РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Neo » 01 фев 2009, 17:44

Е, явно днес ни е отвратителен ден на всички. И най мразя да не мога дори да гледам нормално, а само да се ядосвам от резултата. #-o
На Надал честито, ако още някой го е броял само за клей играч, вече трябва окончателно да се е убедил, че не е прав.

П.С. Роджър, искам си Уимбълдън. :qipac:
Изображение

TennisBall1
Мнения: 348
Регистриран на: 27 яну 2008, 23:45

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот TennisBall1 » 01 фев 2009, 17:58

Към всички, които не са го гледали: Роджър игра страхотно и можеше да го спечели в 3 сета. Не искам и да мисля за причините, поради които не го направи, но той е всичко останало, но не и свършен!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Mike Bibby » 01 фев 2009, 18:26

Фед не успя да изравни рекорда на Сампрас на АО 2009, но съм сигурен, че ще го направи и то още тази година. Успех!

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот emevev » 01 фев 2009, 18:28

аз не искам само да го изравни, а и да го подобри!! :qipbo: (дано и това стане още тази година) :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Mike Bibby » 01 фев 2009, 18:39

И аз искам да го подобри. Но може би не още тази година, за да е мотивиран и за следващите 2-3 години. :qipad:

Federisita
Мнения: 325
Регистриран на: 07 авг 2007, 12:50

РОДЖЪР ФЕДЕРЕР

Мнениеот Federisita » 01 фев 2009, 19:08

Милият Роджър, сълзите му са истински и покъртителни.
Още много ще се говори за мача, но аз няма да поздравя победителя: не защото не го уважам, напротив, но заради неуважението, което неговите привърженици тук проявяват към нашия любимец. Грозно е и е срам за Надал, че се държите така и изписвате толкова глупости и то не само сега, а от началото на турнира. Не искам отговор и коментари, просто не сдържам възмущението си, така че, плс, не ми отговаряйте.
А че Роджър ще се възстанови- да, и то много скоро, защото у него любовта към тениса и желанието за победа е по-силно от всичко. Ще се възстанови, както го е правил и преди, и още повече го уважавам как след всички тези загуби от Надал, той не се предава, бори се докрай, колкото и да му е трудно. И тази упоритост ще се възнагради!

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Cveti » 01 фев 2009, 19:12

Ами Федерисита, не го поздравявай. твоя воля. Аз пък винаги съм поздравявала Роджър за неговите победи. Точно в такива моменти си проличава кой какъв е. И е наистина тъпо да се поставят всички под общ знаменател. Но ти си знаеш най-добре. :qipad:
Това, че не си знаеш цената, не те прави безценен!

Federisita
Мнения: 325
Регистриран на: 07 авг 2007, 12:50

РОДЖЪР ФЕДЕРЕР

Мнениеот Federisita » 01 фев 2009, 19:19

Знаеш как е: "You win as a team, you lose as a team".

Потребителски аватар
Volen S.
Мнения: 285
Регистриран на: 14 юни 2007, 19:29

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР

Мнениеот Volen S. » 01 фев 2009, 19:26

В нашата тема наистина си има голямо оливане, феновете на Фед имат причини да недоволстват :qipag: Аз лично никога не съм харесвал Федерер, но винаги съм гледал да го уважавам и да пестя...лошите мисли. Днес направиха още един изключително оспорван и напрегнат мач и макар че загуби Фед се държа достойно и няма причини да бъде..хм ..попържван :qipag:
http://ednatreta.hit.bg/ ФИЛМ СОБСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО
No one gives fans more for their money than Nadal

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот maryan unfaitful » 01 фев 2009, 19:28

Нямах намерение да влизам в тази тема днес, но ако воплите за неучтиво отношение към Фед от началото на турнира се отнасят до мен, нека кажа за последно: предупредих ви приятелски, че онова, което се говори и той сам обявява за играта си, не съответства на реалността. Много съжалявам, ако съм ви обидила по някакъв начин, мисля, че бях права. И че Фед плака, защото също го разбра.
Пожеланията ми към вас и Фед в началото на темата си остават искрени и се надявам Фед да ви радва тази година. Голяма работа, това е едва първият турнир, има цял сезон напред. Я не се тръшкайте толкоз!
Изображение

Sandra
Мнения: 1322
Регистриран на: 07 сеп 2007, 14:38
Местоположение: Camp Nou

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Sandra » 01 фев 2009, 19:37

Отиди мечтата за Шлема, поне през тая година. :qipak: :qipak: :qipak:
Гледах до 2-1 в четвъртия сет, кагато ми се наложи наистина да изчезна ииииии мн се надявах като видях резултата в четвъртия, да вземе петия, ама. :( :( :(
Искрено се радвам, че не гледах петия сет и награждаването, на всеки нервите си имат край. Нямам никакво желание да видя Роджър за втори път да плаче от мъка.
Сега не ми се коментира повече, може би утре ще е по-хубав ден.
---
За жалост и с нови сигнатура и аватар. :(
---
Neo написа:П.С. Роджър, искам си Уимбълдън. :qipac:
[-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
Изображение

TennisBall1
Мнения: 348
Регистриран на: 27 яну 2008, 23:45

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот TennisBall1 » 01 фев 2009, 20:33

Идея си нямам какво е ставало в темата на Надал днес и няма и да имам. Ако е имало оливане, не ме засяга.
Пак ще кажа - Роджър няма от какво да се срамува днес! Игра прекрасно. За жалост има дни, в които не върви (малко ни се натрупаха напоследък), но нищо не трябва да се приема за даденост. Нещата се обръщат постоянно, не губете вяра. Ще дойде и нашият ден! И Сандра, ако не искаш, не го прави.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Mike Bibby » 01 фев 2009, 20:44

Според мен, роджърки, не бива да преживявате толкова тежко загубата. Самият факт, че Фед стигна до 18-и /пореден при това/ финал в турнир от ГШ е страхотно постижение. Роджър е на 27 в момента, далеч не е свършен за тениса, така че го чакат тепърва титли и постижения. :qipad:

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот Cveti » 01 фев 2009, 20:44

Абе хора, осъзнайте се, моля! Какво е ставало в темата на Надал?!? Ми нищо освен поздравления за победата му. За какво оливане говорим? Рафа е този, който бива обиждан от разни недорасли разбирачи. Отношението към Роджър е уважително (на по-голямата част от нас, винаги има изключения, за които мнозинството не може да носи отговорност), така че не разбирам защо се опитвате да изкарате Фед жертва. Стига глупости, поздравления за Роджър и аз лично искрено му желая успех!
Това, че не си знаеш цената, не те прави безценен!

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 5

Мнениеот emevev » 01 фев 2009, 20:46

Mike Bibby написа:... Самият факт, че Фед стигна до 18-и /пореден при това/ финал в турнир от ГШ е страхотно постижение. Роджър е на 27 в момента, далеч не е свършен за тениса, така че го чакат тепърва титли и постижения. :qipad:

може би имаш предвид полуфинали... ;) (а и не са 18, а 19 вече) :qipae:
ИзображениеИзображение
1837-1873


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 106 госта

cron