топчицата да си избепе кой е. Ще си направим семейство, така де ако още не сме го. Ще го узаконим. :qipap: :qipbp:
Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Мели » 26 юни 2009, 08:40

Аз искам да съм Прасчо, пък. Той е най-готин. :mrgreen:
There's no finish line. Far from done.

Sandra
Мнения: 1322
Регистриран на: 07 сеп 2007, 14:38
Местоположение: Camp Nou

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Sandra » 26 юни 2009, 08:44

Мели написа:Аз искам да съм Прасчо, пък. Той е най-готин. :mrgreen:

Добре де кой поема функциите на Пух? Аз съм Ру, така или иначе съм най-дребното. :qipap:
Изображение

Sandra
Мнения: 1322
Регистриран на: 07 сеп 2007, 14:38
Местоположение: Camp Nou

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Sandra » 26 юни 2009, 10:20

Тук добре се вижда... :qipap: Мн хубави снимки. :qipbp:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Мели » 26 юни 2009, 10:33

Найк са направили специален сайт за Роджър, в който всеки може да му напише съобщение. Не е нещо особено, но все пак си струва да се забележи чие е първото съобщение. :qipad: http://niketennis.com/rf/

ПП: Днес май първи ще пробваме новия покрив. Затворили са го още сутринта, защото се очакават валежи следобяд.
There's no finish line. Far from done.

TennisBall1
Мнения: 348
Регистриран на: 27 яну 2008, 23:45

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот TennisBall1 » 26 юни 2009, 11:48

Честит рожден ден, Божи!
Колкото повече, толкова повече!

Изображение

Тъй като друг засега не го иска, нямам против да съм Пух. :D
Късмет, успех и още по-хубави снимки след днешния мач! Колкото повече ... :lol:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Mike Bibby » 26 юни 2009, 13:40

Честит рожден ден, Божи, пожелавам ти много здраве, много щастие и любов, много успехи в това, с което се занимаваш и много да те радват спортните ти любимци! :qipaz: :qipaz: :qipaz:

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Мели » 26 юни 2009, 17:00

6-3 6-2 6-7 6-1 :D

Първите 2 сета си бяха разходка в парка с доста красиви разигравания. После в третия Роджър набързо поведе с пробив и се разконцентрира изведъж (според мен искаше да дочака дъжда, та да пробва новия покрив :qipap: ), а Колшрайбер сериозно вдигна нивото на играта си и нормално спечели сета. Но после видя какво се случва като ядосаш Роджър. :mrgreen:
Отново имаше гадно подхлъзване, забравих кога, май във втория сет, но за щастие нищо сериозно. Мирка беше налице този път, явно е по-добре. :D
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение


В понеделник - със Сьодерлинг.
Последна промяна от Мели на 26 юни 2009, 17:23, променено общо 1 път.
There's no finish line. Far from done.

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот PyyHu » 26 юни 2009, 17:22

Ебати и гнусните спорове водите титли.Нали фенките на Надал неискат пришълци в тяхната си тема.Какво идвате да мрънкате тука и да умаловажавате по всякакъв начин постигнатото от Фед.
Много се изписа и се каза.Сумати специалисти и легенди коронясаха Федерер с приза "най-добър на всички времене" или поне докато се състезава.Това е нормално, като се види колко и какви титли е спечелил, а за играта му няма какво да се говори.Хирурзите не са толкова прецизни дет викат хората.Най-интилигентния на корта с най-красивата игра, това е !!!

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот yarra777 » 26 юни 2009, 17:38

PyyHu написа:Ебати и гнусните спорове водите титли.Нали фенките на Надал неискат пришълци в тяхната си тема.Какво идвате да мрънкате тука и да умаловажавате по всякакъв начин постигнатото от Фед.

Майк се обърна няколко пъти към мен в тази тема и не мисля, че щеше да е много възпитано да не му отговоря. И никога не сме мрънкали, друг е мрънкалото, объркал си се. :wink: Колкото до специалистите и легендите, които са коронясали Фед, чела съм мнения на двойно повече специалисти и легенди, които казват, че един спортист не може да бъде обявяван за най-велик в историята, след като основният му съперник му води с 13-7 в срещите по между им, но тези мнения, разбира се, не са пускани в тази тема. Освен това Сампрас беше казал след АО, че е по-вероятно Надал да му изравни рекорда от ГШ, а не Фед, а Борг и Виландер си променят мнението през ден, така че можем да си цитираме мнения на специалисти докато Фед и Надал се пенсионират. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Мели » 26 юни 2009, 20:17

Айде поне последната страница на темата да оставим без разправии, а? :roll:

Интервю след мача и пресконференцията:
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/tennis/8121509.stm
http://www.wimbledon.org/en_GB/news/int ... 90468.html
There's no finish line. Far from done.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 94 госта

cron